wm üTdfrdfrdn Frits Heuckelbach ITIensentinq.nl dinsdag 10 april 2012 familieberichten 29 Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat, van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, opa en 'ouwe' opa Willem Braam 's-Heer Abtskerke Goes 26 april 1923 7 april 2012 Goes: Jo Braam-Wisse Kapelle: Nelly Philipse-Braam Ger Philipse Sjoerd en Marloes Nigel Jirska en Sven Heinkenszand: Frans Braam (in liefdevolle herinnering) Ineke Braam-Boot Manon en Patrick Anoek en Dennis Onze dank gaat uit naar de medewerkers van St. Maarten in de Groe, voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Postweg 27,4421 NA Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 13 april om 14.00 uur in het Heer Hendrikhuis te 's-Heer Hendriks kinderen, waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Heer Hendrikhuis gelegen heid tot condoleren. Vaag Nog even ben ik voor die zee gaan staan. Er gonsden muggen in de late schemer; er floten vogels uit de verre winter; geruisloos stroomde het grijze water aan. Luisterend naar de ganzen die hoog trokken door deze meer dan stil besloten lucht, was jij weer bij mij, vulde jij dit alles, het doffe land, die zee, het stil gerucht. Hans Warren Intens bedroefd om zijn te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mee, dat na een korte ziekte vredig is ingeslapen, mijn lieve man, onze vader en opa Jasper Labruijère in de leeftijd van 69 jaar. Carla Lijsse Kinderen en kleinkinderen En de familie uit de U.S.A. Vlissingen, 6 april 2012 Troelstraweg 371,4384 GT Vlissingen Jasper is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar u afscheid van hem kunt nemen, vrijdag 13 april van 10.30 uur tot 10.45 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal aansluitend om 11.00 uur worden gehouden, waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig, maar met bewondering hoe hij met zijn ziekte is omgegaan, delen wij u mee, dat is overleden mijn broer en onze oom Jasper Labruijère Grijpskerke: Nellie Jasperse-Labruijère Kees Jasperse (in liefdevolle herinnering) en de kinderen Carla, veel sterkte gewenst met dit verlies. Vlissingen, 6 april 2012 Na een zorgzaam leven, waarbij zij de laatste jaren zelf zorg behoefde, is overleden onze goede moeder, lieve oma en oudoma Maria Heiboer - van Belzen ■- Marie - sinds 11 januari 1992 weduwe van Cornelis Jacobus Heiboer 10 februari 1916 Vlissingen f 8 april 2012 Leny en Ger Vasse - Heiboer Christa en Antoine, Jerom, Sterre Marian Karin en Piet, Iris, Maaike Corrie en Hans Kassenberg-Heiboer Cees en Petra, Jeroen, Sanne Digna Heiboer t Sientje en Jan Bouwens - Heiboer Rick Dies en Ineke Heiboer - Hermens Eelco, Irma Correspondentieadres: Rubenslaan 98, 4383 WG Vlissingen Er is gelegenheid persoonlijk afscheid van haar te nemen op vrijdag 13 april van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst zal om 13.45 uur worden gehouden in de aula aldaar. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan, waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis Ter Reede, woning 21, die haar de laatste jaren zo liefdevol hebben verzorgd. Heden overleed onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante Maria Heiboer - van Belzen C. van Belzen J. van Belzen - Wielhouwer C. van Belzen - van Belzen f L.C. van Belzen M. van Belzen Vlissingen, 8 april 2012 I've looked at life from both sides now From win and lose and still somehow It's life's illusions I recall, I really don't know life at all. Joni Mitchell Vrijdag 6 april heeft Frank besloten zijn eigen weg te gaan. Een weg die hem meer en meer vertrouwd voorkwam en hem uiteindelijk de rust en stilte bracht waar hij zo naar verlangde. Wij zijn verdrietig dat hij er niet meer is, maar zullen zijn keuze respecteren. Frank Johannes Rieteco Hij overleed in de leeftijd van 44 jaar. Aardenburg: Lucie Rieteco-de Krijger en Frans Rieteco f Aardenburg: Johnny Rieteco en Ellen Kolmeijer Aardenburg: Natasja Rieteco en Nick Groosman Thomas, Sven En zijn kinderen: Rick Rieteco en Anna Wolf Shanna Priscilla Correspondentieadres: De Schepenstraat 14527 AP Aardenburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 13 april om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne jaren die we samen mochten beleven, delen wij u mede dat is over- L leden mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Fran§ois Dees echtgenoot van Rina van der Veeken gehuwd geweest met Mientje Vergouwe t 21-8-1979 Ar 8-11-1925 t 6-4-2012 Krabbendijke: Rina Dees-van der Veeken Krabbendijke: Ina en Jan Paauwe-Dees en kinderen Wemeldinge: Jan en Conny Dees-Neels en kinderen Westerscheldestraat 23 4413 CX Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thiiis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 11 april van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt donderdag 12 april om 12.00 uur gehouden in crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. a. In plaats van bloemen graag een gift voor het KWF in de collectebus bij het condoleanceregister. En als ik dood ben Treur dan niet Ik ben niet echt dood moet je weten Het is mijn lichaam dat ik achter liet Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Met weemoed in het hart nemen wij afscheid van onze onvergetelijke vader en opa Cornelis Roelof Kanaar gehuwd geweest met Margot Eva Liselotte Hirt, overleden 27-10-2006 die ons op goede vrijdag heel onverwacht moest verlaten. Yerseke, 8-6-1925 Goes, 6-4-2012 Huben (Oostenrijk): Christl Nösig Christoph Jasmin en Martin Harlingen: Peter en Sonja Kanaar Lydia en Eric Melissa-Marion Tessa-Fleur Lars (in liefdevolle herinnering) Sven-Erik Sneek: Simone Correspondentieadres: Annette Wondergem-Verschuure Dijkstraat47 4388 CK Oost-Souburg De crematieplechtigheid wordt vrijdag 13 april om 15.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve Buurman ICees Bedankt voor de jarenlange vriendschap. Familie van Dixhoorn-Böm Familie van Iwaarden-Lamper Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Vele jaren hebben wij, zowel voor als na zijn pensionering, uitstekend met hem als een sympathieke collega mogen samenwerken. Zorgvuldigheid en deskundigheid waren de uitgangspunten van zijn inzet bij de kerncentrale Borssele. Ook zijn Amstredamse humor was van onschatbare waarde Wij wensen Jetty, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens de leden van-het TechSpec Team, Ruud Koopman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29