31 Vlissingei laakt af na knotsgek duel CPC zet opmars voort Weer verlies voor Ouwerkerk Sportvereniging WIK'57 Voetbaltrainer voor de A-jeugd maandag 2 april 2012 'Als je kijkt naar de kwaliteit van onze selectie moét je gewoon winnen van ploegen zoals Achilles Veen, LRC of Nieuw Lekkerland. Achterafis het onbegrijpelijk dat je voor de winterstop van een aantal van die teams hebt verloren' Kloetinge-aanvaller Ingmar Quist Aanvaller Ingmar Quist van Kloetinge (links) had tegen Excelsior Maassluis pech in de afwerking. Tot twee keer toe stuitte de bal weg op een polletje, waardoor hij niet kon uithalen. foto Willem Mieras x «m v door Rogier Veenstra VLISSINGEN - Het is weer ouder wets onrustig bij VC Vlissingen. Voorafgaand aan de topper in de eerste klasse tegen Nemelaer was er weinig aandacht voor het voet bal. Zo werd Sander Goedegebure zaterdag verrast met een brief, waarin stond dat de club per di rect afscheid van hem neemt. Goedegebure: „Het was een brief met niet meer dan vijf regels. Er stond in dat ik met terugwerkende kracht vanaf 1 maart geen vergoe dingen meer krijg en dat de club per direct afscheid van mij neemt. Ik vind het een schandalige gang van zaken en dat heb ik ook de trainer verteld." Het heeft te ma ken met een blessure die hij op liep in de zaal, nadat hij eindelijk hersteld was van een andere bles sure. „Meerdere spelers hebben blessures opgelopen in de zaal en daar is nooit een probleem van ge maakt. Typisch Vlissingen", aldus Goedegebure. Verder was Jonathan Constancia afwezig wegens privéomstandighe- den en speelde ook Etienne Mallie niet. De aanvallende middenvel der raakte vrijdag in de zaal met Groene Ster geblesseerd, maar was fit genoeg om te spelen. Toch wil de Vlissingen-trainer Karl Vergou wen geen risico nemen met zijn speler, tot ongenoegen van Mallie. Een overwinning op koploper Ne melaer had de rust enigszins terug kunnen laten keren, maar ook dat lukte niet. Vlissingen keek al vroeg tegen een 2-0-achterstand aan, na een doelpunt van Thijs Burgmans en een benutte strafschop van Rick te Riele. Thomas Ragut be ging een Overtreding op Burgmans en moest het veld met een rode kaart verlaten. Hoewel de wed strijd na een half uur al gespeeld was, duurde deze nog ruim ander half uur. Dat had alles te maken met een overtreding van Sinan Co- ban op Nemelaer-speler Luuk Ver meer, die zwaar geblesseerd van het veld moest. Coban kreeg de ro de kaart en de wedstrijd lag ruim een half uur stil, omdat er een am bulance moest komen. „Ik vind het heel erg voor die jongen, maar het was ongelukkig en niet ge meen. Gelukkig zijn er foto's van de actie gemaakt, zodat ik aan de scheidsrechter kan laten zien dat het geen rode kaart was", blikte de aanvaller terug. Na de hervatting was er voor Vlis singen weinig meer te halen. Ne melaer leek genoegen te nemen met de 2-o-voorsprong en nam wat gas terug. De mogelijkheden die er nog voor de thuisploeg kwa men, werden goed gekeerd door doelman Bas Rijkeboer, die Joan van Belzen na een half uur ver- VLISSINGEN - GPC zet de opmars in de eerste klasse C van het zater dagvoetbal voort. De Vlissingers wonnen met 2-1 van subtopper Al- blasserdam en behaalden daardoor tien punten uit de laatste vijf duels. GPC profiteerde van punt verlies van concurrenten en voert nu het rechterrijtje aan. Björn Ron de was met twee doelpunten matchwinnaar. Met ontmoetingen tegen ploegen die onder GPC Vlissingen staan nog voor de boeg heeft de forma tie van Jurriaan van Poelje lijfsbe houd in eigen hand. „Vooraf teken je voor een gelijkspel", zei de trai ner. „We hebben prima zaken ge daan en zitten in een flow. Dit is een aardige serie na de winter stop." De Vlissingers keken al vroeg tegen een achterstand aan. Nadat Björn Ronde oog-in-oog met de doelman had gemist, was het bij de daaropvolgende Zuid-Hollandse tegenstoot wel raak. Koen Lichaam tekende in de tweede minuut van de wedstrijd voor 0-1. De thuisploeg liet zich daardoor niet van de wijs brengen en nam het initiatief. Een vrije trap van Grigor Sahakjan en een aantal hoekschoppen leverden niet het gewenste resultaat op. Dat gebeurde wel in de 35e minuut, na een goede individuele actie van Björn Ronde: 1-1. Ricardo de Nooijer stond -aan de basis van de beslissende treffer. Hij ging op snel heid door en bediende Björn Ron de op maat. Die bepaalde de eind stand op 2-1. Daarna moest GPC al le zeilen bijzetten om de winst vei lig te stellen. Zaamslag was dicht bij een stuntje tegen koploper Stedoco, maar keer de zonder punten huiswaarts. De belangrijkste titelkandidaat ver sloeg de Zeeuws-Vlamingen met 3-2. Karim el Bodmossi maakte de Zeeuwse treffers. ving. Hoewel Nemelaer de wed strijd eindigde met tien man, lukte het Vlissingen niet om de wed strijd nog om te gooien. Door de nederlaag is de achter stand met de Brabanders opgelo pen tot zes punten en dat met een wedstrijd meer gespeeld. De titel- kansen lijken dus miniem, al heeft Vergouwen nog steeds vertrouwen in een goede afloop: „Er zijn nog vijf wedstrijden te spelen. Dat wor den vijf finales voor ons, waar we ons zullen richten op een periode- titel. Ook is de titel nog in het vi zier, want Nemelaer kent een moeilijk programma." Nemelaer-Vlissingen 2-0 (2-0). 10. Thijs Burgmans 1-0,17. Rick te Riele 2-0. Scheidsrechter: J. Verpaalen (Rucp- hen). Gele kaart: Carlo de Koning, Niek van Sprang, Daan van de Brand (Neme laer). Rode kaart: Sinan Coban, Thomas Ragut (Vlissingen), Wesley Diepens (Ne melaer). Aantal toeschouwers: 550. OUWERKERK - De voetballers van Ouwerkerk zijn bezig aan een slechte serie, .waarin gisteren op nieuw werd verloren. Hansweert- se Boys 2 was sterker, maar toch stond het halverwege nog 1-1. In de tweede helft nam de thuisploeg echter al snel afstand in een wed strijd die uiteindelijk in 5-2 eindig de. Doelpuntenmakers namens de bezoekers waren Raymond Dour- lein en Marcel Quaak. uit Kerkwerve is op zoek naar: Voor meer informatie kijk op onze website: www.svwik57.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 51