VC Vlissingen haakt af na knotsgek duel stipreizen.nl Hoe is 't mogelijk... sport 133 Twee rode kaarten en een 2-o-nederlaag voor Zeeuwse eersteklasser Goedegebure is niet meer welkom Cruise Italië, Griekenland en Kroatië***** Zeelandia Middelburg onderuit maandag 2 april 2012 tikt de bal op de lat in de wedstrijd tegen Bruse Boys. foto Dirk-Jan Gjjeltema Pascal Silvius op Rico de Putter kreeg SSV'65 een strafschop, waar na Mitchell van Belzen voor 1-2 zorgde. Klundert kwam door tref fers van Hollemans en Heretier Lu- ziano op 3-2, maar uit een vrije trap maakte Pim Bruins er nog voor rust 3-3 van. Kort na het be gin van de tweede helft "schoot Bruins wederom raak, maar in de 47e minuut stond het via Holle mans alweer gelijk. SSV'65 eindig de het duel na een rode kaart van Pito Bernardina met tien man. Terneuzense Boys-DFS 7-0: Met nog zes duels te spelen pakte Ter neuzense Boys de titel. DFS werd thuis met 7-0 weggevaagd. Marco Faassen (2x), Johnny de Jaeger (2x), Ruud Hoogesteger, Randy van Overmeeren en Evert Jan van Opdorp scoorden. VC Vlissingen slaagt er niet in om het verschil met koploper Nemelaer in een onderling duel te verkleinen. Na rode kaarten voor Thomas Ragut en Sinan Co- ban en twee tegendoelpunten in het eerste half uur, wordt er in Haaren met 2-0 verloren. door Rogier Veemstra VLISSINGEN - Het is weer ouder wets onrustig bij VC Vlissingen. Voorafgaand aan de topper in de eerste klasse tegen Nemelaer- was er weinig aandacht voor het voet bal. Zo werd Sander Goedegebure zaterdag verrast met een brief, waarin stond dat de club per di rect afscheid van hem neemt en was Jonathan "Constancia afwezig wegens privéomstandigheden. Ver der speelde ook Etienne Mallie niet. De aanvallende middenvel der raakte vrijdag in de zaal'met Groene Ster geblesseerd, maar was fit genoeg om te spelen. Toch wil de Vlissingen-trainer Karl Vergou wen geen risico nemen met zijn speler, tot ongenoegen van Mallie. Een overwinning op koploper Ne melaer had de rust enigszins terug kunnen laten keren, maar ook dat lukte niet. Vlissingen keek al vroeg tegen een 2-0-achterstand aan, na een doelpunt van Thijs Burgmans en een benutte strafschop van Rick te Riele. Thomas Ragut be ging een overtreding op Thijs Burg mans en moest het veld met een rode kaart verlaten. Hoewel de wedstrijd na een half uur voetbal len al gespeeld was, duurde deze nog ruim anderhalf uur. Dat had alles te maken met een overtre ding van Sinan Coban op Neme- laer-speler Luuk Vermeer, die zwaar geblesseerd van het veld moest. Coban kreeg de rode kaart toegewezen en de wedstrijd lag ruim een half uur stil, omdat er een ambulance moest komen. „Ik vind het heel erg voor die jongen, maar het was ongelukkig en niet gemeen. Gelukkig zijn er foto's van de actie gemaakt, zodat ik aan de scheidsrechter kan laten zien dat het geen rode kaart was", blik te de aanvaller terug. Na de hervatting was er voor Vlis singen weinig meer te halen, al hoopte trainer Karl Vergouwen nog op een stunt. „In de rust gaf ik aan dat een goed resultaat met de snelheid van onze aanvallers nog steeds mogelijk was. Helaas bleek dat niet zo te zijn", aldus de oefenmeester. Nemelaer leek ge noegen te nemen met de 2-0-voor- sprong en nam wat gas terug. De mogelijkheden die er nog voor de thuisploeg kwamen, werden goed gekeerd door doelman Bas Rijke- boer, die Joan van Belzen na een half uur verving en eigenlijk de enige speler van Vlissingen was die een behoorlijk niveau haalde. Hoewel Nemelaer de wedstrijd ein digde met tien man, lukte het Vlis singen niet om de wedstrijd nog om te gooien. Door de nederlaag is de achter stand met de Brabanders opgelo pen tot zes punten en dat met een wedstrijd meer gespeeld. De titel- kansen lijken dus miniem, al heeft Vergouwen nog steeds vertrouwen in een goede afloop: „Er zijn nog vijf wedstrijden te spelen. Dat wor den vijf finales voor ons, waar we ons zullen richten op een periode- titel, waarmee we een plek in de nacompetitie afdwingen. Ook is de titel nog in het vizier, want Ne melaer kent een moeilijk program ma." Nemelaer-Vlissingen 2-0 (2-0). 10. Thijs Burgmans 1-0, 17. Rick te Riele 2-0.Scheidsrechter: J. Verpaalen. Gele kaart: Carlo de Koning, Niek van Sprang, Daan van de Brand (Nemelaer). Rode kaart: Sinan Coban, Thomas Ra gut (Vlissingen), Wesley Diepens (Ne melaer). Aantal toeschouwers: 550. Sander Goedebure heeft via een •brief het verzoek gekregen om zijn tas met spullen van Vlissingen één dezer dagen in te leveren. Goedege bure stond perplex na het lezen van de brief. „Het was een brief met niet meer dan vijf regels. Er stond in dat ik met terugwerkende kracht vanaf 1 maart geen vergoe dingen meer krijg en dat de club per direct afscheid van mij neemt. Ik vind het een schandalige gang van zaken en dat heb ik ook de trai ner verteld." Het heeft te maken met een blessure die hij opliep in de zaal, nadat hij eindelijk hersteld was van een andere blessure. „Ik had begrip getoond als de club in een gesprek duidelijk had gemaakt dat ik geen vergoeding zou krijgen, zolang ik niet fit ben, maar dit slaat nergens op. Meerdere spelers hebben blessures opgelopen in de zaal en daar is nooit een probleem van gemaakt. Typisch Vlissingen", aldus Goedegebure. vertel Prijzen p.p. o.b.v. 2 peis. per kamer/hul exd.'Calamiteilenfonds/reserveringskosten. De kortingen zijn reeds veiwerkl in de prijs. Drukfouten en prijswijzigi 8- en 9- daagse cruise inclusief vliegreis Vertrek mei t/m nov. Inclusief: vliegreis vanaf Amsterdam of Oüsseldorf, taxen. cruise per 4-sterren-plus Costa Favolosa met alle maaltijden aan boord. Bij de 9-daagse reis zijn tevens transfers en 1 overnachting nabij Venetië met ontbijt inbegrepen. Vaar een prachtige route met hoogtepunten als Olympia, Izmir, Istanbul en Dubrovnik! MIDDELBURG - In de strijd om de tweede plaats in de derde klasse van het zondagvoetbal kwam HVV'24 op eigen veld tegen Inter nos niet verder dan een doelpunt loos gelijkspel. Zeelandia Middel burg, dat vorige week de tweede periodetitel had gewonnen, ver loor op eigen veld met 1-2 van het laaggeklasseerde Cluzona. Ria W verloor het belangrijke duel bij Alli ance met 1-2, waardoor de ploeg zakte naar de elfde plaats op de. ranglijst. Zeelandia Middelburg-Cluzona 1-2: Uit de eerste de beste aanval van de bezoekers opende Patrick Hagens na twintig minuten de sco re: 0-1. Ook na deze. tegentreffer bleef het spel van de Middelbur gers slordig. De tweede helft liet een iets betere thuisploeg zien die in de 81e minuut langszij kwam via Dennis Tukker: 1-1. Een mi nuut later bracht Patrick Hagens met zijn tweede treffer de bezoe kers opnieuw op voorsprong: 1-2. HW24-lnternos 0-0 (0-0). Alliance-Ria W 2-1 (0-0). Mounir El Al- louchi 1-0, Sam de Bakker 1-1, Ivo Verg ouwen 2-1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33