Annie Dees Jan van den Bos Mieke Schuhmacher-Scheele Familieberichten IJIensenlinq.nl vrijdag 6 april 2012 familieberichten 137 Je pijn is eindelijk voorbij Je lijden is gedaan Je leeft voor ons nu verder in een eeuwig bestaan Bedankt voor al je liefde je vriendschap en je trouw - Ook over de grens van 't leven houden we van jou Verdrietig, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 72 jaar is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Frederik Egbert Heuckelbach - Frits - Amsterdam, 16 juli 1939 f Goes, 4 april 2012 Heinkenszand: Jetty Heuckelbach-Heldt Amersfoort: Robert en Karin Eva, Femke Woerden: Birgit en Luc Onze dank gaat vooral uit naar de mensen van Buurtzorg en de verpleegkundigen en vrijwilligers van Hospice Het Clarahofje, voor de goede en liefdevolle verzorging. Torenvalkstee 9,4451 CM Heinkenszand. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 11 april om 13.00 uur in de 'Dorpskerk', Dorpsstraat 71 te Heinkens zand, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15-12.45 uur in het Dienstgebouw achter de kerk gelegenheid om afscheid van Frits te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heel verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij heeft betekend voor ons en voor anderen, delen wij u mede dat is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en mijn broer Daniël Oranje - Daan - weduwnaar van Jo Oranje-Koets Goes, 4 augustus 1926 Maassluis, 3 april 2012 Ulvenhout: Wilma en Kees Mirjam en Koen Joost, Iris, Bart Bergschenhoek: Hans en Arishta Mats, Stijn Goes: Jo Oranje Arnhem: Annie Oranje-de Mos Berthina Oranje Goes: Kees Oranje f Corrie Oranje t Rotterdam: Suus Oranje t Aalten: Leen Oranje t Nijmegen: Simone Oranje f Correspondentie-adres: Uitvaart Rijkeboer t.a.v. Familie Oranje Prinses Julianaplantsoen 8 3143 LE Maassluis De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 13 april om 11.00 uur in Het Witte Kerkje, Constantijn Huygensstraat 1 te Maassluis. Aansluitend zal omstreeks 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Willem de Zwijgerstraat 36 te Maassluis. Na de begrafenis is er een informeel samenzijn in het rouwcentrum naast de begraafplaats. In droefenis Geen die het mensenhart begrijpt. De mei was in de bloesembomen toen mij de liefst werd ontnomen. Geen die het mensenhart begrijpt: de tranen wilden mij niet komen. Geen die het mensenhart begrijpt: het weer had 's nachts zijn keer genomen, ik zag de wereld wit berijpt. En ik liet vrij mijn tranen stromen. Geen die het mensenhart begrijpt. Van Ida Gerhardt uit: Zeven maal om de aarde gaan. Bedroefd om het verlies, maar dankbaar dat hij voor een verder ziekbed bespaard is gebleven, laat ik u weten dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve vader Rein Moerman ~Reinier Johannes" in de leeftijd van 74 jaar Conny Moerman Nina Goes, 4 april 2012. Correspondentieadres: Gildenstraat 47, 4421 KV Kapelle We nemen afscheid van Rein op zaterdag 7 april om 13.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig, maar ook dankbaar dat wij zolange tijd samen mochten zijn, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, mijn moeder en onze oma Cornelia Adriana Janneke de Jonge - de Ruijsscher Corrie - echtgenote van Pieter Jan de Jonge *12 april 1945 Haar echtgenoot: Haar dochter: Haar kleinkinderen: Bellamystraat 17 4532 CR Terneuzen t 4 april 2012 Piet de Jonge Sonja de Jonge Nadia Elkassis Amira Elkassis Anisa Elkassis Anwouar Elkassis De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 10 april om 13.00 uur in de aula van het Monuta Uitvaartcentrum op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde aula. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van Aleid Hoos Maar wij denken met dankbaarheid aan haar als een fijn en betrokken lid van ons koor "Cantare" Wij wensen haar man, de kinderen en de kleinkinderen sterkte in de komende tijd. Bestuur en leden van Cantare te Zierikzee De moeder van de majoretten is helaas overleden MEVROUW DE JONGE Bedankt voor alles Oud-leden Terneuzense Showgirls Proud 2 be Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere ma en oma Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de manier waarop zij met haar ziekte is omgegaan, delen wij u mede dat in het Hospice is ingeslapen onze lieve ma en oma weduwe van Jozias Willem Bareman in de leeftijd van 82 jaar. St.JansteenAdrie Bareman TerneuzenJan Bareman José Bareman-Smets Wouter en Hanneke Robbert Veerle TerneuzenCarla Faas-Bareman Arie Faas Marco Xandra en Sonny St.JansteenAnnemarie Vriends-Bareman André Vriends Sofie Evelien Terneuzen, 5 april 2012 Corr.adres: Koraalsingel 9 4533 BH Terneuzen Gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 9 april van 19.00 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 10 april om 16.00 uur in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen en dokterMeijerink voorde liedevolle verzorging Voor de zeer vele blijken van deelneming en belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Annie van den Bos-Heijboer kinderen en kleinkinderen Nieuwerkerk, april 2012 Lieve mensen, Uw meeleven en de vele lieve reacties voor en na het overlijden van zijn een bijzondere steun bij het omgaan met ons grote verlies. We willen jullie hiervoor-van harte bedanken. Erik Schuhmacher Thirza en Michel Talitha en Sjoerd Rachel Zierikzee, april 2012 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 internet j www.faniilieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37