Woongoed werkt hard aan nieuwe Burght Rasenberg mag werk N61 doen Tot begin 2014 geen rente en geen aflossing. Geen wegenbelasting. De Hyundai ilO. Voor €3.999,- GRATIS 29 'Kiosk op Markt Hulst is obstakel voor feesten' Soap hekken op dijk Ossenisse gaat maar door Werkproject in kassengebied is vrij succesvol Haven ter sprake bij dorpsraad BETAAL nu DE HELFT ED DE REST in 2014 ZOnDER REnTE woensdag 4 april 2012 msmmmmmmmsmmmmm HULST - Een kiosk op de Grote Markt in Hulst in plaats van auto's is een onzalig idee, vindt voorzit ter Wim Westveer van de Zeeuws- Vlaamse vereniging voor Ambulan te Handel. Hij reageert op een sug gestie van de Wijkraad Binnen stad Hulst en de lokale Onderne mersvereniging. Die willen het plein voor het stadhuis deels auto vrij maken. Met een kiosk en bank jes om het plein aantrekkelijker te maken als ontmoetingsplaats. „Zo'n kiosk is een sta in de weg voor markten. En trouwens ook als je grote evenementen wilt hou den op de Markt", oordeelt West- veer. De Hulsterse wethouder Clen de Kraker valt hem bij. „Ik voel meer voor een verplaatsbaar podium. Je moet ook oppassen dat het geen hangplek wordt. Muziek maken kan ook in de basiliektuin. En hebben we met frituur Messa- gie al niet een soort kiosk met stoe len op de Markt?" OSSENISSE - De soap over de hek ken op de dijk bij Ossenisse blijft maar doorgaan. Vogelbescherming heeft de provincie laten weten dat van haar wel een deel van de dijk open mag voor wandelaars en fiet sers, te weten de eerder afgesloten onderhoudsstrook tussen de Zuid en Noordnol. Het dagelijks provinciebestuur ant woordt dit op vragen van statenlid Johan Robesin (Partij voor Zee land). Robesin reageerde op een ar tikel in deze krant waarin een me dewerker van Vogelbescherming aangaf 'fouten te hebben gemaakt' in de dijkenkwestie. De provincie heeft naar aanleiding van de vra gen van Robesin met Vogelbe scherming gebeld en vernomen dat een deel van de dijk dus wel open zou mogen. De soap bereikt over enige tijd een nieuw hoogte punt. De Raad van State behan delt 21 mei het bezwaar van Vogel- scherming. door Remé Hoonhorst OOSTBURC - Corporatie Woongoed en Stichting Woonzorg werken ge staag door aan het realiseren van nieuwe zorgappartementen in Oostburg en een nieuw zorgcen trum in Breskens. De gemeente Sluis heeft eerder bestemmings plannen vastgesteld en heeft - evenals de provincie - verder geen zeggenschap over aard of vorm van de toekomstige zorgvoorzie ningen. Dat antwoordt manager vastgoed Pol van de Vijver van Woongoed op vragen van de Sluise raadsfrac tie Lijst Babijn. De voormalige plannen voor een nieuw zorgcen trum in Oostburg zijn door de tijd ingehaald en intussen zijn goede afspraken met cliënten en hun ver tegenwoordigers gemaakt over de wijze van informatievoorziening. Van de bewoners van de huidige Burght in Breskens - het oude Ter Schelde - wil bijna niemand terug naar Oostburg. Woonzorg houdt nog individuele 'belangstellingsre- gistratiegesprekken' met hen. Aan de hand van die gesprekken en bouwmogelijkheden ter. plaatse be palen zorgstichting en Woongoed hoeveel van de te realiseren 66- zorgplaatsen er in Oostburg en hoeveel er in Breskens komen. Woonzorg bekijkt momenteel hoe het Oostburgse verpleeghuis De Stelle het best kan worden aange past om op behoeftes en ontwikke lingen in de (nabije) toekomst in te kunnen spelen. De zorgstich ting bespreekt ook met het Zorg kantoor welke vraag naar intramu rale en extramurale zorg de ko mende jaren is te verwachten. Woongoed neemt ook Babijns zorg weg dat de corporatie is ge bonden aan eerdere bouwcontrac ten voor De Burght. De Oostburg se zorgappartementen worden 'op nieuw regionaal, aanbesteed'. WESTDORPE - Het werkgelegen heidsproject 'Samen voor de glas tuinbouw' in het kassengebied bij Westdorpe heeft zichzelf bewezen en wordt voortgezet. Als Europees project stopt het, maar de deelne mers - onder meer sociale werk voorziening Dethon, de Zeeuws- Vlaamse gemeenten, Zeeland Sea ports en de Vlaamse gemeenten Zelzate en Assenede - vinden het succesvol genoeg om ermee door te gaan. Sinds eind 2008 hebben ruim drie honderd werkzoekenden een op leiding van ruim drie maanden in het centrum gevolgd. Van hen heb ben er ruim 140 een baan gevon den tijdens of direct na hun oplei ding. Zij leerden niet alleen in kas sen te werken. Ze konden ook een heftruckdiploma of veiligheidscer tificaat aannemers halen. Dat is no dig, want nog maar weinig glas tuinders zijn bij Westdorpe neerge- - streken. door Martijn de itommg SCHOONDIJKE - Rasenberg Wegen bouw uit Breda mag waarschijnlijk de uitbreiding van de N61 tussen Hoek en Schoondijke uitvoeren. Rijkswaterstaat heeft de aanbie ding van het bedrijf uit zes offer tes geselecteerd, bevestigt project leider Marcel Ideler desgevraagd. Het is alleen nog wachten op groen licht van het ministerie. Dat moet binnen enkele weken ko men. „Rasenberg vraagt een aantrekkelij ke prijs en draagt bovendien pri ma oplossingen aan voor het be perken van overlast, veilige aan voer van materiaal en alternatie ven voor fietsers", vertelt Ideler. Als de Raad van State over enkele weken groen licht geeft, begint het werk net voor of net na de zomer. Er wordt begonnen met de rond weg Schoondijke. Die is in 2013 klaar. „Vrachtverkeer ten behoeve van het werk hoeft dan niet meer door het dorp", geeft Ideler aan. De rest van het werk (verbreding van 22 kilometer weg en aanleg van parallelwegen, fietspaden, zes rotondes, vijf fietstunnels, een via duct en een brug) moet eind 2014 voltooid zijn. Rijkswaterstaat betaalt Rasenberg 50 miljoen euro voor het werk. BRESKENS - De dorpsraad Breskens houdt morgen vanaf 19.30 uur een openbare vergadering in De Uit komst aan de Langeweg. Wethou der Jan Schaalje gaat onder meer in op de toekomst van het haven gebied, en Adri Provoost vertelt over het kustversterkingswerk aan de Veerhaven, het strand en de dijk. Jsfsö-j, EURD2012 14% EK-voetbal 2012* bij een proefrit! OORDEEL ZELF ED Win EEn UEFA EURO 2012-ARRAnGEMEnT! Jouw mening is ons een UEFA EURO 2012-arrangpmpnt waard voor de wedstrijd flEDERLAriD- DUITSLAnD op 13 juni 2012 tijdens UEFA EURO 2012. Maak een proefrit bij de Hyundai-dealer, noteer erna je ervaring en maak kans op 2 romplete UEFA EURO 2012-arrangementen!" TERNEUZEN: GARAGE VERBRUGGE B.V., INDUSTRIEWEG 37, TEL. 0115 - 681200. Gecombineerd brandstofverbruik: 4,6 - 5,5 (1/100 km) 21,7 - 18,2 (km/l); C02 - emissie: 108 - 129 (g/km). Uitstoot- en brandstofverbnjikgegevens zijn gebaseerd op tests die zijn uitgevoerd volgens Europese Verordening 715/2007/EEG. Contante waarde van het goed Aanbetaling/ inruil (50%) Totale kredietbedrag Maandelijkse termijnbedrag Variabel debetrentevoet jaarlijks kostenpercentage Duur van de overeenkomst Totaal te betalen bedrag Hyundai iTO 7.995,00 €3.997.50 03.997,-50 0 79,95 6,4% 59 €4.717,05 Genoemde prijzen zijn incl, BTW en BPM en excl. kosten rijklaar maken, laktoeslag en verwijderingsbijdrage. Afgebeelde modellen kunnen afwijken van standaard- uitvoering Energielabel en wcgenbelastingvrijstelling is afhankelijk van de verkri jgbare uitvoering. Actie is alleen geldig op de huidige modellen Hyundai ilO. Hyundai i20. Hyundai i30, Hyundai i30 CW. Actie is niet geldig op de Hyundai i20 facelift 2012 en de nieuwe Hyundai i30 2012. Geldt op de consumentenptijiexcl. opties, accessoires en overige kosien. Betaling 2e helft uiterlijk 21 maanden na eldt met op actiemodellen. Actie geldig met datum koop- 1 april 2012 met een uiterste kentekenregistratiedatum van 30 juni 2012. De EK-voetbal krijg je eenmalig na het maken van een proefrit in alle huidige Hyundai-modellen.'Olficiële EK 2012 bal is een Adidas replica, zolang de voorraad strekt "Retourvlucht op 13 juni 2012 mei 2 toegangskaarten voor Nederland - Duitsland. Druk- en zetfouten voorbehouden. Voor de voorwaarden verwijzen wij naar de actieleaüel Zie Hyundai.nl voor de overige voorwaarden U hetaaltde eerste 21 maanden geen aflossing en rente en u kunt tiet totale kredietbedrag opieder gewenst moment boelevrij terugbetalen. U kunterookvoorkiezen om na de periode van uitgestelde botaling(21 maanden) gebruik te maken.van het doorlopend krediet met een jaarlijks kostenpercentage van 6,4% (op basis van de huidige rentestand), dan gelden de kosien zoals benoemd in bovenstaande rekentahel, U heeft de mogelijkheid om tussentijds boetevrij af te lossen Voor de voorwaarden verwijzen.wij u naar het standaard informatieblad dal u kunt opvragen bij uvz dealer Dit aanbod betreft een uitgestelde betaling en doorlopend krediet van Hyundai.Flnancial Services. Hyundai Financial Services bemiddelt in financieringen van Alpha Credit Nederland B V. (Vergunningnummer 12012518). Toetsing en registratie te Tiel. Prijs- en ronlewijzigingen voorbehouden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 75