32 I familieberichten dinsdag 27 maart 2012 fTlenseniinq.nl m Na een moedig gedragen ziekte is rustig van ons heengegaan mijn lieve man en onze lieve, zorgzame vader Hubrecht Brand Huib in de leeftijd van 64 jaar. Jannie Brand-Dieleman Martin Jeroen Wilfred Oostkapelle, 26 maart 2012 Vronesteijn 57, 4356 AD Oostkapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 30 maart om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Aansluitend zullen we hem om 14.00 uur begraven op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bloemen. Vol van verdriet maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Huib Brand Moedig heeft hij zijn ziekte gedragen. C.T. Jobse-Brand P. Jobse K.H. Brand t C. Brand-Joziasse T. Hoogedeure-Brand M.A. Hoogedeure f H. Joziasse-Brand W. Joziasse J.A. Brand K.M. Brand-de Vrieze Neven en nichten Onze gedachten zijn bij Jannie en de kinderen. Oostkapelle, 26 maart 2012 Bedroefd geef ik u kennis van het overlijden van mijn zwager Huib Brand Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw en onze lieve zorgzame mama Anthonia Mary de Jonge-van der Maas - Tonia - ft Vlissingen, 17 april 1952 t Ovezande, 26 maart 2012 Ovezande: Piet de Jonge Yerseke: Monique de Jonge Eindhoven: Debby de Jonge Onze dank gaat uit naar hel verzorgend personeel van ABTZ voor de liefdevolle verzorging. Mooymanstraat 19 4441 BC Ovezande Vrijdag 30 maart is er van 9.50 tot 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsdienst plaats vinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zódanig beschouwen. Verdrietig waren wij toen we hoorden dat de moeder van onze vriendin Monique de Jonge is overleden. We leven met je mee en wensen jou en je familie heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Rico en Anne Chris en Janet Peter en Jeantien Louis Kees Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is Na een periode van ziek zijn is overleden onze schoonzus en tante Tonia de Jonge-van der Maas Wij wensen Piet, Monique en Debby veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Corry en Danny Mariëtte en Jan Neven en nicht Omdat het geluk een herinnering is. Met verdriet in ons hart delen wij u mede dat mijn lieve vrouw en onze trotse moeder is overleden. Anke Jonker Renesse, 29 april 1958 Renesse, 25 maart 2012 Rook Ray Aster Capelweg 13 4325 BS Renesse De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 30 maart om 13:30 uur in het Dorpshuis aan de Zeeanemoonweg 1 te Renesse, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Renesse. Na de begrafenis is er in genoemd Dorpshuis gelegenheid de familie te condoleren. \j— Bedroefd heb ik veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve zus Anke Renesse: Martin Jonker 25 maart 2012 Heel verdrietig zijn wij met het overlijden van onze dierbare vriendin Anke Jonker Anke Lieve Anke, we zullen je verschrikkelijk gaan missen, je zit in ons leven verweven. Rook, Ray en Aster heel veel sterkte. Henk en Babs Léanne en Bas Lieve Ank, we waren toch nog lang niet uitgekletst... wat zal ik je missen.... Rieneke x Klaas Dieleman Heden overleed na een ernstige ziekte onze beste buurman Huib Brand We wensen Jannie en haar kinderen van harte sterkte en Gods nabijheid toe. Rinus en Corrie Capelle Lenie de Visser Toos Wattel Haar strijd is over en ook haar pijn; een ieder denkt: zo zal het beter zijn... Maar het is voorbij en dat doet zeer, want we beseffen heel goed: we zien haar nooit meer! Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van Anke Jonker Een vriendin uit duizenden! Renesse Ellen - Robert Mara - Jasper - Koen Meis - Jan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32