Ovaria den (Henseniinq.nl vrijdag 30 maart 2012 Dankbaar voor het leven dat wij in goede en slechte tijden met elkaar hebben gedeeld, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Lau Boonman echtgenoot van Corrie Rijk 's-Heerenhoek, 51 januari 1940 Breda, 28 maart 2012 Hij heeft tot het laatst bij ons willen zijn. Wij zullen hem enorm missen. 's-Gravenpolder: Corrie Boonman-Rijk Valkenswaard: Jacqueline en Mark Lisa Hilde Correspondentieadres: Magnoliastraat 138,4431 EK's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 4 april, aanvang 15.30 uur, in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u, door omstandigheden, geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor zijn vriendschap, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Lau Boonman Jan en Lien Rinus en Addie Ferdinand en Margo- Cor en Betsie Klazien t, Eduard en Hendriek Bert en Margriet Peter en Corrie Jos en Els Neven en nichten Na een kort ziekbed is rustig overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Paulina Dina Cardon - van der Straate echtgenote van Adrianus Cardon in de leeftijd van 82 jaar. A. Cardon Eddy en Marina Cardon - Ghijsels Stefan Goes: Breskens: Tilburg: 28 maart 2012 Beukenstraat 70 4462 CA Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zaterdag 31 maart van 17.00 tot 17.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 3 april om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in het crematorium om 13.50 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Tot het laatst vervuld van hoop, maar door zijn lichaam in de steek gelaten, is rustig van ons heengegaan onze zwager en oom Lau Boonman Wij wensen onze zus Corrie, Jaqueline en Mark, Lisa en Hilde veel sterkte toe in de komende tijd. Ko en Kitty Koos en Piet Lenie en Leen Kees en Marijke Truida en Wim Riet en Marcel Greta en Dies Sjaaken Dianne Jo en Frans Nellie t, Leo en Kitty Catrien en Ruud Neven en Nichten Je geliefde verliezen doet enorm veel pijn. maar vergeet niet, in gedachten kun je altijd samen zijn. Na een korte periode waarin we hoopten op herstel, is tot mijn grote verdriet overleden mijn lieve man Jan Cozijnsen Bameveld, 20 november 1932 Goes, 29 maart 2012 Geraniumstraat 4, 4461 ND Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 april tussen 12.30 en 12.50 uur in de "Oosterkerk", Bergweg 88 - ingang J. D. van M'ellestraat te Goes. De uitvaartdienst zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur. Daarna is de begrafenis om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Ons bereikte het bericht dat ons lid en oud bestuurslid Huib Brand is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Vogelvereniging "De Nachtegaal" Domburg e.o. Geschrokken, bedroefd zijn wij door het toch nog vrij plotseling overlijden van onze schoonzuster Wenna Bos-van der Galiën Echtgenote van Piet Bos. Wij wensen Piet, Dorinda, Pier en Anita veel sterkte in deze moeilijke tijd. Middelburg: Lau en Maja Bos Oost-Souburg: Jan en Koos Bos Middelburg: Jannie en Ko Wattel Nichten en neven Middelburg, 29 maart 2012 Wij zijn geraakt door het overlijden van onze collega Addy van Dam Addy heeft ruim 20 jaar bij ons gewerkt. Ze heeft jaren leiding gegeven aan het administratiekantoor van ADZ. Wij zullen haar missen en wensen haar familie en vrienden veel sterkte toe. Collega's, directie en bestuur van Orionis Walcheren 135 Zij is gestorven zoals zij heeft geleefd. Altijd zorgend en denkend aan een ander. Nooit eens klagen. Nooit iets vragen. Alle pijn wilde zij zelf dragen. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria van Dorst-Blokpoel weduwe van J.C. van Dorst In de leeftijd van 87 jaar. Oost-Souburg: Cocky en Dries in herinnering) Jeroen en Josine Esmee Dion Duncan Dinand Pascal en Saskia (in herinnering) Stuart Rvan Guido en Yvonne Justin Roan Middelburg: Willem en Tonny Ricardo Middelburg: John en Wilda Tom en Elisa Sharita Christelle Patricia Zoé Charissa Louis en Melissa Bauke 28 maart 2012 Correspondentieadres: Zaanstraat 96 4388 TE Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op Woensdag 4 april a.s. om 12.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Zij hield van witte bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, beschouwt u deze advertentie dan als zodanig. Nog onverwachts overleed onze geliefde zus, schoonzus en tante Maria van Dorst-Blokpoel "Rie" Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen - heel veel sterkte toe met dit verlies. Middelburg: A.P. van Noppen-Blokpoel Vlissingen: A.F.. Groen-Blokpoel Chr. Groen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wij zijn ontdaan en verdrietig door het bericht van het overlijden van onze collega Jo van den Hoven Jo was altijd een bijzonder prettige en vrolijke collega, die met veel inzet en enthousiasme onze leerlingen heeft begeleid. Wij wensen Richard en overige nabestaanden veel kracht bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de directie en alle personeelsleden van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap Middelburg, 29 maart 2012 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze oom Jan Cornelis Thomas de Kam -ome Jan- Nichten en neven Van der Heijde Nichten en neven Meulenberg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35