sport 131 Rillandia stelt feest The Gunners uit Temeuzense Bo"s Sportvereniging WIK'57 Voetbaltrainer voor de A-jeugd Yerseke passeert Seroos na winst op Dauwendaele maandag 2 april 2012 'Als je kijkt naar de kwaliteit van onze selectie moét je gewoon winnen van ploegen zoals Achilles Veen, LRC of Nieuw Lekkerland. Achteraf is het onbegrijpelijk dat je voor de winterstop van een aantal van die teams hebt verloren' Kloetinge-aanvaller Ingmar Quist Aanvaller Ingmar Quist van Kloetinge (links) had tegen Excelsior Maassluis pech in de afwerking. Tot twee keer toe stuitte de bal weg op een polletje, waardoor hij niet kon uithalen. foto Willem Mieras competitie. Onze missie is dan ge slaagd." Net als Hiensch gaat Ing mar Quist voluit voor die missie. Na een moeizame periode waarin Cees Houtepen zijn ontslag kreeg als trainer, heeft Kloetinge de weg naar boven weer gevonden. In de laatste negen duels was de ploeg goed voor zeventien punten. En daar is Quist uiteraard niet onte vreden over, al moet daar volgens hem nu ook weer niet te ingewik keld worden gedaan. „Je zou ook kunnen zeggen dat we de laatste maanden hebben gedaan wat we behoorden te doen. Als je kijkt naar de kwaliteit van onze selec tie moét je gewoon winnen van ploegen zoals Achilles Veen, LRC of Nieuw Lekkerland. Ook on danks veel pech en blessures. Ach teraf is het onbegrijpelijk dat je voor de winterstop van een aantal van die teams hebt verloren." door Robin Hamelink MIDDELBURG - In de derde klasse B van het zaterdagvoetbal slaagde Ril landia erin om koploper The Gun ners te verslaan met 2-0. De Bra bantse formatie is daardoor nog steeds geen kampioen. Nummer twee MZC'11 boekte een kleine overwinning op Vosmeer: 2-1. Ka- pelle pakte drie belangrijke punten in de strijd om lijfsbehoud. Krab- bendijke werd met 3-0 verslagen. - Rillandia-The Gunners 2-0: Een knappe en zeer verdiende overwin ning van de thuisploeg. Routinier Bud Asschman opende de score voor Rillandia. Mike Brevoord ver- dubbelde na de pauze de voor sprong. De wedstrijd eindigde in negen tegen tien. Bij Rillandia kre gen Arjan Koopmans (tackle) en Mark Dirksen (tweemaal geel) de rode kaart. Een sliding van achte ren betekende voor Gunners-spits Paul Pedersen een voortijdige uit sluiting. MZC'ii-Vosmeer 2-1: Vosmeer kwam verdiend op voorsprong in Zierikzee. Adrim El Fadilli was de maker van de 0-1. Uit een straf schop kwam de thuisploeg dankzij Frank van der Helm weer op gelij ke hoogte. Van Grunsen maakte de 2-1. Hij draaide goed weg van zijn tegenstander en schoot de bal in de lange hoek. Rachid Bouhoudane miste daarna namens Vosmeer een strafschop. Kapelle-Krabbendijke 3-0: De thuisploeg speelde beter voetbal en was veel feller dan de opponent. Na een kwartier had Ferdi Tilroe zijn eerste al in het netje liggen. Met een prachtige kopbal zorgde hij op slag van rust ook voor de 2-0. Zijn derde van de middag was de mooiste. Hij krulde de bal prach tig in het doel van Krabbendijke. Door deze belangrijke zege stijgt Kapelle twee plaatsen. DHV-WHS 3-1: Zowel DHV als WHS kreeg kansen. DHV slaagde erin om deze wel te benutten, waar WHS dat naliet. Beergain Francois opende de score voor DHV. Hawar Mouhiddine verdub belde de score en Thierry Kortsmit tekende voor de 3-0-ruststand. Na rust lukte het enkel Jordy Hommel om het net te laten trillen: 3-1. Tholense Boys-SVG 3-0: De thuis ploeg was heer en meester, maar vergat om veel doelpunten te ma ken. Na twee minuten kwam Tho lense Boys dankzij een prachtige stift van Auke Bovenberg op voor sprong. Na rust was er een goede aanval over links en de voorzet werd binnengewerkt door Niels Hopmans. Diezelfde Hopmans so leerde na een goede actie in de bles suretijd ook nog naar de 3-0. Noad'67-Seolto 0-0, gestaakt: Bei de ploegen kregen goede mogelijk heden, maar beide keepers waren attent. In de rust werd besloten om de wedstrijd te staken. Scheidsrech ter Bel uit Heukelen moest name lijk geblesseerd afhaken met bloed uitstortingen op zijn bovenbeen. TERNEUZEN - Met nog zes duels te spelen pakte Temeuzense Boys de titel in de tweede klasse op zater dag. DFS werd thuis met 7-0 wegge vaagd. Marco Faassen (2x), Johnny de Jaeger (2x), Ruud Hoogesteger, Randy van Overmeeren en Evert Jan van Opdorp scoorden. uit Kerkwerve is op zoek naar: Voor meer informatie kijk op onze website: www.svwik57.nl door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Yerseke boekte in de tweede klasse E een 3-1-uitzege bij Dauwendaele en wipte op de rang lijst over mededegradatiekandidaat Serooskerke heen. SSV'65 speelde in een doelpuntrijk duel met 4-4 gelijk bij Klundert. Nieuwdorp ver loor nipt van Dinteloord (2-3). Dauwendaele-Yerseke 1-3: „Yerse ke heeft loon naar werken gekre gen", concludeerde Dauwendaele- trainer Marcel Lourèns. Zijn ploeg begon aardig aan het duel en kwam via Maarten van Vooren op 1-0. Lars Beenakker schoot Yerseke daarna langszij en door een kopbal in eigen doel van Jaap de Kroo, na een vrije trap van Yerseke-speler El- co de Schipper, stond het 1-2 bij rust. In de tweede helft konden de Mid delburgers het spel niet meer ma ken. Via Peter van Gorsel en Bram de Jong kreeg het team nog wel twee kansen op de 2-2. Maar het doelpunt viel aan de andere kant: uit een vrije trap maakte Elco de Schipper de 1-3. Bij Yerseke vielen B-junior Arjen Dingemanse en A-junior Jari Christiaansen na rust in. Nieuwdorp-Dinteloord 2-3: Nieuwdorp had in een enerveren de wedstrijd meer verdiend. Na vier minuten keek de ploeg al te gen een 0-2-achterstand op. De eer ste Dinteloordse aanval leverde in de derde minuut een treffer op van Iwan Hoefnagels en een minuut la ter zorgde Jacco de Gast ervoor dat Nieuwdorp voor de derde keer in vijf minuten de aftrap kon nemen. Nieuwdorp rechtte daarna de rug. In de zeventiende minuut profiteer de Niels Mulder van het feit dat Dinteloord-doelman Ivo Boluijt last had van een blessure. Hij maak te de 1-2. Na een half uur schoof Frank Oostdijk de bal langs inval ler-doelman Perry Broos en stond Nieuwdorp op 2-2. Daarna golfde het spel op en neer en kregen bei de ploegen kansen. De uitstekend leidende scheidsrechter Daems no teerde dat in de tachtigste minuut Jacco de Gast na een goede aanval van de bezoekers de winnende tref fer maakte. Klundert-SSV'65 4-4: Een specta culair duel, waarna Klundert het meest blij was met het eindresul taat. Michel de Groote kopte SSV'65 al na vier minuten naar de 0-1, maar de gehavende thuisploeg kwam via Leon Hollemans langs zij. Na een fout van Pascal Silvius op Rico de Putter kreeg SSV'65 een strafschop, die door Mitchell van Belzen verzilverd werd. Klundert kwam door treffers van Hollemans en Heritier Luziano op 3-2, maar uit een vrije trap maakte Pim Bruins er nog voor rust 3-3 van. Kort na het begin van de tweede helft schoot Bruins wederom raak uit een stilstaande situatie. In de 47e minuut kwamen de Braban ders via Hollemans alweer langszij. SSV'65, dat in de slotminuut nog een grote kans kreeg op de winnen de treffer, eindigde het duel na een rode kaart (2x geel) van Pito Bernar- dina met tien man. Bruse Boys-Arnemuiden 2-1 (1-1). Thijs Roovers 0-1, Johan Vroegindeweij 1-1, Gerard Vogel 2-1. Internos-Duiveland 1-2 (1-1). Tim Brands 1-0, Barry Steenpoorte 1-1, We sley Goud 1-2. Zwaluwe-Serooskerke 1-1 (0-1). Alex Jobse 0-1, Maurice Sprangers 1-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 65