i' te Éi jÉ Johan van der Haar Bas de Klerk Abrahamina Minnaard-Poortvliet (Mientje) 0 IHensenUnq.nl maandag 2 april 2012 familieberichten 119 Er is een land waar mensen willen wonen Waar allen kunnen troosten als een mens ten onder gaat Dat is het land waar mensen willen wonen Het land waar de saamhorigheid bestaat Met al haar wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar hebben beleefd, konden wij rustig afscheid nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Magina Sibelina Maria Arnoldus -* Gina Zij is 86 jaar geworden. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 30 maart 2012 Hof ter Veste 106, Middelburg Correspondentieadres: Van Renesseweg 13, 5643 JN Eindhoven Gina is opgebaard in Rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Daar is gelegenheid om nog even bij haar te zijn op woensdag 4 april van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 5 april om 09.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Élk J i %A "de hemelpoort staat voor me open" In de gezegende leeftijd van bijna 99 jaar is rustig heengegaan onze vader, grootvader en overgrootvader Weduwnaar van Thona Maria Polderman Ridder in de orde van Oranje-Nassau Broek op Langedijk 26 april 191 3 Capelle a/d IJssel: t Bergen op Zoom 30 maart 201 2 Bert en Marjan Matthijs en Fabian Juriaan Irene Krimpen a/d IJssel: Daan en Adrie Niels en Agnes, Myrthe Hiske en Robbert Jan Nathalie en Thomas Jolien Goes: Hans en Jacqueline Eva en Peter Mischa Correspondentieadres: J.A. van der Haar Statenhof 5 4463 TV Goes - De afscheidsdienst, waarvoor wij u van harte uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 5 april om 1 3.00 uur in .De Morgenster, Adr. Louwereyszstraat te .Middelburg. Voor de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Bastiaan Dingenus de Klerk Echtgenoot van Elizabeth Maria Braam A- 's-Gravenpolder, t Goes, 12 januari 1929 - 31 maart 2012 's-Gravenp.older: E.M. de Klerk-Braam Hoedekenskerke: Marja de Koster-de Klerk Piet de Koster Lisanne Bastian en Irma Heinkenszand: Tom de Klerk Ingrid Snoep Pim en Kimberly Kristy en Imanuel 's-Gravenpolder: Ina Harthoorn-de Klerk Cees Harthoom Jessica en Hanno Monique en Sem Goesestraatweg 24 4431 CD 's-Gravenpolder Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 4 april van 19.30 tot 20.00 uur in Rouw centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 5 april om 14.30 uur in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 15.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Indien u, door omstandigheden, geen rouwkaart heeft ont\>angen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde broer, onze oom Bas. D. de Klerk Kapelle: A C. Vermaire-de Klerk P.G. Vermaire in herinnering Kattendijke: Ad en Marjolein Vermaire-Koopmans Kapelle: Dieneke Vermaire Peter Vermaire Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn broer en onze oom Bastiaan Dingenus de Klerk D.Th. de Klerk M. de Klerk-Slabbekoom (in herinnering) Tom de Klerk (in herinnering) Marina en Harrie Boonman-de Klerk Jan de Klerk Diana en Stephan Duindam-de Klerk en kleinkinderen Verdrietig, maar in dankbare herinnering, moesten wij afscheid nemen van onze zwager en oom 's-Heer Abtskerke: Rinus Braam Jaantje.Braam-Minnaard Bergen op Zoom: Gerard Braam t Ina Braam-de Jonge Neven en nichten Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van broeder Bas de Klerk Lid van het Schuttersgilde St. Sebastiaari Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde Gildebroeder. Namens alle Gildebroeders 's-Gravenpolder, 31 maart 2012 Eindelijk herenigd... Na een moeilijke laatste levensperiode is in alle rust overleden Hendrik Verbrugge Weduwnaar van Johanna Maria Verbrugge-Boonman A Heinkenszand, 11 december 1933 t Terneuzen, 29 maart 2012 Koewacht: Lisette en Jan Goes: Eric en Ina, en kinderen Correspondentieadres: Beethovenhof 26 4536 AA Terneuzen Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "TerSchorre"voorde goede en liefdevolle verzorging. De uitvaartdienst, gevolgd door de crematie, wordt gehouden op donderdag 5 april om 09.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het is goed geweest. Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat, toch nog onverwacht, is overleden onze lieve moeder en oma Abrahamina Minnaard - Poortvliet Mientje - weduwe van Marinus Minnaard in de leèftijd van 76 jaar. Wemeldinge: Jan en-Lia Minnaard - Hamelink Marco en Birgit Johnny Rilland: Marianne en Daan Verhulst - Minnaard Michelle en Jan Willem Mario en Valerie Kloosterzande: Corine en Frank Ferket - Minnaard Mariska, Ronald, Daniëlle Goes: Jacqueline en Ron de Bondt - Minnaard Jaimie, Sharon Krabbendijke: Rinus Minnaard en Nicole Steinberg Naomi, Giovanni Wolphaartsdijk: Jacco Minnaard 30 maart 2012 Correspondentieadres: Fam. J.M. Minnaard Wemeldingse Zandweg 25,4424 CP Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 3 april om 14.00 uur in dorpshuis 'De Meiboom', Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus en schoonzus. Goes: S. de Koning-Poortvliet Harderwijk: M. Poortvliet Krabbendijke: M.Waterman-Poortvliet Krabbendijke: J Poortvliet J.H. Poortvliet-Schetters

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19