JÉT £jlL/.nl/abonnee Welkom 428 nieuwe abonnees! Casper van Belzen Arnemuiden 15 jaar abonnee! Mevrouw G. Verdonk Wemeldinge Home I W U leest nu een aantal weken de PZC, bevalt het? Het is fijn'om dage lijks het Zeeuwse nieuws in de krant te kunnen lezen. Dat is uniek voor de PZC. Van mij mag de volgorde van de krant daarom wel andersom: Na de voorpagina en pagina 2/3 met het grootste nieuws meteen het Zeeuwse nieuws en daarna pas de rest. Wat vindt u van de PZC? Ik ben niet ontevreden maar ik zou graag wat meer achtergronden bij het nieuws willen lezen. De korte berichtjes mogen ervan mij uit,-die lees ik wel op internet. Ook de columns en andere rubrieken waarin een mening verkondigd wordt, mag de PZC schrappen. Ik lees graag objectief nieuws. De almanak is wel leuk, die lees ik dagelijks net als de stripjes. De cartoons van Cor de Jonge vind ik daarentegen vaak erg confronterend, zeker voor kinderen. De PZC mocht in de maand januari 428 nieuwe, vaste abonnees welkom heten. Wij hebben (willekeurig) een van die nieuwe abonnees uitgenodigd voor een kort interview. Welkom! De PZC bedankt onderstaande abonnees voor hun trouwe lidmaatschap! U krijgt de speciale jubileumpen per post thuis gestuurd. Deze abonnees zijn in de maand februari precies 15 jaar (zonder onderbreking) abonnee van de PZC. Bedankt! U leest al 15 jaar de PZC! Ja, elke dag begint met een kopje koffie en de krant. Dat zit er echt in gebakken! Ik ben geboren en. getogen in Wemeldinge en las vroeger de PZC ook al bij mijn ouders thuis. Leest u het nieuws in een bepaalde volgorde? Ik lees het nieuws precies zoals het gepresenteerd wordt; vanaf de voorpagina naar achteren. Wat zou u zeker niet willen missen in de PZC? De almanak en de stripjes! Een beetje humor in de krant is wel belangrijk naast al het serieuze nieuws. Wat zou er kunnen verbeteren in de PZC? Ik zou niets kunnen verzin nen, ik ben heel tevreden over de inhoud van de krant en ook over de bezorging. De krant ligt 's ochtends al heel.vroeg op de mat. P.J.R. Bax, Vrouwenpolder D. Bozkurt-Keymel, Oost-Souburg P.H.M. Budde, Wissenker.ke A.D. Dagevos, Wemeldinge A.S. Flikweert, Zierikzee J.J. de Fouw, Terneuzen L.J. Geelhoed, Wolphaartsdijk J.C. Harmsma, Kapelle S-Hartog-De Jager, Kortgene J.C.ft/1, van Hove, Vlissingen A.M. Huisman, Breskens M. Kaaijsteker, Goes P. Kamper, Wissenkerke P.A. Karelse, Kats P.D. Kentin, Terneuzen C.J. Klippel, Arnemuiden H. Koeman, Goes J.W. Koole, Vlissingen M. de Lange, Oudelande J.C,P. de Lijser, Cadzand P.F. Mulder, Goes' M. Murre, Arnemuiden H.H. Nagelkerke, Krabbendijke E.G. Nobels, Vogelwaarde B. Paridaen, Terneuzen M. Pekaar, Kapelle J.J.C. Rentmeester, Wolphaartsdijk W.S. Rijkse, Middelburg P W Schoonakker, Terneuzen S.P. Smits, s-H.eerenhoek G. Taal, Oostkapelle A.M.L. Thumann - Jobse, Middelburg R. Ubels Serooskerke, Walcheren J. Uitterhoeve, Kamperland G. Verdonk, Wemeldinge S. de Visser Serooskerke, Walcheren N. van Waegeningh, Goes B. van Westeinde, Wolphaartsdijk M. Wijgman, Oost-Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 71