zeeland 12.5 Meer geld en animo voor clubkasactie Rabobank Schade aan oude huizen door heiwerkzaamheden Kantoor De Berk Regressie- en reïncarnatietherapie Sloop buffetrestaurant Di Milliano maakt weg vrij voor Veerplein vanaf €125,00 tilroeoptiek dinsdag 27 maart 2012 MIDDELBURG - De Rabobank Club kas Campagne wordt dit jaar weer een stuk groter. Aan de derde edi tie doen 335 verenigingen en stich tingen mee. Bij^de eerste campag ne, twee jaar geleden, waren dat er 163, vorig jaar 263. De bank zelf stelt ook weer meer geld beschikbaar. Konden de vere nigingen en stichtingen vorig jaar 125.000 euro verdelen, nu ligt 150.000 euro voor ze klaar. Alle ruim 22.500 leden van de Ra bobank Walcheren/Noord-Beve land mogen tussen 2 en 11 april stemmen op een vereniging of stichting van wie ze vinden dat die een stukje van de winst van de bank mogen krijgen. Het principe blijft: hoe meer stemmen, des te meer geld. Volgens Klaas Roelof Hofman van de Rabobank Walcheren/Noord- Beveland is de bank erg blij met de groeiende belangstelling. Ener zijds omdat op. deze manier het verenigingsleven een steuntje in de rug gegeven kan worden, ander zijds omdat de leden van de bank zo zelf invloed hebben op de beste ding van een deel van de winst die de bank maakt. „Het leeft ook echt binnen de bank en bij de me dewerkers." Inmiddels heeft ook de Rabobank Terneüzen een Club kas Campagne. VLISSINGEN - De Berk voor Werk, een kantoor voor uitzendkrach ten, detachering en payrolling, heeft op 30 maart de officiële hero pening van het kantoor aan de Badhuisstraat. De Berk werkt al 20 jaar vanuit de Badhuisstraat. Eind vorig jaar werd begonnen met de verbouwing en uitbreiding van het kantoor. Overigens heeft De Berk ook nog een beveiligstak. MIDDELBURG - Hermann Hehe- mann is onlangs in Middelburg een praktijk voor regressie- en re'fn- carnatietherapie Sansara begon nen. „Uitgangspunt van regressie- en reïncarnatietherapie is dat psychi sche en lichamelijke klachten en vraagstukken rondom karakter, ge-, drag en levensloop vaak hun oor sprong hebben in onverwerkt trau ma uit het verleden. De behande ling richt zich op het verwerken van deze ervaringen. Regressie staat daarbij voor 'terug naar vroe gere ervaringen' en reïncarnatie voor 'terug naar vorige levens'. Sansara regressie 8c reïncarnatie therapie is te vinden aan de Veer- sesingel 27 in Middelburg, telefoon 06-612838135. www.sansara-zeeland.nl BREKSENS - Na de komst van de Westerscheldetunnel in 2003 lag het Veerplein in Breskens er verla ten bij. De PSD-boten voeren niet meer en daarmee kwam er een einde aan de grote drukte op het plein. Buffetrestaurant Di Millia no, op het midden van het Veer plein, stond vanaf dat moment te verpauperen. Het is nu uit zijn lij den verlost. Gisterochtend begon namelijk de sloop van het pand, dat nu in bezit is van Waterschap Scheldestromen. Woordvoerster Emilie Sturm: „De. sloop van Di Milliano maakt het voor ons moge lijk om de geplande kustverster- kingswerkzaamheden uit te voe ren en de infrastructuur rond het Veerplein aan te pakken." ZIERIKZEE - De bouw van een wo ning aan de Scheepstimmerdijk in Zierikzee heeft letterlijk en figuur lijk voor opschudding in de straat gezorgd. Doordat voor het funda ment van de woning is geheid, zeg gen ten minste vijf buren ernstige schade te hebben aan hun huis. Bij de commissie bezwaarschriften deden gisteren drie van de in to taal negentien bezwaarmakende huiseigenaren hun verhaal. Aan vankelijk waren ze blij met de bouwplannen. „Het perceel was al tijd een rotzooi. Dat er nu een wo ning wordt gebouwd, komt ons woongenot zeker ten goede", ver woorde Brenda Bouman de me ning van de omwonenden. Vooraf zo vertelden de buren, had de nieuwe bewoner toegezegd de funderingspalen te boren en niet te heien. Pas 21 dagen voor de aan vang van de bouw, maakte de bou wer bekend dat hij toch wilde heien. Omdat de buren geen be zwaar tegen de bouwvergunning hadden gemaakt, konden ze het heien niet meer stoppen. Ook de gemeente had hier geen juridische grond voor, te meer omdat de con- structiegegevens doogerekend wa ren door Grontmij en dit geen aan leiding gaf het heien te voorko men, vertelde een ambtenaar. In dagen dat er werd geheid, tril den de huizen van de buren ste vig. Overigens zijn de bewoners in overleg met de aannemer over de vergoeding van de geleden schade. foto Ruben Oreel KORTING van 52,90 voor €44,95 ongeacht de prijs zonnebril op sterkte v lnc'- glazen en montuur UW BRIL IS MAATWERK DAAROM KIEST U VOOR TILROE OPTIEK briimöde contactlenzen wij kunnen declareren bij vele k zorgverzekeraars walstraat81 vlissingen 0118-412370 www.tilroe.nl Ejlf'ilroeoptiek *?tilroeopticien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 25