colofon 361 familieberichten dinsdag 27 maart 2012 0 ITlenseniinq.nl Tot onze diepe droefheid is, voor ons onverwachts, door de Heere uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man en onze zeer geliefde, zorgzame vader, opa en overopa Louwerens Poppe in de leeftijd van 71 jaar. Geve de Heere ons kracht om dit smartelijke verlies te dragen. Aagtekerke: Lunteren: Borssele: Goes: W. Poppe-Maljaars Elly en EvertTop-Poppe Willeke en Martin, Louise Mark en Hendrina, Elias, Leah Bertine en Jan Willem Anja en JanKees Butijn-Poppe Linda en Cornelis, Amber Caroline en Jan-Joost Janita en Arie Rosanne Willem en Anne-Marie Poppe-Vogel Laura Elise Maria Aagtekerke, 24 maart 2012 Prelaatweg 25 4363 NB Aagtekerke Woensdag 28 maart is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke van 19.15 - 20.00 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op donderdag 29 maart om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke om ongeveer 14.30 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze geliefde zwager en oom Louwerens Poppe echtgenoot van Willemina Maljaars in de leeftijd van 71 jaar Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Vlissingen: P. Maljaars C. Maljaars-de Wolf Meliskerke: S. Ma Ij aars-Poppe Aagtekerke: J. Maljaars A.G. Maljaars-Reijnhoudt Biggekerke: C. Maljaars S. Maljaars-Meijers Vianen: A. Maljaars C. Maljaars-Martijn Neven en nichten Aagtekerke, 24 maart 2012 Onverwachts werd uit het midden van ons weggenomen onze goede vriend Louw Poppe Sterke de Heere Mina, kinderen en kleinkinderen in dit grote verdriet. Rinus en Corrie Maljaars Met ontroering hebben we kennis genomen van het overlijden van onze altijd meelevende en behulpzame buurman Louw Poppe Wij wensen buurvrouw Mina, de kinderen en verdere familie Gods troost en nabijheid toe. Machiel en Rianne Joosse Sam en Anja Joosse Peteren Linda Kempeneers Jan en Rianne van Keulen Bram en Ineke Maljaars Jo en Koos Maljaars Fam. D.W. Tuinier-Lock Ineke de Visser Johan en Jolanda de Visser Leo en Lianne de Visser Sander en Anke van de Vreede Willy van de Woestijne en kinderen Aagtekerke, 24 maart 2012 Met ontroering en droefheid nam ik kennis van het onverwacht overlijden van mijn zorgzame en meelevende buurman Lou Poppe De Heere gedenke buurvrouw Mina en de (klein) kinderen. Aagtekerke, Nel Dekker Ons bereikte het droeve bericht dat onze vriend en medewerker is overleden. Louw Poppe Vrijwilligers eendenkooi Slikkenbos amS ieberichteri Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen, 12 dagen na het overlijden van onze lieve moeder en oma, onze lieve vader, opa en overopa Jacobus de Visser weduwnaar van Suzanna de Visser-Corré Aagtekerke, 10 maart 1928 Aagtekerke, 25 maart 2012 Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Aagtekerke: Anneke en Jo Provoost-de Visser Aagtekerke: Hannie en Ad Provoost-de Visser Mark en Nicole, Levi Ferdinand Bennie en Carine Evelien en Hans Jacco Hans Adriaan Anne Irma Aagtekerke: Jacoline de Visser Aagtekerke: Wim de Visser Domburg: Jacco en Marijke de Visser-Moens Sara Aron Krommeweg 3 4363 RL Aagtekerke Donderdag 29 maart is er gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke van 19.00 - 19.30 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op vrijdag 30 maart om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bedroefd deel ik u mee dat de Heere van mij heeft weggenomen mijn zwager Jacobus de Visser in de leeftijd van 84 jaar. Aagtekerke: W. Corré 25 maart 2012 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oudste lid Dirk Vos Wij wensen de familie veel sterkte toe. Leden en bestuur van de Koudekerkse Ringlijders Vereniging Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader Willem Krijger betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, maart 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36