fllenseni.inq.nl zaterdag 31 maart 2012 familieberichten 145 Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Met droefheid geven wif u kennis dat na een geduldig gedragen lijden is overleden mijn geliefde man, vader, grootvader en overgrootvader Dingenis Wiskerke echtgenoot van Stoffelina Janna Wiskerke - de Bel A 6 mei 1923 - t 30 maart 2012 Uit aller naam: S. J. Wiskerke - de Bel Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Harten te Heinkenszand, het verzorgend en verplegend personeel van 'Dijkstede' en alle medewerkers van Hospice Het Clarahojjevoor de goede en liefdevolle verzorging. Kamilleplein 42 4451 LC Heinkenszand Maandag 2 april is er van 18.30 tot 19.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrunn Van "der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 3 april om 14.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum, waarna aansluitend de crematie in stilte zal plaatsvinden. Aansluitend na de afscheidsdienst is er in het rouw centrum gelegenheid tot condoleren. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekent, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Dies Wiskerke echtgenoot van Lien Wiskerke-de Bel Goes: Piet Wiskerke (in herinnering Janny Wiskerke-van Liere Rilland: Rinus Wiskerke Marie Wiskerke-Boone (in herinnering Heilbronn: Kees Wiskerke (in herinnering) Heinkenszand: Joop Wiskerke Len Wiskerke-Souren Krabbendijke: Janny Joosen-Wiskerke Piet Joosen (in herinnering) Middelburg: Adri Wiskerke Joke Wiskerke-Engelse Goes: Jan Wiskerke Sjaan Wiskerke-Gijzel Neven en nichten Na een kort ziekbed is overleden onze vader, schoonvader en opa, Antonius Marinus Steenbergen weduwnaar van Tilly Maria Steenbergen-Borm A Oss, 12 januari 1922 t Hulst, 29 maart 2012 Emmy Verschoor-Steenbergen Henny Verschoor Jenny Jordy Miriam de Waal-Steenbergen t Joseph de Waal Annelies en Peter, Kay en Mara Cindy en Henk, Fabian en Esmee Rudienjolien Correspondentieadres: Gerard v.d. Nissestraat 23 4543 AD Zaamslag De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 3 april, om 11.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28 C te Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.00 tot 11.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Toon. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Voor alle belangstelling, alle bloemen, brieven, kaarten en bezoek bij de ziekte en het overlijden van Gerdien Baars-de Koning bedanken wij u allen hartelijk. De familie Vlissingen, maart 2012 Het gemis zal altijd blijven... Onze hartelijke dank voor de steun en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Adriana de Back - Taillie Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Oostburg, maart 2012 Hierbij willen wij iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde partner, onze broer, zwager en. oom Wim Boon heel hartelijk dankzeggen. Gezien het grote meeleven is het ons niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. J.C. Hokke Familie Boon Familie Hokke Driewegen, maart 2012 Dank aan allen voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van ons aller Riek Jamsma Het heeft ons goed gedaan. Namens de familie Robert en Michiel Maessen Het deed ons goed, te weten dat zoveel mensen naast ons stonden, na het overlijden van onze pa en opa Andries Blok Lieve mensen bedankt voor de steun die uw reacties ons hebben gegeven. Hannie Blok en Theo Joling Lian van Hengel-Blok en Gert van Hengel én kleinkinderen Enschede, maart 2012 Wij zijn erg getroffen door de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van Piet Bergwerff Het is voor ons tot grote troost te weten dat Piet voor zo veel mensen iets heeft betekend. Uit aller naam: Familie Bergwerff Middelburg, maart 2012 IN PLAATS VAN KAARTEN We zeggen u dank voor de hartelijke woorden, de vele kaarten, de bezoekjes en voor alle dingen die voor ons gedaan zijn, na het overlijden van Robin Andriessen Het was overweldigend. Hoewel niets de lege plaats in ons gezin kan vervullen, heeft elke vorm van meeleven ons gesterkt in dit grote verdriet. Het grote aantal aanwezigen tijdens de herdenking was voor ons een bewijs hoe een grote plaats hij in vele harten innam. Hartelijk bedankt! Loes Andriessen-Wysevelde Lotte, Siem Ronny en Marleen Andriessen-de Bakker Dennis Ronny en Magda Wysevelde-Bleijenbergh Annick - Joy//e Kloosterzande, maart 2012 Uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn man en onze vader Simon Dekker heeft ons goed gedaan. Veel dank daarvoor. Familie Dekker Oost-Souburg, maart 2012 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze ma, schoonmoeder en oma Dora Verbeke - Smits Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun zijn voor ons. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Coënsdike, aan Alexandra de Krijger en aan Uitvaartverzorging Vera Quataert. Kinderen en kleinkinderen Aardenburg, maart 2012 Het verdriet en gemis blijft, maar we zijn ontroerd door de overweldigende belangstelling die we ontvangen hebben, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Nelly Kouwer-de Bruine We willen u bedanken voor de vele bloemen, woorden, kaarten en handdruk. Uw medeleven was hartverwarmend. Rinus Kouwer Kinderen en kleinkinderen Kamperland, maart 2012 De overweldigende hoeveelheid aan reacties maken het vrijwel onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom wil ik u langs deze weg, mede namens de kinderen, haar moeder en verdere familie heel hartelijk bedanken voor alle lieve kaarten, persoonlijke brieven, bloemen, bezoek en praktische steun tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw Inge Riddersma-Izeboud Rindert Riddersma Biezelinge, maart 2012 Heel dankbaar zijn wij u voor het hartverwarmende medeleven, dat u heeft betoond na het plotselinge overlijden van mijn innig geliefde man en onze onvergetelijke pa Camillus Alphonsus Wan te Miel Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen geliefd was. Axel, maart 2012 Trees Wante-Martinu Rudi en Anni'ck Wante-Henderickx Voor alle blijken van medeleven door middel van kaarten, bloemen, telefoon en aanwezigheid bij de crematie van Johannis Oosterling Groede 23-11-1927 t Breskens 16-01-2012 willen wij U namens de familie heel hartelijk bedanken. WrJ.A. Oosterling J.W. Oosterling Maart 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45