Buiten Si miDDELBURG Blmtm Qlmkruo vUyovw Hike Liuuit Control NjoyK.CZ dinsdag 27 maart 2012 7. Stabiliteit, comfort en toch licht van gewicht. Dat biedt de nieuwe golfschoen van Nike, de Lunar Control. Nike heeft de technologie die in de hardloopschoenen wordt toegepast nu ook in de golfschoen verwerkt. Zo heeft de Lunar Control het door Nike ontwikkelde Lunarlon schuim. Daar door heeft de schoen een zeer zachte demping en een optimale ondersteuning. Nike heeft voor de ontwikkeling van deze schoen samenge werkt met golfprofessional Paul Casey. De Nike Lunar Control heeft een waterdichte leren bovenkant, versterkt met een tweede waterdichte oppervlaktebehandeling. De zool van de schoen is zodanig voorgegeven dat de golfer een nog betere swing kan afleveren. De Nike Lunar Control kost 185 euro. Info: www.nike.com Geen golfoutfit is compleet zonder een echte golfiruir Glenbrae is al jaren leverancier var golfkleding, ook aan professionele spelers. Het Engelse merk haalt de wol voor de truien uit Australië. In de eigen fabriek in Yorkshire maakt Glenbrae er zelf garen van, om er vervolgens truien van te breien. De lamswollen Spirol van Glenbrae is een naadloze slipover die erg comfortabel zit. Deze slipover kost 79,95 euro. Een trui van Glenbrae kost 84,95 euro of voor meer barre omstandigheden kun je kiezen voor een zip neck, die je tot de kin kunt dichtritseri. Deze trui kost 89,95 euro. Meer informatie is te vinden op www.glenbraegolf.com Njoy heeft twee mooie sets speciaal voor beginnende golfers: de RCR serie. De halve set bestaat uit een hybride, irons 5-7-9-P-S, de putter en een golftas. De hele set heeft als extra de driver, fairway wood 3, irons 6 en 8. Bovendien heeft deze set een grotere golftas. De heren kunnen in de RCR serie van Njoy bovendien kiezen üit een graphite (grafiet) of steel (staal) uitvoering. Ben je al een geoefende sporter en heb je bijvoorbeeld aan tennis, hockey of honkbal gedaan en ben je onder de - vijftig jaar dan kun je het best staal kiezen voor een betere swing. Voor andere beginners en dames is er de graphite uitvoering. Hoewel de Njoy RCR serie erg geschikt is voor beginners, kun je met de set jaren vooruit, ook al ga je in de loop der tijd beter spelen. De halve set met tas kost 199,99 euro, de hele set met tas 349,99 euro. Dennis Rijsbergen OP WOONBOULEVARD DE MORTIERE 1.000 GRATIS PARKEERPLAATSEN WWW.SPORT2000MIDDELBURG.NL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 43