WÊÊ J/ SCIJ. Colofon De Uitvaart Informatie Hulplijn amilieberichten 46 I familieberichten Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde vader, opa en overgrootvader Martinis Louws Corrie en Wim Matthijsse-Louws Janis en Mijny. Louws-Vogelaar klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, maart 2012 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Krijn Hamelink betuigen wij u onze oprechte dank. Familie C.K. Hamelink Zaamslag, maart 2012 Het gemis zal altijd blijven. Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben ge-geven van hun medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en 'ouwe' oma. Jacomina Poppe-de Wolf Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. A. Poppe kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, maart 2012 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Johan Sinack Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Sinack Biervliet maart 2012 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn zus, onze schoonzus en tante Ivon Nijskens Een speciaal woord van dank aan het personeel van Truffinoweg 240 en dokter Heijens voor de goede verzorging en zorg in de laatste weken van haar leven. Alsmede uitvaartverzorging C. Meijs de Ridder en pastoraal werker R. Grossert voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Familie Nijskens Hulst, maart 2012 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens haar ziekbed en bij haar overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle rea^ftS ;ön§>e.en grote troost zijn bij de verwerking van fehh'ë'én^aan van mijn dochter, mijn zus, schoonzus én onze tante Ingrid Mieras M.E. Mieras-de Gardeijn Conny en Mark Migon^Mieras Gianni - Rico Temeuzen, maart 2012 zaterdag 31 maart 2012 0 fllenseniiiiij.nl Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de bloemen, kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van Maria Rietjens-De Kesel Bijzonder dank aan huisarts Dr. Schulte, Blauwe Hoeve afdeling Unit 2, dialyseafdeling ZorgSaam in Temeuzen, medewerkers van Taxi Roctus, dhr. K van Geloof voor de mooie dienst en II. Lauwers en P. Picavet van DELA voorde uitstekende begeleiding. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Hulst, Maart 2012 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze moeder, oma en overgrootoma Maria Louisa Kemp-Dooms Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn óns tot steun bij het verwerken van dit verlies. Adrie en Roza Jean en Yvonne klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, maart 2012 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Georges Henri Ide zeggen wij u hartelijk dank. Familie I Sluis, maart 2012 Gezien het grote aantal reacties tijdens haar ziekzijn en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Maria Adriana Dees is het voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. De overweldigende belangstelling bij haar afscheidsdienst, de vele kaartjes, gesprekken en brieven hebben ons goed gedaan. Bedankt een ieder die op welke wijze toen, en ook nu nog met ons meeleeft. I.M. de Hullu Kinderen en kleinkinderen Oostburg, maart 2012 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Sam Jansen hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven Laura Jansen - de Feijter Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 3f maart 2012. Voor uw aanwezigheid; kaart of brief na het overlijden van onze lieve ma en oma Adriana Elizabeth van de Schraaf - Dalebout ~Jannie~ willen wij U hartelijk bedanken. Peteren Wilma Niels Dagmar en Hidde Jacken\Corinne Sara Pim Henry en Patricia In liefdevolle herinnering Lieve Edy 4' De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven De leegte zonder jou zal altijd bij me blijven De grenzeloze liefde die jij me gaf Geef me kracht om op te staan en verder te gaan Edy, ik zal je nooit vergeten. Plony Prunusstraat 11 Temeuzen Kapelle, maart 2012. Uitvaartverzorging Ljrida van Wittgen Verzorgt de gehéle uitvaart Tel: 0113-63 9108 IpseSyég 4, 4435 RL Baarland/Gratis boekji Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. mfL Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 0884)13 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website lartverzoraini Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen www.UZN-nederland.nl tel: 0118-413 417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46