Ontspanning mag best luxe zijn 6 lis vrijdag 6 april 2012 De Delfi is één van de nieuwste modellen van Jacuzzi. Qua design wijkt hij af van de doorsnee spa. De buitenkant is namelijk afgewerkt met eikenhouten panelen die de spa een modern uiterlijk geven. Het bad heeft drie zitplaatsen en één ligplaats. Deze Jacuzzi heeft hydromassagejets voor een ontspannende ervaring na een dag hard werken, 's Avonds geven de led-lampjes en de verlichte waterval het bad extra sfeer. Ook kun je een relaxt muziekje opzetten, want de Delfi is uitgerust met een bluetooth MP3 speler en boxjes. De Delfi van Jacuzzi kost rond de 12.500 euro. Meer is te lezen op www.jacuzzi.eu Druk, druk, druk. Wie je ook spreekt, iedereen schijnt het tegenwoordig druk te hebben. Het is wellicht juist door het jachtige leven van de 21e eeuw dat mensen extra behoefte hebben aan een rustmoment. Waar sommigen respijt vinden in een wellnesscentrum, halen anderen de weldaad naar hun eigen de tuin. Voor hen is de tuin dé plek om even bij te komen van een stressvolle werkdag. In de bubbelende jacuzzi of met vrienden loungen onder een knusse overkapping. En ja, dan mag ontspanning best luxe zijn en ook wel wat kosten. door Dennis Rijsbergen Een terrasoverkapping is bij uitstek geschikt als een lekkere loungeplek en een plek om buiten te eten. De Outdoor Cabin Living Modulair van Hillhout is in de basisversie open uitgevoerd, maar hij kan tegen meerprijs uitgerust worden met wandelementen. Zo kun je zelf een knus hoekje creëren. De wandelementen zijn verkrijgbaar in drie varianten: geheel dicht, met een klein raam of met een groot raam. Het dak van de overkapping is waterdicht en wordt geleverd met dakleer en dakgoot. De basisversie van 3,9 bij 3,9 meter en een hoogte van 2,45 meter kost 1.799 euro. Meer informatie over de mogelijkheden is te vinden op www.hillhout.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46