Jan van den Bosch IJl mensentinq.nl maandag 2 april 2012 familieberichten 21 De leeuw slaapt, De beer getemd, De boom geveld. Mijn vent, ons pa, onze bompa is niet meer Johannes Jacobus Cornelis oud-wethouder, Prins Carnaval en vooral ondernemer partner van Dimphy van Rijsbergen vader van Geert en Karla Bosschenhoofd, 7 augustus 1939 t Essen, 31 maart 2012 Dimphy van Rijsbergen Geert en Vivian van den Bosch Laura, Bart John en Karla van de Luijtgaarden - van den Bosch Lou, Lotte Familie van Rijsbergen Correspondentieadres: De Braak 11 4761 XW Zevenbergen Jan is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Margaret Verbraak, Bergsebaan 104 te Nispen, alwaar geen bezoek. De crematiedienst vindt plaats op woensdag 4 april om 15.00 uur in crematorium Zegestede, Ionweg 12 te Roosendaal. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de dienst en persoonlijk na de crematiedienst in de ontvangstruimte van het crematorium. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Overleden onze schoonzus en tante Mies Jobse-Manneke Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Middelburg: Jo Weststrate-Jobse Yerseke: Joh.Minnaard Neven en nichten Verdrietig moeten we afscheid nemen van Mies Jobse-Manneke Sterke de Heere de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind in dit grote verlies. Fam. J. Kuzee-Weststrate en kinderen Ons bereikte het bericht dat onze buurvrouw Mies Jobse-Manneke is overleden. Wij wensen de familie heel veel kracht en sterkte toe. Dies en Corry Minnaard-Verlaere Jan en Janny Nijssen-Van Hoeve Rien en Carolien Nijssen en kinderen De laatste uren voor het einde dan wordt die grote wereld klein is plotseling alles onbeduidend tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glans, verliest zijn zin maar achter de gesloten ogen glanst een gigantisch groot begin. Toon Hermans Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze trotse oma Florentina Agnes Vink - Tiny - Zij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Saskia en Marco Polderman-Vink Yoeri Jetske Gent (B), 30 maart 2012 Correspondentieadres: Oude Polderstraat 17, 4561 NE Hulst U kunt afscheid nemen van Tiny in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dins dag 3 april van 19.00 tot 19.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 4 april om 14.00 uur in de parochiekerk H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde, waarna de crematieplechtigheid in besloten familiekring volgt. Samenkomst in de kerk, waar alleen gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Lieve Tiny We bewonderen je kracht die je leven gaf Moedig was je strijd We gaan je missen Johny en Tiny Ria en Theo t Stannie Bert en Jannie Marion t Bennie en Marleen Lisette José en Bennie Marjo en Adrie Een tante zoals jij, die zoveel heeft gegeven, die genoot van het leven. Een tante zoals jij, die veel te vroeg is heengegaan, maar die altijd in ons hart zal voortbestaan. Tante Tiny Wij wensen Saskia, Marco, Yoeri en Jetske heel veel kracht en sterkte toe. Mark en Angelique Inge en Victor Peter en Chantal Linda en Wilmar Erwin en Teresa Marinda en ld Daniëlla 'en Eric Patricia en Michel Amanda en Stefan Tessa en Sam Nicole en Dennis Judith en Robbie en kinderen Je bent een parel in Gods hand' Verdrietig om het gemis, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve zorgzame moeder, oma, zus en schoonzus Sanderina Traas-van Soest weduwe van Adriaan Traas A Leerdam, 9 januari 1924 - t Goes, 31 'maart 2012 Louw en Marion Traas Sabine en Dylan Alex - Dinie van Soest Corrie en Wim Beerens-van Soest Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Randhof, afd. 'de Meeuwhartelijk dankzeggen voor de goede en liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'Randhof' Correspondentieadres D.A. Poldermansstraat 22, 4431 AZ 's-Gravenpolder Dinsdag 3 april is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Zorgcentrum 'Randhof, 's-Heer Elsdorpweg 18, kamer 13 te Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 5 april om 13.00 uur in de 'Maartenskerk' aan de Bosseweide te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'de Ontmoeting', 's-Gravenstraat 1 te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. OC-ldTld Uitvaart Zorg 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tel. 0113-231 577/06-512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeland-uitvaart.nl DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR - .jjy:;.-::.-gjjjj:;-,' - -v.: Uitvaartcentrum H. Jobse bachweg 2 4337 xd middelburg t. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Col Of 0 n^amsfïaberlchten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21