44 familieberichten zaterdag 31 maart 2012 IH9nsenl.inq.nl Op 28 maart is overleden onze broer, zwager en oom Quinten van de Vrie weduwnaar van Tiny Sikma in zijn woonplaats Guelph, Ontario, Canada. Hij heeft de leeftijd van 90 jaar bereikt. Namens de familie, M.van de Vrie Perenlaan 2 4484 TE Kortgene Mijn genade is u genoeg; want Mijn kracht wordt in zwakheid volbracht. 2 Korinthe 12 9b Heden nam de Heere tot Zich onze lieve en zorgzame moeder en oma Klazina Jacoba de Pagter-Houterman sinds 22 april 1983 weduwe van Lein de Pagter Nw en St Joosland, Middelburg, 17 december 1926 29 maart 2012 Wij zijn dankbaar dat we haar zo lang bij ons mochten hebben. Wij zullen onze biddende moeder en oma heel erg missen. BarendrechtHenk de Pagter Maaike de Pagter-Sturm Luuk en Rinate Erwin, Jinthe, Lilian Julia Robert en Joke Jort, Vera HarderwijkJan de Pagter Horida de Kok Rik HeinkenszandCobie de Pagter Alblasserdam Rian Vogel-de Pagter Kees Vogel Willenden en Arjan Leindert en Tessa Jaap en Deborah Sieneke Rianne en Arie Jacobineke en Paul Neeltje Machteld Middelburg, Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres Cobie de Pagter Zilverschoonstraat 16 4451 LG Heinkenszand Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. dinsdag 3 april om 11.00 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. De zon scheen, de vogels floten, de bloemen bloeiden en toen werd het stil Onze zus Paulien Cardon - Van der Straate is overleden. Adrie, Eddy, Marina en Stefan veel sterkte toegewenst komende tijd. Broers, zus, schoonzussen en zwager Neven en nichten Goes, 30 maart 2012 Bedroefd om zijn te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een kortstondige zielcte zacht en kalm is ingeslapen mijn lieve man, onze vader en schoonvader Jaspert Hubrecht Heijnsdijk in de leeftijd van 70 jaar. Arnemuiden: Liesbeth en John f Brownie, Dev «Jjr Een speciaal woord van dank voor dr. De Kuyper, het team van Arnemedi en de medewerkers van de thuiszorg voor de liefdevolle aandacht en verzorging. 29 maart 2012 Akkerlaan 4, 4341 MC Arnemuiden De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 3 april om 16:30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangruimte van het crematorium. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. r Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Jaspert Hubrecht Heijnsdijk Wij wensen Nellie en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. s'Heer Arendskerke: N. de Feyter-van Dalen Spijkenisse: Dina en Cor Swifterbant: Huib en Ellie Goes: Nico en Ria Kloetinge: Johan en Corrie s'Heer Hendrikskinderen: Suzan en Cor Neven en nichten Goes, 29 maart 2012 Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat nog onverwachts is overleden onze lieve zwager en oom Hendrik van Noorden sinds 24 oktober 2000 weduwnaar van Nel van Noorden - Sentse in de leeftijd van 82 jaar. Oosterhout: Adrie Sentse Diny Sentse-Dalebout Goes: Henk Sentse Annie Sentse-Schmid Neven en nichten. Y erseke, 29 maart 2012 Zorgcentrum Moerzicht. Correspondentieadres: Spinellihof 46,4463 GP Goes De afscheidsdienst wordt donderdag 5 april om 13.30 uur gehouden in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Moerzicht voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder, groot- en overgrootmoeder Bep van Rosevelt A 28 mei 1929 f27 maart 2012 heeft afscheid genomen van het leven. Louise Vriesman Ben Vriesman Norman van Holst Sacha Froeling-van Holst Lunci De crematie heeft op haar verzoek in besloten kring plaatsgevonden. Zeer bedroefd geven wij u kennis van het heengaan van onze innig geliefde moeder en trouwe, liefdevolle oma Maria Cornelia Jobse-Manneke Mies sinds 30 oktober 2006 weduwe van Wim Jobse in de leeftijd van 87 jaar. Adrien Dingemanse-Jobse André Dingemanse Marianne en Danny. Thijs André Titia Kuzee-Jobse Jan Kuzee Marina Jan-Willem 29 maart 2012 Akkerseweg 2 4401 PH Yerseke De rouwdienst wordt D.V. woensdag 4 april om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen die onze moeder heeft mogen ontvangen van de medewerksters van Allévo en de huisartsen van Yerseke. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wiju deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn erg bedroefd door het overlijden van onze zeer geliefde oudste zuster en tante Maria Cornelia Jobse-Manneke Mies Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen, die haar met zoveel liefde hebben omringd, heel veel sterkte. Yerseke: Piet en Suus Manneke-Bom Yerseke: Tiny Manneke Bunnik: Addy en Reint Middel-Manneke Breda: Ina en Daan Manneke-Manneke Neven en nichten Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Corrie Steketee echtgenote van Leen Koole M. Koole T. Koole-Louwerse A. Koole T. Heijstek-Koole J. Heijstek J. Koole-Steketee W. Koole L. Paauwe-Koole S. Paauwe S. Koole-Bassie Jac. Koole M. Koole-Huizer P. Koole A. Koole-van der Maale Neven en nichten. In liefde herdenken wij die haar zijn voorgegaan. Arnemuiden: Nel Heijnsdijk Renkum: Gert-Jan en Sandra

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44