Maria Adriana Meijaard-Daane - Marie - Iiil «is (J) IHsnsenlinq.nl dinsdag 27 maart 2012 familieberichten 33 Stil. ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is na een werkzaam en zorgzaam leven overleden onze allerliefste ma en oma Adriana Johanna Janse - Jane weduwe van Pieter Kodde sinds 8^augustus 1996 op de leeftijd van 83 jaar Nu zijn zij weer samen. Westkapelle: Tiny Louws-Kodde Chris Louws Ramon en Renee Jeffrey Nelly Louws-Kodde Lou Louws Natasja en Wilco Tamara en Angelo Jan Kodde Jolanda Kodde-Smaardijk Patrick, Stefan Aagtekerke: Aagtekerke: Goes, 26 maart 2012 Correspondentieadres: Burgemeester Bosselaarstraat 14 4363 AW Aagtekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 29 maart van 19.00 tot 20.00 uur in de Burgemeester Geuzestraat 19 te Aagtekerke. De Afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 30 maart om 12.00 uur in de Hervormde Kerk, Dorpsplein 47 te Aagtekerke, aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Kodde, ingang Burgemeester Geuzestraat te Aagtekerke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Erg verdrietig maar dankbaar voor de fijne herinne ringen, nemen wij afscheid van onze lieve oma. Bedankt datje er voor ons was. Ramon en Renee Jeffrey Natasja en Wilco Tamara en Angelo Patrick, Stefan 'ïf f\ O' Bedroefd geven wij u kennis dat na een langdurige, ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weg genomen onze geliefde, zorgzame moeder en oma Neeltje Cornelia Hendrika Meeuwsen-Nelisse sinds 20 december 2008 weduwe van Gerard Cornelis Meeuwsen in de leeftijd van 64 jaar. Yerseke: Henk Meeuwsen Elna Meeuwsen-Slabbekoorn Gertjan Lydia Nelleke Lisanne Yerseke: Jaap Meeuwsen Josephine Meeuwsen-Broere Marilyn Yvonne Arne Wilmer Kruiningen: Johnny Meeuwsen Anja Meeuwsen-Albregts Gert Ilona 26 maart 2012 Correspondentieadres: Molenmeet 37 4416 BX Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 30 maart om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraat- weg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde buurvrouw Nellie Meeuwsen-Nelisse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen van harte sterkte toe. Fam. Noordhoek M. Sinke-Koster M. Janssen IC. Kok Fam. Nieuwenhuijzen J. Berman-Kosten Fam. Kole Kruiningen, 26 maart 2012 Op donderdag 22 maart 2012 is thuis rustig ingeslapen mijn lieve vrouw 28 juli 1930 Wemeldinge 22 maart 2012 Ik zal haar heel erg missen. Toon Meij aard Ik ben de huisarts dokter Eckhardt en zijn vrouw alsmede het personeel van Thuiszorg Allévo erg dankbaar voor de goede zorgen die zij aan Marie gegeven hebben. Pr: Beatrixweg 37, 4424 AB Wemeldinge De crematieplechtigheid heeft inmiddels in kleine kring plaatsgevonden. Tot onze droefheid werd door de Heere plotseling uit onze familiekring weggenomen onze geliefde jongste broer, zwager en oom Eliza Molhoek Krabbendijke: J.C. Molhoek-Versprille J.N. Molhoek-Weststrate H. van Noorden-Molhoek M. van Iwaarden-Molhoek J.J. van 1 waarden Neven en nichten Krabbendijke, 23 maart 2012 Met droefheid delen wij u mede dat de Heere plotseling uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Eliza Molhoek echtgenoot van M.W. Molhoek-de Bat in de leeftijd van 89 jaar. Yerseke: J.E. de Bat-van Iwaarden Krabbendijke: L. de Bat Neven en nichten Krabbendijke, 23 maart 2012 Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart... Zacht en kalm is overleden onze lieve vader en opa Cornell's Laurens Labruyère Kees - weduwnaar van Rika Willeboordse in de leeftijd van 82 jaar. Marianne en Kees Dennis en Charlotte Kim en El win Cor en Petra Henny en Ar'ie -- Sander en Yasmin Eva en Arnold Peter en Patricia Nikki. Tristan We bedanken het verzorgend personeel van "Simnia" voor de liefdevolle verzorging. Domburg, 24 maart 2012 Correspondentieadres: Halve Maanstraat 63, 4356 BN Oostkapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 29 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze zwager en oom Cornelis Labruyère fam Willeboordse Oostkapelle 24 maart 2012 Lieve Kees Dank je wel voor alle jaren liefde en vriendschap. Rust zacht. Oostkapelle, Jean Timmermans en familie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33