t 36 familieberichten woensdag 4 april 2012 m9nseniinq.nl Waar iemands eindstreep is weten we gelukkig niet. Komt deze eindstreep in zicht, dan moeten we dat aanvaarden. Hoe moeilijk dat soms ook is. Na een moeilijke periode, waarin we het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Cornelia Lena Hovestadt In de leeftijd van 84 jaar. Kaatsheuvel: Jan en Anita Melinda Tamara en Michael Middelburg: EllyenJan Patrick Marcel Een speciaal woord van dank aan dr. L. v.d. Meer en het team van Zorgstroom Gerbrandylaan en alle medewerkers van het St. Jans Hospice De Casembroot. Middelburg, 3 april 2012 Correspondentieadres: Trix Terwindtstraat 27 4333 CG Middelburg Wij willen haar gedenken op zaterdag 7 april a.s.om 15.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Intens verdrietig, maar ook dankbaar voor de 60 jaar dat wij samen waren en dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geef ik u kennis dat is overleden mijn innig geliefde man Cornelis Ars - Kees - sJ-Borssele, 30 december 1922 - f Goes, 5 april 2012 P. F. Ars-van Gessel Ik wil het verzorgend personeel van het Adm. De Ruyter Ziekenhuis te Goes hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Willibrordusstraat 30 4453 AT 's-Heerenhoek De dienst van Woord en Communie wordt gehouden zaterdag 7 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Er is alleen gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het heengaan van onze fijne buurman Willem Vermeulen Wij wensen Adrie en de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Buren van de Noorderbaan Olga en Robt, Elmer, Lieke Coby en Dick Jan Riet en Jos Mattie en Theo Nel en Leot Vlissingen, 3 april 2012 In goede machten liefderijk geborgen verwachten wij getroost wat komen mag Dirk Cornelis de Dreu Temeuzen, 22 februari 1940 Middelburg, Kruis-Pasen 2012 Levenskameraad van Neeltje Maria de Dreu-Davidse Trotse vader, schoonvader en opa Dick van Carsten K.W. de Dreu en Esther S. Kluwer Joske,Roos en Berend Judith C.F. Hooghiem-de Dreu en Koos Hooghiem Joram, Marijn, Wisse, Tobias en Berit Willemijn W. de Dreu en Arjan P. Bouw Zora en Hinde Correspondentieadres: Molenwater 123,4331 SG Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op Goede Vrijdag, 6 april 2012 in de Nieuwe Kerk, Groenmarkt 12 te Middelburg om 15.30 uur. Voor aanvang van de dienst is er in de kerk vanaf 14.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Geen bezoek aan huis. Plotseling niet meer in ons midden Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van onze lieve grote broer, zwager en oom. John de Jonge Rust zacht, wij zullen je heel erg missen, Bram, Carla. Jan en Thea. Frans en Belle-amie llze, Sanne, Ludo, Leda, Wessel Veel te vroeg en geheel onverwachts is overleden onze buurman John de Jonge Wij wensen Lianne, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe-. Jan, Yolanda André, Patricia Carlo, Yvonne Jaap, Robie Kevin, Karla Eric, Wies Peter, Christian René, Angelique Michel en kinderen Op 31 maart is onze collega John de Jonge volkomen onverwacht overleden in de leeftijd van 57 jaar. John was in onze ploeg een zeer gewaardeerde, fijne en markante collega met grote kennis van zaken op de raffinaderij. John wist altijd met zijn humor en joviale gelach een pretttige werksfeer te creëren. We zullen hem bijzonder missen. Wij wensen zijn vrouw Lianne, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Collega's B-shift Offsites Zeeland Refinery Henk Eric John Minouche Rob Marcel Peter Wilbert Tim Darren Erwin Mark Ad Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager Dick de Dreu Oostkapelle: Han en Corry Davidse-Schout Goes: Jan en Elly Davidse-Meeuwsen neven en nichten Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten ik leverde 't bewijs van mijn bestaan Omdat, door het verleggen van die steen de stroom nooit meer dezelfde weg zal gaan Eric Colsen Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 1942-2012 Els Colsen-Pinxteren Amo en Liesbeth, Vera, Tessa, Nora Milko en Esther, Zoë, Joyce, Remy Klapstraat 37 - 4576 CT Koewacht De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 6 april 2012 om 12.00 uur in het crematorium aan de Bellamy- straat 28c teTerneuzen. Persoonlijk afscheid nemen van Eric is mogelijk donder dag 5 april van 19.00 - 20.00 uur en vrijdag 6 april van 10.30 - 11.00 uur in het mortuarium aan de Westsingel 3a te Axel. Gelegenheid tot condoleren na de afscheidsdienst in de aula van het crematorium. Koewacht, 31 maart 2012 Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. met veel verdriet wil ik jullie vertelen dat mijn papa is overleden Mick Liguori papa van Julia 51 jaar Julia, Sophia, Matijs, Hans, Ina, Aniah, Johnny, Pieter Goes, 2 april 2012 'Ik ben de opstanding en het leven. Wie in mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft' Johannes 1125 De Heer heeft tot Zich genomen om in heerlijkheid te leven, Zijn kind, onze lieve vrouw en moeder Lilian Coralie Marie Scheele-Giele GD 23 december 1966 Karei Scheele 2 november 1945 2 april 2012 Karei Scheeie Patrick Bartokstraat 14 4536 HD Terneuzen Vrijdag 6 april is er vanaf 9.30 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Terneuzen, waarna om 10.00 uur de samenkomst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Levensbron'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36