*1 Zoë mm 32 I familieberichten woensdag 28 maart 2012 <1 (11enseniinq.nl Wij zijn heel blij met de geboorte van ons kleinkind Dochter van Eva Jeremiasse en Marnix Hollemans Rudie en Beppie Hollemans-Timmerman Jaap en Marianne Jeremiasse-Zegers Wemeldinge/Goes, 26 maart 2012 OvarJailafj ZOMAAR, Zo plotseling weggegleden uit ons leven, onze zus, lieve tante, en oud tante nog vol plannen voorjaren, maar het heeft niet zo mogen zijn. Adriana Boot-de Zwarte - Adri, Ati, Adje - weduwe van Bartel Boot Zij is 79 jaar geworden. Jo de Zwarte t Joop en Koos Hannie en Kees Anita en Hans Mies en Nol t Krianne en Karei Annetta en Johan Machiel en Sandra Ria en Jan t Marian en Frans Jeroen, Erik. Tom, Eva, Ivo f, Auke, Josh, Iris, Niels, Emma, Joris Rotterdam. 26 maart 2012 Correspondentieadres: Scholeksterstraat 5,4502 WP Zierikzee Adrie is thuis, Constantijnweg 23, Renesse. Wie nog even bij haar wil zijn is welkom op woensdag 28 maart tussen 19.00 en 21.00 uur, of op donderdag 29 maart tussen 15.00 en 17.00 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op zaterdag 51 maart om 11.00 uur in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 12.45 uur op de Algemene Begraafplaats, Oude Moolweg te Renesse. Hierna bent u opnieuw welkom in het Dorpshuis om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Bedroefd zijn wij dat na een jarenlange vriendschap is overleden Huib Brand Wij wensen Jannie en de kinderen veel kracht en sterkte toe met dit verlies. Johan en Hel Cevaal Aannemingsbedrijf Francke Jacco en Corine Riemens Gerson, William, Andre, Johan, Kim, Simon, Gerard en Frank I.v.m. de begrafenis zijn wij vrijdagmiddag gesloten. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn oud-compagnon en onze oud-werkgever Huib Brand Wij wensen Jannie, Martin, Jeroen, Wilfred en verdere familie sterkte toe met verwerken van dit verlies. Een eenvoudig man, één van weinig woorden, maar met een ongeëvenaard gevoel voor humor, heeft ons toch nog onverwacht verlaten. Op 26 maart 2012 is op 80 jarige leeftijd overleden, onze vader, schoonvader, opa en opa koetje Adriaan van Doorn - Adrie - sinds 16 september 1972 weduwnaar van Sara Maatje Remijnse Amelia Ramon Chantal en Jessy Marino en Martha Ilona Anjaen Jan Kristie Correspondentieadres: M. J. van Doorn Dijkstraat 8 4437 AH Ellewoutsdijk Gelegenheid om afscheid van hem te nemen donderdag 29 maart van 19.30-20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 31 maart om 11.00 uur in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats te Ellewoutsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Nut te Ellewoutsdijk. Indien ugeen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa, lieve opa koetje Waarom bent u er zo plotseling tussenuit gegaan?!? We gaan u heel erg missen!! Ramon, Sabrina en bylano Ilona Jeffrey, Tamara, Jero, Tico enZara Chantal en Jessy Kristie Tot onze droefheid is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Adrie van Doorn Nisse: P. van Doorn Bergen op Zoom: M. van Doorn-Almekinders St. Maartensdijk: D. Jasperse-van Doorn Dag Adrie Ik ga je missen. Willy (en kinderen) Met pijn in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve buurman Adrie van Doorn Hij heeft zo veel voor ons gedaan en we zullen hem enorm missen. We wensen zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Ben en Anita Wientjens Heden overleed te Rijswijk onze geliefde broer, zwager en Marinus Eversdijk F.E. de Neef-Eversdijk L. Eversdij k-Lavooy J. Eversdijk Eversdij k-Louwerse neven en nichten 27 maart 2012 Ontvangen door God Omarmd door God Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, enthousiaste vader, schoonvader, broer, zwager en oom Henk Grutter Hendrik Kasper 17 maart 1961 t 26 maart 2012 Moniek en Pim llya en Paul Pim Anja en Rob Peter en Hidde Gretine en Herman Neven en nichten Correspondentieadres: Moniek Grutter Van de Plasschestraat 14 4444 AG 's-Heer Abtskerke Er is gelegenheid afscheid te nemen van Henk op woensdag 28 maart en donderdag 29 maart tussen 19.30 en 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst is op vrijdag 30 maart om 13.30 uur in de "Ontmoetingskerk", 's-Gravenpolderseweg 55b te Goes. Na de dienst wordt Henk om 15.00 uur in besloten familie kring begraven te Wilhelminadorp. Tussen 15.30 en 17.00 uur is er gelegenheid tot condoleren en het uitbrengen van een toost op het leven van Henk in '"t Loze Vissertje", Goese Sas 11 te Wilhelminadorp. Onverwacht is overleden Henk Grutter de vader van mijn kinderen Anneke Versluijs Zo lang het duurt, een eeuwigheid gelukkig. Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze medewerker en collega Henk Grutter Aan het begin van dit jaar was Henk werkzaam als algemeen medewerker in onze uitvaartverzorging en daarnaast handels agent van ons bedrijf in kunststofgrafmonumenten. Wij hebben Henk leren kennen als iemand waar je snel vertrouwd mee bent. Hij bezat een schat aan ervaring en had bijzonder veel kwaliteiten en vaardigheden waarmee hij vol enthousiasme werkte. Voor ons was Henk in korte tijd een trouwe, zorgzame en prettige collega. Wij zullen zijn vriendelijkheid, humor en enthousiasme missen. Wij wensen zijn kinderen, Moniek, llya en Pim, familie en vrienden veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Alexandra Markusse Uitvaartverzorging BV Alexandra en Viona Peggy, Gerard en Chantal Goes, 26 maart 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32