Leen Griep Leen Leen Griep Van der Hooft Uitvaartzorg Andries Davidse André 36 I familieberichten vrijdag 6 april 2012 <1 IDensenlinq.nl Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Met verdriet geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en zorgzame opa in de leeftijd van 85 jaar. Rie Griep-Alma Marianne en Fred Mirona en Ben Louella en Frank Davey en Anniek Yolentha en Dook Sylvia en Johan Mare en Lise Lisanne Eric en Lonny Amelia Biesbosstraat 76, 4335 VP Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 7 april om 13.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust in vrede. Je zus Annie en broer Dies Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Leen Griep Wij wgnsen Rie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Corrie en Paul Hoek Jeanne en Wim de Bree Joke en Wim Groenewegen Nel en Harry (in herinnering) Rijkse Lenie en Hans Bergs Riet en Jan Alma Teteringen: Annette en Peet Besuyen Neven en nichten Heden overleed onze beste vriend en oom Wij wensen Rie en de kinderen veel sterkte toe. Tonnie Westveer en kinderen Dankbaar zijn wij voor de vele mooie tijden die we met elkaar hebben gehad. Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Fred Broerse Overleden op 4 april te Drachten in de leeftijd van 73 jaar. Jannie en Harry Verburg Kees en Dien Broerse (in herinnering) Neven en nichten Hard gewerkt, moegestreden ging jij slapen voor altijd. Hij weet wat jij hebt geleden in jouw grote, dappere strijd. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn.lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Marinus Huibrecht Kole - Rinus - Echtgenoot van Adriana Dina Paulina van Boven 15 oktober 1934 - 5 april 2012 Adrie Kole-van Boven Johan en Anita Kole-de Broekert Lilian en Leo Wisse-Kole Chantal, Stefan Marian en Frans van de Velde-Kole Kerkhoekstraat 1 4431 AM 's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 11 april om 13.00 uur in de Maartenskerk, Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is ér in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, gelegenheid tot condoleren. Indien u, door omstandigheden, geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve opa. Trots was je op wie wij waren en wat we deden. Wij zijn trots dat jij onze opa mocht zijn. Chantal en Stefan Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Rinus Kole Heinkenszand: Bregtje Verschiere-Kole Geerard Verschiere Kapelle: Huib Kole Nelly Kole-Mol Kapelle: Ko Kole Manneke Kole-Schipper Middelburg: Mattie Smolders-Kole Han Smolders Neven en nichten 5 april 2012 Wij ontvingen het bericht van het overlijden van onze zwager en oom Rinus Kole echtgenoot van Adrie van Boven Familie J. Prince-van Boven Familie E. de Waal-Prince Alissa Jolanda Prince Robbin, Jordy WÉMvÊkm C.W. de KokC. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8 b 443I NG 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuilvaartzorg.n] Wwwvv.vanderhoof'tuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding I Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen www.UZN-nederland.nl tel: 0118-413 417 Niets zal ons scheiden van de liefde van Christus. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overgroot opa Weduwnaar van Elizabeth Jakoba Davidse-van Iwaarden 28 maart 1937 t 4 april 2012 Middelburg: Mieke Caljouw-Davidse Jacky Caljouw Chantal en Hennie Noël Meivin Nicolette Wissel-Davidse Sj aak Wissel Jerrold Daniël Sint-Laurens: André Davidse Ilse Davidse-'t Gilde Madeion Jonathan Isabelle Middelburg: Eddy Davidse Miranda Davidse-de Looff Emmy Lucas Correspondentieadres: Gerbrandylaan 33, 4333 BG Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 7 april van 17.00 tot 18.00 uur, in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 10 april om 12.00 uur op de Algemene begraafplaats, aan de Noordweg te Sint-Laurens.' Voorafgaand zal er een kerkdienst plaatsvinden in de Gereformeerde kerk om 11.00 uur aan de Noordweg 372 te Sint-Laurens. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. André hield van witte bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Psalm 84 4 onberijmd Verdrietig zijn we om het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom André Davidse gehuwd geweest met Lies van Iwaarden (overleden 10.5.2006) in de leeftijd van 75 jaar Middelburg: Toos Davidse Valkenswaard: Anton Davidse Lenie Davidse-van de Berg Ede: Mien Jansen-Davidse Job Jansen (in herinnering) Middelburg: Lou Davidse Nel Davidse-Vader Middelburg: Jan Davidse (in herinnering) Middelburg: Nico Davidse Bep Davidse-Barentsen Middelburg: David Davidse (in herinnering) Heenvliet: Sjaan Vos-Davidse Rutger Vos Middelburg: Pim Davidse Thea Davidse-le Cointre Middelburg: Bram Davidse Nel Davidse-Jobse Middelburg: Bemhard Davidse Agnieta Walraven Cobie Davidse-Jansen (in herinnering) Middelburg: Adri Davidse Matty Davidse-Labruyere Nichten en neven Middelburg, 4 april 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36