Biervl et haakt af in titelstrijd 33 Onrust steekt weer de kop op bij VC Vlissingen van hen verlies bij Alliance maandag 2 april 2012 'We hebben voor deze klasse een paar zakt naar bijzondere spelers. De rest stelt zich in dienst elfde DlaatS 113 Trainer Michel Leenhart van Axel De spelers van Axel vieren feest op het veld van Victoria'03. De Zeeuws-Vlaamse formatie werd kampioen in de derde klasse van het zondagvoetbal na een 4-0-zege op de ploeg uit Oudenbosch. foto Frank Poppelaars MIDDELBURG - RIA W. verloor in de derde klasse van het zondag voetbal het belangrijke duel bij Al liance met 2-1, waardoor de ploeg uit Westdorpe zakt naar de elfde plaats op de ranglijst. In de strijd om de tweede plaats kwam HW'24 op eigen veld tegen Inter nos niet verder dan een doelpunt loos gelijkspel. Zeelandia Middel burg, dat vorige week de tweede periodetitel had gewonnen, ver loor op eigen veld met 1-2 van het laaggeklasseerde Cluzona. Alliance-RIA W. 2-1 (0-0): De be ginfase van deze wedstrijd tussen de nummer negen en tien van de ranglijst was duidelijk voor de be zoekers. Hierna was de wedstrijd meer in evenwicht. Na een doelpuntloze eerste helft opende Mounir El Allouchi in de 50e minuut de score: 1-0. Twee mi nuten later maakte Sam de Bakker gelijk (1-1), maar met nog een half uur op de klok bracht Ivo Vergou wen de thuisploeg opnieuw op voorsprong: 2-1. RIA W., waar trai ner Rudi de Jonghe na drie weken in functie te zijn geweest alweer is opgestapt, probeerde het hierna nog wel, maar wist weinig echte kansen meer te creëren. HW,24-Internos 0-0: De op dracht voor de thuisploeg was dui delijk: in de strijd om de tweede plaats moest vandaag gewonnen worden van de huidige nummer twee, Internos. De ploeg uit Et- ten-Leur speelde vooral vanuit een goed georganiseerde verdediging en hoopte op een uitval via de ge vaarlijke Rachid Moesant. Namens HW'24 trof Dennis Buijs de lat en zijn ploeggenoot Evert van den Berg de paal. Aan de ande re kant hadden ook de Brabanders een keer pech met een inzet tegen de paal. Zeelandia Middeiburg-Cluzona 1-2 (0-1). Patrick Hagens 0-1, Dennis Tuk ker 1-1, Patrick Hagens 1-2. Ll door Jos van Belzen MIDDELBURG - Vlissingen is afge haakt in de strijd om de titel in de eerste klasse van het zondavoetbal. De ploeg verloor bij koploper Ne- melaer met 2-0. Een inspiratieloos Goes ging op eigen veld met 2-0 onderuit tegen PSV. Nemelaer-Vlissingen 2-0 (2-0): Het is weer ouderwets onrustig bij VC Vlissingen. Voorafgaand aan de topper tegen Nemelaer was er weinig aandacht voor het voetbal. Zo werd Sander Goedegebure za terdag verrast met een brief, waar in stond dat de club vanwege een blessure opgelopen tijdens het zaal voetballen per direct afscheid van hem neemt. Jonathan Constancia was afwezig wegens privéomstan- digheden. Verder speelde Etiënne Mallie niet. Dë aanvallende mid denvelder raakte vrijdag in de zaal met Groene Ster geblesseerd, maar was fit genoeg om te spelen. Toch wilde Vlissingen-trainer Karl Verg ouwen geen risico nemen met zijn speler, tot ongenoegen van Mallie. Vlissingen keek in Haaren al vroeg tegen een 2-0-achterstand aan, na een doelpunt van Thijs Burgmans en een benutte strafschop van Rick te Riele. Thomas Ragut be ging een overtreding op Burgmans en moest het veld met een rode kaart verlaten. Hoewel de wed strijd na een half uur voetballen al gespeeld was, duurde deze nog ruim anderhalf uur. Dat had alles te maken met een overtreding van Sinan Coban op Nemelaer-speler Luuk Vermeer, die zwaar gebles seerd van het veld moest. Coban zag rood en de wedstrijd lag ruim een half uur stil, omdat er een am bulance moest komen. „Ik vind het heel erg voor die jon gen, maar het was ongelukkig en niet gemeen. Gelukkig zijn er fo to's van de actie gemaakt, zodat ik aan de scheidsrechter kan laten zien dat het geen rode kaart was", blikte de aanvaller terug. Na de hervatting viel er voor Vlis singen weinig meer te halen. Goes-PSV 0-2 (0-1): De thuisploeg speelde slap en ongeïnspireerd. Doelman Sven Wolkenhauer speel de een uitermate ongelukkige wed strijd. Hij ging tot twee keer toe zwaar in de fout bij de treffers van de PSV'ers Joost Kemps en Sergei Temryukov. MIDDELBURG - In de vierde klasse A van het zondagvoetbal haakte Biervliet na een 1-1-gelijkspel te gen IJzendijke definitief afin de ti telstrijd. Die gaat nu volledig tus sen Jong Ambon (5-1-overwinning op Oostburg) en Hontenisse (5-0 tegen Breskens). Beide titelkandi daten hebben nog een duel met Biervliet op het programma staan en zij treffen elkaar in de laatste speelronde. Biervliet-IJzendijke 1-1 (0-1): In een wedstrijd met twee gezichten kende een fel IJzendijke in de eer ste helft meer balbezit. De ploeg zocht volop de aanval, wat na een half uur leidde tot de 0-1 van Ke vin Burky. Na de rust was de thuis ploeg feller, echter zonder hierbij tot goed spel te komen. Halverwe ge de tweede helft bezorgde Tim Bogaart zijn ploeg een punt door de bal fraai in het dak van het doel te schieten: 1-1 in een matig duel. Hulsterloo-Clinge 0-5 (0-3): De eerste goede mogelijkheid was voor de thuisploeg, maar Robert van Driessche kreeg de bal niet voorbij de doelman. Dat lukte Da vy van Puijvelde even later wel, met een 0-1-stand als gevolg. Nog voor rust nam Clinge verder af stand door treffers van Percy Ver linden en Thijs van Petegem, bei den uit een strafschop. In de tweede helft waren de ploe gen aan elkaar gewaagd. De thuis ploeg creëerde geen uitgespeelde kansen, terwijl Clinge via twee treffers van Chris Seghers uitliep naar 0-5. Corn Boys-Steen 1-4 (0-1): Hoe wel de thuisploeg in de eerste helft goed tegenstand bood, leidde Steen halverwege met 1-0 door een treffer van Sander van Remor- tele. Halverwege de tweede helft bracht Rocco Vermeersen de thuis ploeg op gelijke hoogte: 1-1, Kort na deze gelijkmaker bracht Randy Houwer de bezoekers opnieuw aan de leiding: 1-2. Hierna liep Steen eenvoudig uit naar 1-4 door Arno Thuij en opnieuw Van Re- mortele. Jong Ambon-Oostburg 5-1 (1-0): Na de vroege openingstreffer van Robbie van Iwaarden (1-0), zocht Jong Ambon tevergeefs naar een nieuwe bres in de verdedigingsli nie van Oostburg. Halverwege de tweede helft brak Alfaro Pentury de ban door de 2-0 aan te tekenen. De Middelburgers kwamen na de ze treffer pas echt goed op gang. Jarreau Manuhuwa en Martin Wai- sapy schoten de stand naar 4-0. Ar jen Versluijs deed wat terug na mens de bezoekers: 4-1. Het slotak koord was voor Tjaka Pentury. Hontenisse-Breskens 5-0 (3-0): De bezoekers lijken zich al bij de gradatie te hebben neergelegd. Na dat Tom Rijk op aangeven van Gieljan Everaert de 1-0 op het bord had gebracht, zorgde Kris van Meele met twee treffers voor 3-0. Doelman Pim de Bakker van Hontenisse werd in de eerste helft één keer op de proef gesteld, maar had na rust helemaal niets te doen. Titiano Staes zorgde vanaf elf meter voor 4-0, waarna Dylan Fenijn zijn eigen doelman passeer de, waardoor het 5-0 werd. Patrijzen-Zeeland Sport 4-0 (3-0): De thuisploeg kwam na drie minuten op voorsprong via Erik Jansen: 1-0. Zjelko Martinovic en Edwin Capello dreven de score op naar 3-0. De wedstrijd was hier mee beslist en de Vlissingers dron gen in de tweede helft dan ook niet echt meer aan. Een kwartier voor tijd legde Boban Martinovic de 4-0-eindstand vast.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 81