Hooftman groeit bij Topteam voor laatste keer in Kwadendamme 30 Alsnog veertiende zege voor Sranang FC Dauwendaele is een beetje van slag Joey de Kok speelt Europees Springclinic Coumans bij De Weelruiters pzc.nl/webwinkel Curiosity: Did God create the universe? vrijdag 6 april 2012 door Klaas Verspoor MIDDELBURG - „Het is een goede stap geweest", zegt Dimitri Hooft man. Die stap, dat is zijn overgang van Bruse Boys naar WGZ. Met de ploeg uit Zwijndrecht speelt hij morgen in de eerste klasse C in en tegen Zaamslag. Hoewel hij sinds dit seizoen niet meer in Bruinisse voetbalt, volgt Hooftman het Zeeuwse voetbal nog op de voet. Hij is de 21e deel nemer aan de PZC-Toto. „Ik lees de PZC en kijk alles terug", ver klapt hij. Met WGZ denkt hij te winnen in Zaamslag. „Willen we nog meedoen voor een periode, dan moeten we winnen. We wil len minimaal 42 punten halen, net zoveel als vorig seizoen." In de tweede klasse E is er een heus degradatieduel. „Ik denk niet dat DFS bij Serooskerke een punt gaat pakken. Het wordt voor DFS gewoon de competitie uitspelen." Zijn oude club Bruse Boys wint thuis van Dauwendaele, meent Hooftman. „Die jongens kunnen nog een periode pakken." Kloetinge kan zich door winst op Terheijden op gaan maken voor de halve finale van de beker, zo voorspelt hij. „Mijn Bruse maatjes (Michel Maaskant en Mats Willem- se) willen met de topklassers en profploegen de koker in." Nivo Sparta-Hoek X Zaamslag-WGZ X GPC Vlissingen-Everstein X Serooskerke-DFS X Bruse Boys-Dauwendaele X Rillandia-Tholense Boys X Goes-WSC X Vlissingen-EFC X Nemelaer-Terneuzen X Kloetinge-Terheijden (beker) X Internos-Steen (beker) X 'We mogen Terheijden absoluut niet onderschatten. Dat hebben Hoek en ASWH misschien wel gedaan. Daar mogen we niet intrappen' Bart Deprez KWADENDAMME - De biljarters van het topteam 's Lands Welvaren ontvangt morgen voor zijn laatste thuiswedstrijden van het seizoen de nummer twee van de ranglijst Your Event Live uit Haarlo en The City TT/Blitz Optiek uit Deventer. Het is voor het Topteam niet al leen de laatste thuiswedstrijd van het seizoen maar ook de laatste keer dat er in Kwadendamme op dit niveau in de klassieke spelsoor- ten wordt gespeeld. Sponsor 'Tap perij 's Lands Welvaren stopt er- GOES Na twee nederlagen mochten de zaalvoetballers van FM Sranang in de thuiswedstrijd tegen Brabantia alsnog hun veertiende zege van het seizoen begroeten: 7-5. Halver wege het duel was de stand nog in evenwicht (3-3). Ryan de Regt, Ugur Kahveci, Ali Eryürük (allen 2x) en Yordi Matondo troffen doel. Overigens ziet het er naar uit dat FM Sranang, dat nu tweede staat, geen gebruik zal maken van zijn recht aan de nacompetitie deel te nemen. „We gaan het daar intern nog eens over hebben", aldus coach Ramon Dahoe. mee. De ploeg is nu naarstig op zoek naar een ander lokaal en sponsoren om een doorstart te ma ken. Teamcaptain Peter de Bree: „We vinden het jammer dat het over is. We zijn drie jaar geledèn door Nico Peeters met open ar men ontvangen maar het lukt hem niet meer om ermee door te gaan. We zijn in gesprek over een doorstart in Kapelle maar of dat gaat lukken is toekomstmuziek." De wedstrijd begint, om 11.00 uur in 's Lands Welvaren. MIDDELBURG De zaalvoetballers van FC Dauwen daele kenden na de winterstop een sterke periode, maar lijken de laat ste weken wat van slag. Na de 10-2-nederlaag van vorige week te gen Halsteren 2 kwamen de Middel burgers ook niet voorbij Troy/ Ideal Car Rent. Tegen de hekken sluiter werd het 6-6. Door doelpun ten van Daniël van Westende en Dangelo Martien (2x) leidde Dau wendaele bij de rust nog met 3-1. Na de hervatting werd het 3-4 en van 4-4 zelfs nog 4-6. Steven Visser (2x) voorkwam een nederlaag. De 4-4 was van Dangelo Martien. LEWEDORP De vorige week vijftien jaar gewor den Joey de Kok uit Lewedorp neemt vanaf vandaag tot zondag deel aan het EK driebanden tot ze ventien jaar. De titelstrijd wordt gehouden in Billy-Montigny, Frankrijk. Er zijn tien deelnemers uit vijf landen. Er wordt in twee poules gespeeld en de nummers een en twee plaatsen zich voor de kruisfinales. Joey de Kok behaalde onlangs op het NK jeugd in Sluiskil een vierde plaats. Op grond van zijn progressie en leeftijd wordt hij uitgezonden naar het EK. NISSE Onder leiding van international springruiter Gabriël Coumans houdt paardensportvereniging De Weelruiters uit Nïsse zaterdag en zondag een clinic en training voor springruiters. Een van de onderde len is een valtraining. De clinics zijn op het terrein aan de Brilletjesdijk in Nisse. De aanvang is beide dagen om 9.30 uur. Toegang voor belangstellen den is gratis. Gabriël Coumans is een duizend poort in de springwereld. Zo geeft hij lessen, doet mee aan wedstrij- Bart Deprez heeft onder trainer Diederik Hiensch de overstap gemaakt van het tweede naar het eerste team van den en handelt in paarden. Kloetinge. foto Willem Mieras categorie/Dvd's en games jaf' j Met Stephen Hawking Stephen Hawking vertelt u zijn visie op de vraag: door wie of wat is het Universum ontstaan? Hawking, de autoriteit op het gebied van het universum en als geleerde een levende legende, beantwoordt met behulp van de moderne natuurkunde en cosmologie de vragen waarfi losofen al duizenden jaren over struikelen. Reis mee op een adembe nemende trip naar het onbekende en laat u leiden door Stephen Hawking! Adviesprijs 14,95 Lezersprijs 9,95* exclusief verzendkosten ^WEBWINKEL discovery

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 30