Biutm 2.5 Burnett Kldiygtmi RobuAArt; 3D Behudbnar dinsdag 10 april 2012 Je kunt het niet vroeg genoeg leren, vinden ze bij Vtech en dus maakten ze een videocamera voor kinderen. De camera is voorzien van een robuuste ombouw, zodat de Kidizoom tegen een stootje kan. Als vanzelfsprekend is de camera gemakkelijk te bedienen en afgestemd op kinderhandjes. Kinderen kunnen met de camera filmen, maar ook foto's nemen. Als extra zitten er ook nog drie spelletjes op. Met de Kidizoom kunnen kinderen ook leuke animaties en special effects toevoegen aan hun eigen filmpjes. De camera kost 69,99 euro. Meer informatie is te vinden op www.vtechnl. com Panasonic heeft met de HDC SD900 een robuuste en betrouwbare camera op de markt gebracht. Hij is met zijn bijna vierhonderd gram niet de lichtste camera, maar dat maakt het filmen juist wel stabieler. Het 3,5 inch touchscreen van de camera kan 90 graden worden uitgeklapt en is 180 graden te draaien, waardoor je als cameraman een stuk flexibeler bent. De camera heeft een 12x optische zoom en een 20x digitale zoom. De HDC SD900 filmt in full HD en dat betekent dus super scherpe beelden. De camera kost 764 euro. Meer info: www.panasonic.nl De driedimensionale wereld heeft ook z'n intrede gedaan bij de videocamera's. De Everio GZ-HM960 van JVC is een camcorder waarmee je in 3D kunt filmen. Ook het schermpje van de camera speelt 3D beelden af. Je hebt er zelfs geen speciale bril voor nodig, zodat je het 3D beeld kunt controleren tijdens het opnemen. Deze Everio van JVC is een geavanceerd apparaatje. Zo herkent de camera gezichten en heeft hij lachdetectie, zodat de camera zich optimaal kan scherpstellen. Verder is de Everio GZ-HM960 uitgerust met bluetooth zodat je videobestanden draadloos kunt overzetten naar een smartphone of PC. Deze camcorder kost 499 euro. Meer informatie: www.jvc.nl Ook de Canon Legria HF R206 is een full HD videocamera. Hij is goed uitgerust met onder meer 28x digitale zoom, beeldstabilisatie en gezichtsdetectie. Met één druk op de knop kun je ook foto's maken. De camera is gemakkelijk te bedienen en omdat hij ook goed betaalbaar is, het een goede camera voor starters. Adviesprijs is 359 euro. Meer is te lezen op www.canon.nl Dennis Rijsbergen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 25