25 procent zeeland 115 flffifruis AUTOMATISERING ZONWERjPBT KOZIJNEN |]i ORIEDAAÏSI: Motorrijder meldt zich bij de politie Automobilisten met slok op achter stuur Vechtersbazen aangehouden Renesse Zeven automobilisten dronken achter stuur Iedere dag om 19.00 uur 2e Paasdag open Lichte stijging aantal kijkers op landelijke Open Huizen Dag 6-? EN 9 ABRIL (2e PASEN) maandag 2 april 2012 GOES De motorrijder die op 27 maart be trokken is geweest bij een aanrij ding in Goes heeft zich op het poli tiebureau gemeld. De man had de motor van een kennis geleend en is niet in het bezit van een motor rijbewijs. Hij schepte dinsdag een 11-jarige jongen uit Goes, die daardoor licht gewond raakte. De jongen stak rond kwart over drie de zebra over aan de Troelstralaan, ter hoogte van de school. In plaats van te stop pen gaf de motorrijder gas en reed er vandoor. Het slachtoffer is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Na onderzoek bleek zijn letsel mee te vallen. KAPELLE/NIEUWDORP Zaterdagavond rond tien uur is een 47-jarige automobilist uit Polen in de Biezelingsestraat in Kapelle met zijn auto uit de bocht gevlogen. Hij raakte daarbij een lantaarnpaal en kwam tot stilstand tegen een muurtje. De man had bijna vijf maal de toegestane hoeveelheid al cohol gedronken. Gistermorgen rond half vijf is tevens een 28-jari- ge automobilist uit de gemeente Borsele met zijn auto in de sloot te recht gekomen op de Stoofweg in Nieuwdorp. Hij had ruim drie maal de toegestane hoeveelheid ge dronken. RENESSE In het uitgaanscentrum van Renes se is in de nacht van zaterdag op zondag een aantal personen met el kaar slaags geraakt. De politie moest ingrijpen. Twee personen, te weten een 19-ja- rige man uit Breda en een 25-jarige man uit Zevenaar, zijn aangehou den door de politie. De toedracht van de vechtpartij is bij de politie niet bekend. Na de interventie van zowel politie als het SUS-team werd het weer rustig op straat in de badplaats. HULST het PZC videojournaal O www.pzc.nl Bij een alcoholcontrole in de omge ving van Hulst zijn tussen zaterdag avond 21.00 uur en zondagochtend 04.00 uur zeven automobilisten ge pakt omdat ze te veel op hadden. Twee van hen hadden zo veel ge dronken dat ze hun rijbewijs moes ten inleveren. Het ging hier om een meetnetcon trole in Oost-Zeeuws-Vlaanderen die op vaste tijden en plaatsen wordt uitgevoerd. Zo wordt in zicht verkregen in het alcoholge bruik in het regïonalè verkeer. van 10 tot 16 uur ^■Fjinusvan overveld Fietsplus Tinus van Overveld Burg. Mooksstraat 35 4631 EC Hoogerheide wvwv.tinusvanoverveld.nl Tijdens deze editie van Open Hui zen Dag was door heel Nederland een recordaantal van 56.000 wo- ningen vrijblijvend te bezichtigen. Volgens de Nederlandse Vereni ging van Makelaars (NVM) over trof het aantal bezoeken licht het aantal van de vorige Open Hui zen Dag, in oktober 2011. De NVM telde ruim 100.000 bezichti gingen. De NVM Open Huizen Dag vindt elk halfjaar plaats. Geïnteresseer den kunnen zonder afspraak en verplichting bij de deelnemende huizen over de vloer komen. Niet elk huis kreeg zaterdag overi gens bezoek. Gemiddeld kreeg 1 op de 3,5 geen geïnteresseerde ko per over de vloer. Dat had te ma ken met het grote aanbod aan wo ningen. Gemiddeld doet ongeveer een der- de van de te koop staande wonin gen mee aan de NVM Open Hui zen Dag. Het aantal deelnemende huizen is procentueel het hoogst in Utrecht (37 procent), gevolgd door Noord-Holland (35 procent) en Drenthe (33 procent). Zeeland bungelt ergens onderaan op de ranglijst met 25 procent De overdrachtsbelasting blijft nog tot 1 juli op 2 procent staan en wordt daarna mogelijk weer ver hoogd naar 6 procent. Daar kun nen kopers deze maand nog van profiteren; een overdracht vindt doorgaans pas drie maanden later plaats. Een lagere overdrachtsbelas ting scheelt 10.000 euro bij een aankoopsom van 250.000 euro. De NVM komt donderdag 12 april met haar eerste kwartaalcij fers over de "woningmarkt naar bui ten. Bron: Nederlandse Vereniging van Makelaars. Ron (r) en Miranda Böseler (midden) bekijken samen met Klaas-Jan Jille van Faasse&Fermont de voormalige Gors-woning. foto Willem Mieras van de woningen die in Zeeland te koop staan, deden dit keer mee aan de Open Huizen Dag. m 111 - - Professionele bedrijfsnetwerken. Gespecialiseerd in zowel Windows als Apple software en hardware. Uitgebreide Wi-Fi oplossingen. 0178-592036 De Padweie 25,4353 RW Serooskerke T: 0118 - 59 1866 E: info@vergezogt.nl www.vergezogt.nl 2' pasen geopend n 11 no tot 16.00 uur Mane Curieweg 15.4389 W8 Vlissingen Tel.: 0118 - 552010 www.paczonweringen.nl Zonweringen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 61