Overleden M mensenltnq.nl dinsdag 3 april 2012 familieberichten 31 Zij was een bijzondere vrouw... Zij genoot van het leven, maar langzaam namen haar krachten af. Na een Icing en welvarend leven is na een korte periode van zorg in '"t Gasthuis" rustig heengegaan Hendrika Gerardina Meischke Hens Rotterdam, 8 juni 1924 t Middelburg, 1 april 2012 Capelle a/d IJssel: Kamperland: Leon Conny en Marius Westkapelle: Lou en Nel 's-Gravenhage: Anneke en Hans Sommelsdijk: Truus (achter)neven en (achter)nichten Correspondentieadres: Soelekerkestraat 26 4493 BS Kamperland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 6 april om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Gasthuis in Middelburg, afdeling Singel voor de liefdevolle verzorging. De laatste vijf dagen. Als een vlinder, gevangen in een glazen pot. Intens verdrietig, maar dankbaar dat haar een langere lijdensweg bespaard is gebleven, delen wij u mede dat mijn vrouw en maatje, onze moeder, schoonmoeder, vriendin, oma en groot-oma Petronella Maria Burgs - Remijn - Nelly - na een lange, slopende ziekte in haar eigen huisje zacht is ingeslapen. Zij is 75 jaar geworden. M.L. Burgs Perry en Frans Amber en Jaap, lilena Sharon en Robin Marc en Marianne Lisa en Indjomar, Romee, Fayley Tom Ralf(v 1998) Mick, Sam Gaby en Sjaak Onze dank gaat uit naar onze huisarts, haar oncoloog, de verpleegkundigen afdeling oncologie en neurologie Van het Admiraal de Ruyterziekenhuis en in het bijzonder de verpleegkundigen van de thuiszorg, die haar in de laatste uren hebben bijgestaan. 30 maart 2012 Correspondentieadres: M.M.H. Burgs, Patijnweg 92, 4461 LS Goes Nelly is opgebaard in de rouwkamer van zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 6 april van 12:00 tot 12:20 uur. Aansluitend zal om 12:30 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. Aansluitend zal de-crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Nelly hield van bloemen. Liever geen bezoek aan huis. heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens... Op zaterdagavond is er thuis, zeer onverwacht, een einde gekomen aan het leven van mijn grote lieverd en maatje, onze lieve vader en trotse opa John de Jonge hij is maar 57 jaar oud geworden. Lianne de Jonge - Bos Edwin en Stefanie Thijs Joyce en Dennis Dewi, Charlie Floyd ju Vlissingen, 3.1 maart 2012 Josine Reulinglaan 17, 4385 KW Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van John te nemen op zaterdag 7 april van 09.30 tot 10.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we hem om 11.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er de mogelijkheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen dan vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa Floyd, we gaan je heel erg missen en we houden super veel van je. Je was een super opa... dikke knuffel van Dewi, Charlie en Thijs Waar halen we nu onze woorden vandaan? We kunnen alleen maar stil zijn... Verdrietig zijn we om het plotselinge overlijden van John de Jonge man van onze zus Lianne Els en Karl-Heinz Ketelhake-Bos Ad (in liefdevolle herinnering) en Leidy Bos-Berns Peter en Annemiek Bos-de Rie Neven en nichten Geheel onverwacht is overleden onze vriend John Wij wensen Lianne, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Loep en Joke van der Zwan Wij zijn diep getroffen door het bericht van het onverwachte overlijden van onze collega John de Jonge John was een prettige en markante collega in het Operations Department. Als Process Operator in zowel het toenmalige Manufacturing Department - tot 1 december 1988 - als bij Offsites heeft hij zijn werkzaamheden altijd met inzet uitgevoerd. We zullen John missen. Onze gedachten van medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Collega's Operations Department ZEELAND Refinery N.V. Met diepe verslagenheid hebben wij het droevige bericht ontvangen dat onze collega en medewerker John de Jonge zaterdagavond 31 maart 2012 volkomen onverwacht is overleden. John is slechts 57 jaar oud geworden. Op 1 februari 1987 is John in dienst getreden van de raffinaderij als Process Operator in het toenmalige Manu facturing Department. Per 1 december 1988 volgde de overgang naar Offsites, waar hij werkzaam was als Operator 1 in de B-shift. John was een fijne en sociale collega. Hij heeft zijn werkzaamheden bij Zeeland Refinery altijd met inzet uitgevoerd. We zullen John missen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen, verdere familie en ook naaste collega's veel sterkte toe bij de verwerking van dit onbegrijpelijke verlies. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery N.V. Vlissingen-Oost Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur is heden, temidden van haar dierbaren, vredig van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Geertje Johanna Berrevoets- Wesdorp Gerda in de leeftijd van 57 jaar. Adriaan Berrevoets Serge Berrevoets Daniëlle Berrevoets Erik Swaertz Diana Dusic 1 April 2012 Marisstraat 7 4301 GAZierikzee Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 4 april van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Admiraal de Ruyter ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 5 april om 13.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het zalencentrum van de Christelijke Gereformeerde kerk aan de Zevengetij straat 11 te Zierikzee. We zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze zus, schoonzus en tante Gerda Berrevoets- Wesdorp Clazina en Frank Silvana en Wijnand en kinderen 1 April 2012 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerkster Gerda Berrevoets-Wesdorp Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Stadsbakkerij, Zierikzee Fam. M. Droppers Fam. H.W. Droppers Fam. G.J. Droppers *•>52? j Tot onze schrik hebben wij kennisgenomen van het plots overlijden van onze collega Gerda Berrevoets Collega's Stadsbakkerij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31