Paulus Johannes Jaspers dinsdag 3 april 2012 f|| fTlensenllriq.nl Warmte en belangstelling voor zijn medemens, dat waren de eigenschappen van Leen, die na een kortstondige ziekte, door de Heere, toch nog onverwacht uit ons midden is weggenomen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze oom Leendert Martinus Oom -Leen- *Yerseke, 31 juli 1922 tGoes, 1 april 2012 Piet Dekker Sietske Oom Arie Oom Pieter en Nelly Oom Rini de Keijzer Jody Een woord van dank gaat uit naar Allevo, Randhof afd. 2 en A.D.R.Z. afd. E Goes. Correspondentieadres: Dhr. P.A. Dekker Bruelisstraat 92 4421 CT Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 6 april van i 10.30 tot 10.45 uur in de aula van Monuta op de i begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal hier de herdenkingsdienst om 11.00 uur j plaatsvinden. Na de dienst zullen we om 12.00 uur de i begrafenisplechtigheid voortzetten op de Algemene i begraafplaats te Goes. Na de begrafenis bent u uitgenodigd tot condoleren in voornoemde aula. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Johannes 14:2 Intens dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die zij ons heeft geschonken, delen wij u verdrietig mede, dat na een afnemende gezondheid van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Eva Pieternella Riemens-de Feijter sinds 1989 weduwe van Izaak Riemens Terneuzen, 29 januari 1918 Vlissingen, 30 maart 2012 Dankbaar zijn wij voor haar leven dat in het teken stond van zorgzaamheid, goedheid en eenvoud. Jan en Jeanny Riemens-Wierts Ingrid Riemens-Beerens (in liefdevolle herinnering) Eveline en Michel Christiaan en Henriëtte, Danique Hans en Marijke Riemens-Czech Jolanda en Nico, Renee, Dave, Michelle Mark Cm liefdevolle herinnering Correspondentieadres: Ter Vestelaan 43 4333 GZ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 6 april van 11.15 tot 11.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij haar leven willen gedenken zal om 12.00 uur worden gehouden in de aula aldaar. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Biggekerkseweg te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het team van verpleeghuis Ter Reede, woning 19, voor de liefdevolle begeleiding en zorg. Wat is het toch een bijzondere man Verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve papa Frans Douwe Franssens Frans Ezinge (Gr.), 3 maart 1931 t Vlissingen, 2 april 2012 Nel Franssens-Verrijzer Karin en Martij n Wilma Wij bedanken iedereen die bij de verzorging en begeleiding van Frans betrokken is geweest. Colijnstraat 15 4384 EH Vlissingen Frans is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, hier is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 6 april van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 7 april om 13.30 uur in het crematorium aan de "Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Frans Franssens Suus Verrijzer-de Ruijter Marja en Sjaak Rob en Belinda Achterneven en nicht Vlissingen, 2 april 2012 - Bevorderd tot heerlijkheid Dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij u met droefheid kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Hendrika Adriana Gunst - Roest weduwe van Marinus Johannes Gunst in de leeftijd van 91 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Goes, 1 april 2012 Correspondentieadres: M .Verhoeven-Verhoeven Hoogakker 21 4714 GL Sprundel Onze moeder, oma en over-oma is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op woensdag 4 april van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 5 april om 13.45 uur in de Korpszaal van het Leger des Heils, Ravelijn de Groene Jager 72 te Goes, waarna aansluitend om ongeveer 15.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd rouwcentrum. Indien Ci geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Bedroefd, maar berustend, moet ik na 63 jaar afscheid nemen van mijn goede man Ing. Petrus Cornelis Maria Breedveld Echtgenoot van Everdina Roessen Vader van Jaap Rotterdam, 13 maart 1924 - t Goes, 1 april 2012 E. Breedveld-Roessen laap (in liefdevolle herinnering) Weidezicht 52 4462 VL Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 7 april om 11.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna om 12.30 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in het crematorium. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er van 10.00 tot 10.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het rouw centrum te 's-Gravenpolder. 'Inmanustuas, Domine, commendo spiritum meum. Op 1 april 2012 is overleden ons oud-koorlid en onze -koorbibliothecaris Piet Breedveld Hij was meer dan vijftig jaar zeer gewaardeerd koor lid van het R.-K. Herenkoor Sint-Cecilia te Goes. Wij zijn hem grote dank verschuldigd voor zijn inzet voor de vereniging. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte en Gods nabijheid in de komende tijd. Herenkoor Sint-Cecilia Kees Migalski, voorzitter Evert Wagter, dirigent-organist Tot onze grote ontsteltenis is voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht heengegaan mijn dierbare zoon, onze lieve broer, zwager en oom -Johan - in de leeftijd van 63 jaar. Wij kijken dankbaar terug naar wat hij voor ons heeft betekend. Koos Jaspers-Adam Rinus Jaspers t Martin Willie en Jeannot Nathalie Derhen, Dorian, Etoy, Shany 31 maart2012 Oude Werfstraat 11 4331 HM Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Johan te nemen op donderdag 5 april van 16.00 tot 16.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij hem om 17.30 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Geschokt zijn we door het onverwachte overlijden van onze neef Johan Jaspers Wij wensen Koos en kinderen veel sterkte toe. Oom en tantes Neven en nichten Uit aller naam: W. Keijzer-Adam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32