vrijdag 6 april 2012 Buiten leven is ook buiten koken. De Weber Summit S-670 Grill Center is een complete keuken voor in de tuin. De Summit heeft een groot werkoppervlak, zes branders - waaronder een infraroodbrander en een rookbrander - en een ingebouwde ijsblokjeskoeler. Daarnaast heeft de keuken een braadspit en enkele keukenkastjes om keukengerei, servies en de gasfles in op te bergen. De Weber Summit S-670 Grill Center is helemaal van rvs. De adviesprijs is 7.699 euro. Meer informatie: www.weber.com Mensen gebruiken blokhutten vaak als extra schuur. Maar wie iets bijzonders in zijn tuin wil of een tuinhuis waar je als het ware vakantie in je eigen tuin kunt vieren, kan eens denken aan de Charissa van Garden Pleasure. Dit is een moderne en hippe variant op de ouderwetse blokhut. Het design is strak en stijlvol en valt op door de enorme raampartij en gepoedercoate metalen kozijnen en afwerkprofielen van aluminium. Het tuinhuis is gemaakt van Noord-Europees naaldhout en wordt geleverd met een houten vloer. De drie raampartijen zijn brons getint. De Charissa kost 7.945 euro. Meer informatie vindt u op: www.gardenpleasure.com Bloemen kweken of je eigen groentes. Het is voor menigeen een rustgevende bezigheid. In een oranjerie heb je altijd de ideale temperatuur, ook als het kwik wat lager staat. Een oranjerie is dan ook een ideale plaats om lekker te vertoeven tijdens de tussenseizoenen. Je kunt er een gezellige zithoek in creëren. De Compact 83 van Royal Well biedt veel ruimte door een verhoogde goot- en nokhoogte. Waar de meeste kassen zijn voorzien van een schuifdeur, onderscheidt de Compact zich door een brede draaideur, type staldeur. Een 'half gesloten' deur voorkomt tochtschade aan gevoelige gewassen en houdt kleine kinderen en huisdieren buiten de kas. Ook heeft de kas twee dakramen. Deze oranjerie van Royal Well is ongeveer drie bij drie meter en bijna 2,5 meter hoog. Hij kost 1.195 euro. Meer informatie: www.royalwellkassen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47