-15% 421 wonen OP ZON WERING Hypotheekshop en Zeeuwse scheidingsexpert werken samen Bouw van woonzorgcomplex in Nieuwdorp vordert goed Logus maakt met actie House for Sale huis aantrekkelijker vrijdag 6 april 2012 De Hypotheekshop met vestigingen in Goes, Mid delburg en Zierikzee is on langs een samenwerking aangegaan met Schei dingsexpert. Henk Daal huizen, eigenaar van De Hypotheekshop: „Met de ze ontwikkeling zetten we weer een stap in onze complete en onafhankelijke financiële dienst verlening. Wanneer zich een echt scheiding voordoet, staat je hoofd niet naar alle rompslomp als het om de financiën of fiscale en juridische vragen gaat." Scheidingsexpert biedt on afhankelijke en deskundi ge hulp voor particulieren en ondernemers. In Zee land is Karin Peute NMI RFEA werkzaam als schei dingsexpert. Zij biedt een totaalpakket aan advies en uitvoering bij echtschei ding. Met deze aanpak en een uniek rekenmodel wordt direct helder hoe de portemonnee er nu en in de toe komst uitziet. „Dat maakt het moge lijk voor bijna ex-partners om wel overwogen beslissingen te nemen", vertelt Karin. De bouwwerkzaamheden van het nieuwbouwcomplex aan de Bacon- straat in Nieuwdorp verlopen voor spoedig. Woensdag bereikte het nieuwbouwproject het hoogste punt. Het woonzorgcomplex, gelegen aan de rand van Nieuwdorp, bestaat uit 25 huurappartementen van woning bouwcorporatie R&B Wonen voor senioren, zorginfrastructuur van SVRZ en een ruimte voor fysiothera pie. Het gebouw is ontworpen door Archikon uit Goes en wordt door aannemersbedrijf Van der Poel uit Terneuzen gebouwd. Naar verwach ting wordt het woonzorgcentrum rond de bouwvakantie van 2012 op geleverd. Dit is voor RenB aanleiding om het ouderencomplex aan de Margriet straat in augustus van dit jaar te slui ten. Met de bewoners van het com plex worden op dit moment ge sprekken gevoerd over de gevolgen daarvan. Het is nog niet bekend wel ke invulling de locatie van de bejaar denwoningen krijgt. Logus Bouw- en Afbouw- materialen zorgt voor be weging in de woning markt. Met de actie House for Sale brengt Logus huizenverkopers en kopers bij elkaar. Door deel te nemen aan House for Sale maakt een verko per zijn huis extra aantrekkelijk. De koper van het huis maakt dan name lijk kans op een trendy badkamer ter waarde van 5.000 euro. Logus is aanbieder van bouw- en af- bouwmaterialen in Zuidwest-Neder land. De actie House for Sale loopt bij vijf Logus-vestigingen: Logus Goes, Logus Vlissingen, Logus Rot terdam, Logus Bergen op Zoom en BouwCenter Lo- gus-De Hoop in Terneu zen. De potentiële koper her kent een 'House for Sale'-huis direct aan de ac tieposter. Komt het tot koop, dan dingt de nieu we eigenaar mee naar de trendy badkamer t.w.v. 5.000 euro, die Lo gus beschikbaar stelt. Het enige dat de koper daarvoor - hoeft te doen, is zich vóór 15 sep tember 2012 registreren de website www.logus.nl/ houseforsale. Op deze site is ook alle informatie over- de actie te vinden. Van Citiersweg 2a-3 Amemuiden I T.0118-606 9051 www.otak.nl lavoir wöoninterieur ■VRAAG NAAR DE VOORWAARDEN 2E PAASDAG GEOPEND foto's Willem Mieras Humanisme, boeddhisme en christendom Wie: René Veugelers (52), Nico Verschoor (56) en jalla (11). Waar: Stationsbuurt. Laatste aankoop: aardewerken pot met visjes en davidsterren uit het Anda- lusische dorp Ronda. Lievelingswinkel: La Cité Interdite in hef Proven^aalse dorp Carpentras. Inspiratie opdoen: focussen, zuiverheid en echtheid van het leven, minder meegenomen door de gekte van het leven, respect voor anderen en res pect voor jezelf. Humanisme, boeddhisme en christendom samen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42