Extra hoge tankkorting via gratis* tankkaart! PZC MADEIRA Exclusief Fly-drive naar hloemeneiland En ontvang 10,- brandstof tegoed cadeau pzc.nl/webwinkel brandstof tegoed cadeau #WEBWINKEL E3 KRAS. NL f Hoe werkt het: 1. Vraag uw tankkaart aan 2. Ga tanken bij 1 van de 600 stations 3. Laat uw tankkaart zien aan de kassa 4. U ontvangt de volgende dag de korting in uw persoonlijk kortingstegoed Brandstofprijzen behalen de laatste weken record na record. Vandaar dat uw dagblad samen met UnitedConsumers u exclusief 10,- brandstof te goed cadeau geeft. Wanneer u kiest voor de gratis tankkortingskaart van UnitedConsumers krijgt u exclusief korting bij meer dan 600 tankstations in Nederland op alle brandstoffen. Zo bent u dus altijd voordeliger uit dan andere automobilisten bij hetzelfde tankstation. categorie diversen Uw korting krijgt u terug via een persoonlijk kortings tegoed, welke u vervolgens naar uw eigen bankrekening kunt laten overmaken. Zodra uw tankkorting tegoed 15,- bereikt, krijgt u automatisch de 10,- brandstof tegoed cadeau. Uw tankkorting is gegaran deerd 6 eurocent p/liter en kan oplopen tot 7,8,9,10 cent per liter t.o.v. GLA**. Gemiddeld gebruik bespaart u zo eenvoudig tot wel 150,- per jaar op uw tankkos- ten. Tanken moet u toch, tank dan met korting! Wanneer uw kortingstegoed 15,-tankkorting bereikt krijgt u automatisch 10,- brandstof cadeau Wie kan deelnemen: ledereen die nog geen deelnemer is bij UnitedConsumers Ga naar de webwinkel om uw tankkaart aan te vragen. Voordelen tankkaart: Korting op alle brandstoffen (Diesel, LPG, Benzine) Korting bij ruim 600 tankstations in Nederland Tankkaart is gratis* bij gebruik Korting van 6 tot 10 cent per liter t.o.v. GLA** Altijd een tankstation in de buurt De 10,- brandstof tegoed cadeau is exclusief voor lezers van het Brabants Dagblad tankkaart is gratis indien u in de eerste 3 maanden minimaal 100 liter tankt. Gla Gemiddeld landelijke adviesprijs voor de lezers van deze krant! I maandag 2 april 2012 8 dagen nu vanaf 8-daagse individuele rondreis Portugal incl. vliegreis, verblijf, ontbijt en huurauto! Laat u verrassen door de 'Parel van de Atlantische Oceaan' met haar prachtige natuur met de mooiste bloemen en planten, schilderachtige vissersdorpjes en rotspar tijen. Maak een prachtige wandeling langs de levada's en ontdek het eiland op eigen gelegenheid per huurauto. De huurauto is al bij de prijs inbegrepen! Tijdens deze fly- drive verblijft u in diverse 3- of 4-sterren hotels, zodat u écht overal op het eiland bent geweest. Boek vóór 29 april en profiteer van C 30 korting per persoon. Op naar Madeira! Dagprogramma: Dag 1: vliegreis van Amsterdam naar Funchal, met uw huurauto naar het hotel in Santana. Dag 2: ontdek Santana met de typische Madeira-huisjes. Dag 3: vandaag rijdt u een mooie route naar Porto Moniz met onderweg de mogelijkheid te pauzeren in het vissersdorpje Camara de Lobos of Ribeira Brava. Dag 4-5: 2 heerlijke dagen om de natuurlijke zwembaden en lavarotsen van Porto Moniz te ontdekken. Dag 6-7: uw eindbestemming is de hoofdstad Funchal, waar u het gezellige centrum en de tuinen van Quinta do Palheiro Ferreiro zeker gezien moet hebben. Dag 8: na het inleveren van uw.huurauto vliegt u van Funchal terug naar Amsterdam. Vertrekdata en prijzen Vertrek vanaf 5 april t/m 22 oktober. Normale prijs Lezersprijs 8.dagen vanaf 549 nü vartaf 519 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Funchal v.v., lucht havenbelastingen en brandstofheffingen, verblijf in diverse 3-/4-sterren hotels, ontbijt en 7 x 24 uur autohuur categorie A bij 2 personen en categorie E bij 3/4 personen. Exclusief: met genoemde maaltijden, excursies en entreegelden, voor exciusïeven m.b.t. autohuur zie tabblad 'Autohuur' op de website, reis- en annule ringsverzekering, reserveringskosten 19,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR74719 Voor meer informatie en boekingen: Ga naar www.kras.nl/LR74719 Kies uw datum en prijs en klik op BOEK NU. Voer bij stap 1 de actiecode WEG40016 in en u ontvangt uw kor ting van 30,- per persoon. Telefonisch boeken: bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR74719 en actiecode WEG40016 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 28 april 2012. BEi» waarom zou je meer betalen ^êL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44