Directeur een controller/administrateur I Monteur CNC bediener Onderhoudstechnieker Gereedschapsmaker Ben jij een multitalent? Word dan DIRECTEUR van onze Nutsbasisschool Teteringen! Recruiter m/v e BsSsiS Meer informatie: www.festivalboulevard.nl Reeshof College Ontdek het op onze school O JobTrack.nl zaterdag 31 maart 2012 Voor onderstaande vacatures zoeken wij afhankelijk van de functie mensen met een technische opleiding of praktische ervaring. Monteren van mechanische en hydraulische componenten van versnellingsbakken en achterassen voor tractoren. Bedienen van CNC-verspaningsrr achterasonderdelen volgens welo Bedienen van CNC-verspaningsmachine(s) voor het bewerken van versnellingsbak- en achterasonderdelen volgens welomlijnde kwaliteits- en kwantiteitsnormen. Storingsanalyse, herstellingen en verbeteringen op elektrisch, mechanisch, pneumatisch en/of hydraulisch vlak, alsook uitvoeren van preventieve onderhoudsbeurten aan het machinepark. Het herprofileren van schraapwielen op universele en computergestuurde slijpmachines volgens manufacturing specificaties en vormgrafieken. Wij bieden je een contract van onbepaalde of bepaalde duur in een toonaangevend bedrijf in de regio. Een goede verloning en een aantrekkelijk pakket extralegale voordelen. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan snel een mail met je kandidatuur naar jobs.antwerpen@cnh.com. Voor meer informatie kan je terecht bij Kimberley Wiersma op het nummer +32 (0)3 540 22 26. New Holland Tractor Limited Nv-Wilmarsdonksteenweg 32, 2030 Antwerpen, België. SS NEW HOLLAND SBIBBSI Onze jonge school is in augustus 2010 gestart en heeft momenteel 70 leerlin gen verdeeld over 3 groepen (t t/m 6). Nu de startfase achter de rug is zoekt het bestuur van de Stichting Nutsscholen Breda per t augustus 2012 een directeur (min. 0,8 wtf met lesgevende taken) die verdere ontwikkeling van de school samen met enthousiaste collegae en ouders succesvol vorm zal geven. U dient te beschikken over een bevoegdheid leraar basisonderwijs ruime lesgevende ervaring in diverse leerjaren leidinggevende ervaring in het basisonderwijs aanvullende opleiding o.h.g.v. schoolmanagement Wij bieden u een uitdagende, inspirerende en goed gefaciliteerde werk- en leeromgeving een enthousiast en hoogwaardig professioneel team zeer betrokken ouders schatten van kinderen! een uitstekende digitale infrastructuur U bent een spontaan, positief persoon die op z'n gemak is met een variëteit aan mensen. U bent empathisch, werkt met mensen op een persoonlijke manier en kunt op een onder houdende manier communiceren. U heeft gevoel voor humor, toont een hoge mate van optimisme en enthousiasme en handhaaft positieve persoonlijke relaties terwijl u uw doelen realiseert. Servicegericht en ambitieus is klantentevredenheid belangrijk voor u en heeft u de ambitie om met de organisatie vooruit te komen. Hierbij weet u 'anderen te overtuigen' zodat de doelstellingen gedragen worden binnen de organisatie. U bent aanspreekbaar voor de be haalde of niet-behaalde resultaten. Kritisch en onderzoekend denken is deel van uw basishouding. Door uw nieuwsgierigheid bent u een goede bron van informatie voor uw omgeving. Meer informatie? Neem contact op met de heer B. Sanders, algemeen directeur, 076 - 5309224. De functiebeschrijving en profielschets zijn te vinden op www.nutsscholenbreda.nl Uw schriftelijke réactie dient u voor n april 2012 te richten aan de sollicitatiecommissie van Nutsbasisschool Teteringen, Hooilaan 4816 EM BREDA. De eerste gespreksronde vindt plaats in de week van 16 april 2012. Een selectieonderzoek maakt deel uit van de procedure. Lees meer over onze ontwikkelingsgerichte aanpak, onze coöperatieve werkvormen, onze omgangsvormen en groene ambities op www.nbsteteringen.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Binnen onze organisatie zijn wij op zoek naar een: Seacontractors Maritime Personnel BV is een maritiem uitzendbureau dat wereldwijd mensen uitzendt, detacheert, werft en selecteert in o.a de sleepvaart, bagger, offshore en koopvaardij. De werkzaamheden bestaan uit: - Zorgvuldig werven en selecteren van kandidaten voor klanten - Toezicht op.gedetacheerde en ingezette werknemers - Acquisitie - Administratieve afhandeling van de activiteiten met betrekking tot werving, selectie, detachering en de inzet van tijdelijk personeel - Nauw in contact blijven met alle relevante zakelijke relaties - Het op de best professionele manier vertegenwoordigen van het bedrijf Bent u geïnteresseerd in deze functie stuur dan uw sollicitatie naar: Seacontractors BV t.a.v. Mevr. L. Slager Bellamypark 48-52 4381 CK VLISSINGEN of e-mail naar: Wij vragen: - Afgeronde HBO opleiding - Nautische kennis is een pré - Aantoonbare commerciële kwaliteiten - Goed ontwikkelde contactuele vaardigheden - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift - Teamplayer - Praktische en flexibele instelling - Resultaatgericht De functie is per direct beschikbaar en voor 40 uur per week. Seacontractors - Bellamypark 48-52 - 4381 CK Vlissingen -The Netherlands Tel:+31 (0)118 410 206-Fax:+31 (0)118 410 877-www.seacontractors.cpm THEATERFESTIVAL s-Hertogenbosch Theaterfestival Boulevard 's-Hertogenbosch en Kunstbende Noord-Brabant zoeken: Deze functie binnen ons team omvat eindverantwoordelijkheid voor alle financiële- en zakelijke werkzaamheden. De man of vrouw die wij zoeken wordt onderdeel van ons kleine daadkrachtige en hechte team. De controller/administrateur rapporteert aan de directeur. Hij/zij houdt van samen werken, heeft een hands-on mentaliteit en is vooral oplossingsgericht. Ruime ervaring met financiële- en zakelijke processen en werkzaamheden is vereist. Belangstelling voor kunst en cultuur en ervaring in de kunstsector is een pré. Geboden wordt een enerverende functie voor 32 uur per week. INDUSTRIAL CNH maakt deel uit van Fiat Industrial en is een van de belangrijkste producenten van landbouw- en industriële machines ter wereld. Met merken als Case, New Holland en Steyr hebben we een stevige reputatie opgebouwd. Vlakbij gemaakt. Wereldwijd gewild. Het Reeshof College is een vmbo voor nieuwsgierige en actieve leerlingen die zich breed willen oriënteren. We zijn op zoek naar een een onderwijskundig bouwer met passie en verstand van vmbo O meer informatie: www.reeshofcollege.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 97