Werkwijze 50% zeeiancl 25 www.dominicus.nl VROLIJKE PAASAANBIEDINGEN KORTING ACTIE! Profiteer nu van van zaterdag 7 tot en met vrijdag 13 april! GEOPEND van 10.00 uur tot 16.00 uur PAASSHOW vrijdag 6 april 2012 Coördinator op Schouwen-Duiveland is ouderenwerker Mels Hoogenboom van het Wel zijnshuis Schouwen-Duiveland. Hans van den Assem, Joop Lodewijk, Dzenan Halilovic en Isabelle Schot zijn bétrokken als vrijwillig begeleiders. Zie ookwww.pzc.nl/video Vraag naar de voorwaarden in de winkel of kijk op: www.detuin-kamer.nl P&Tm kamer Haarden en kachels nu tot GtOENKIfcKENj, Weihoek 14, 4416PX Kruiningen www.detuin-kamer.nl Gooi zelf uw korting Bij aankoop van al onze producten Door middel van onder meer een wandeltest wordt het instapniveau per deelnemer bepaald. foto Ronald den Dekker Hoe en wat? Gratis parkeren voor de deur Lékker eten van de barbecue 2E PAASDAG: Showroom Goes Kom langs in een van onze showrooms of kijk op de site! Elf van de dertien Zeeuwse ge meenten doen mee aan het pro ject 'Élke stap telt'. In al deze ge meenten werd gisteren de aftrap gegeven voor het 10 weken duren de project. 'Elke stap telt' is in Vlaanderen ont wikkeld door ouderenorganisatie Okra in samenwerking met de Ka tholieke Universiteit Leuven. Deelnemers krijgen een instapni veau (er zijn er 12) aangewezen van waaruit ze aan de slag gaan. Naast de stappen die ze dagelijks geacht worden af te leggen, is er sprake van een wekelijkse bijeen komst met wandeling op je eigen niveau. Op,Schouwen-Duiveland worden die steeds in een andere kern gehouden. Volgende week is Kerkwerve aan de beurt. Het project is bedoeld voor 55-plussers, Het Welzijnshuis heeft is gisteren met 29 mensen van start gegaan. In september begint een nieuwe reeks. Daarvoor zijn al enkele inschrijvingen binnen. Daarna hoeft het niet op te hou den. Medewerker Isabelle Schot: „In België zijn ze nu ook begonnen met het project 'Elke trap telt', spe ciaal voor fietsers." Meer informatie via het Welzijns huis: OT11-453444.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 61