§||IS8IBIhii wsmmm 3 6 I familieberichten vrijdag 30 maart 2012 Hlenseniinq.nl Tot onze diepe droefheid behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen mijn innig geliefde vrouw, onze geliefde, zeer zorgzame moeder en oma Krina Cornelia Koole-Steketee Corrie in de leeftijd van 70 jaar. L. Koole Petra en Sjaak de Goffau-Koole Julien en Cathy Germaine Rochelle Alain Yasminé Jean Christina en Laurus Paauwe-Koole Amiand Charlène en Kevin Marco en Ellen Koole-de Leeuw Ashley Cheyenne 28 maart 2012 de Capellerie 17 4401 DZYerseke Gelegenheid tot condoleren zaterdag 31 maart van 16.00 tot 17.00 uur in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 3 april om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafênis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en huisartsenpraktijk Yerseke. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze zeer lieve, zorgzame zuster, schoonzuster en tante Corrie Steketee echtgenote van Leen Koole in de leeftijd van 70 jaar. Sterke de Heere haar diep bedroefde man, kinderen, kleinkinderen en ook ons met dit smartelijk verlies. Yerseke: Joh. Steketee M. Steketee-Koster Yerseke: T.J.M. Steketee-Slabbekoorn Yerseke: S. Everse-Steketee A. E verse Yerseke: J. Koole-Steketee W. Koole Neven en nichten In liefde herdenken wij allen die haar zijn voorgegaan. 28 maart 2012 v. H Degene die ik liefheb verlaat ik, om diegene die ik liefhad terug te vinden. Diep verdrietig, maar in het besef dat hij het einde als een bevrijding beschouwde, geven wij u kennis van het overlijden van mijn vader, schoonvader en opa Jacob Rijk weduwnaar van Ivonni Irma Augusta Emile de Gronckel 's- Heerenhoek, 24-11-1923 t Hulst, 28-3-2012 Lakeside Ontario - Canada Paul en Yvonne Rijk-Pankow Savannah familie Rijk familie de Gronckel correspondentieadres uitvaartverzorging de Ridder Hulsterseweg 15, 4571 RH Axel e-mail: mussennist@hotmail.com De afscheidsmis wordt gehouden op maandag 2 april om 10.30 uur in uitvaartcenrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Waarna de crematie in stilte plaats zal vinden. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Gelegenheid om afscheid te nemen is op zaterdag 31 maart van 19.00 tot 19.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Een speciaal woord van dank aan dr. Heijens, dr. Schulte en het personeel van de Blaauwe Hoeve, unit 2 en somatiek 1, en al diegenen die hem tot steun zijn geweest. Op woensdag 28 maart heeft mijn man Peter, my daddy, mijn schoonvader, onze opa, and our brother afscheid van ons genomen. Peter Robinson Birkenhead (UK), 24 september 1944 t Oostkapelle, 28 maart 2012 That's just the cowboy in me. I did it my way. Anneke Robinson-Bloks Samantha en Tito Jennifer, Alice Delia en Gordon Wilson Torenstraat 20b 4356 BH Oostkapelle De crematieplechtigheid, met de muziek waar Peter zo van hield, zal plaatsvinden op maandag 2 april a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Peter zou het mooi gevonden hebben wanneer iedereen een rode roos zou meenemen, eventueel met een tekst op een kaartje, om deze tijdens het afscheid op de kistte leggen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in 'Weltevreden' aan de Noordweg 50 te Oostkapelle. Verder geen bloemen. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u deze advertentie dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom. De zon gaat onder, maar de warmte blijft Namens mijn kinderen en kleinkinderen, geven wij u kennis van het geheel onverwachte overlijden van mijn lieve mam, onze zorgzame oma en lief oud omaatje Gé van Scherpenseel - van Zadelhoff Geertken echtgenote van Dolf van Scherpenseel 19-5-2011 Almelo, 3 - 4 -1924 t Goes, 28 - 3 - 2012 Uit aller naam: Gerrie van Scherpenseel Correspondentieadres: 's-Heer Hendrikskinderendijk 83, 4461 DV Goes Zorgcentrum "Cederhof'Kapelle. De afscheidsbijeenkomst voor familie en belangstellenden wordt gehouden op maandag 2 april om 11.00 uur in het crematorium' aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna ontmoeten we elkaar voor de koffietafel vanaf 12.15 uur in zorgcentrum "Cederhof" Cederlaan 9 te Kapelle. Hierbij wil ik het personeel van "Cederhof" bedanken voor hun lieve en goede zorgen. De Heer is mijn herder. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Jacoba Sommeijer-van de Weele - Koos - Sinds 14 september 1955 weduwe van Jan Sommeijer Dochter van Jacobus van de Weele en Neeltje Speijkers A-Nieuwdorp, 1 april 1922 - f Goes, 28 maart 2012 Kapelle: Rien en Klazien Sommeijer-Imanse Ovezande: Sjaak en Marijke Sommeijer-Kóoman Wageningen: Marjan en Rense Lewedorp: Jorien en Thijs Ovezande: Jan en Cyntia Correspondentieadres: Jufferswegje 14,4421JB Kapelle Maandag 2 april is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. De Afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 3 april om 10.30 uur in de Barbesteinkerk, Clara's pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Hervormde Begraafplaats aan de Nieuwstraat te Ovezande. Voor aanvang van de dienst is er in de kerk van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid van Koos te nemen. Na de begrafenis is er in Dorpshuis het Trefpunt, Hoofd straat 54 te Ovezande gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan genwilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig nemen we afscheid van Tante Koos Een bijzondere vrouw haars gelijke was er niet. Achter elke traan die vloeit Schuilt een glimlach van herinnering Floor en Nelly Ellen en Hector Hl We will miss you Peter Robinson we zullen nog vaak aan je terug denken. We leven mee met Anneke, Samantha, Tito, Jennifer en Alice. Hans Bloks Toon en Marian Bloks-Wouters Joke en Piet (iti liefdevolle herinnering) Jobse-Bloks Marja en Ad Hamers-Bloks Henk en Annelies Bloks-de Troije Nel en Jos Roode-Bloks Kees en Trix Bloks-Verheijden Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36