DFS en Duiveland weer in evenwicht sport!33 Terneuzense Boys kan titel pakken tegen DFS titelfeestje van The Gunners maandag 26 maart 2012 'Ten opzichte van vorige week hebben we'nu MZC'11 V6!fp6St een goede pot neergezet. We hebben er als team met zijn allen hard voor geknokt' Lennart Padmos, speler van DFS door Robin Hamelink MIDDELBURG - MZC'n bezorgde koploper The Gunners de eerste nederlaag van het seizoen (1-3) in de derde klasse B van het zaterdag voetbal. Daarmee stelde het het ti- telfeest van de Bredase dub met minimaal een week uit. Kapelle boekte een belangrijke 3-2-over- winning bij Vosmeer. Noad'67 won met 2-1 bij krabbendijke en Tholense Boys speelde 1-1 tegen Seolto. Het duel tussen WHS en Rillandia ging niet door omdat de scheidsrechter niet kwam opda gen. The Gunners-MZC'11 1-3: Bij winst kon The Gunners het kam pioenschap veiligstellen. Daaraan wilde de ploeg uit Zierikzee niet meewerken en ging voortvarend van start. Een mooie knal van Frank van der Helm verdween in de linkerhoek: 0-1. In de tweede helft kwam de thuisploeg langzij dankzij een benutte penalty van Remco Oomen. Het duel lag hier na ruim vijftien minuten stil. Oomen kwam hard in aanraking met MZC'11-doelman Ruud van de Linde. Oomen bleef lang liggen met een op het oog ernstige knie blessure. De wedstrijd werd hervat met nog tien minuten op de klok. The Gunners probeerde de titel binnen te halen, maar MZC'11 ging met de zege aan de haal. Twee messcherpe uitvallen van Frank Kristelijn (1-2) en Thomas Vos (1-3) zorgden voor de eind stand. „We speelden goed. The Gunners speelde onder zijn ni veau. We hebben een mooi feestje verpest, want voor de wedstrijd was er vuurwerk en allerlei festivi teiten tijdens de wedstrijd. Een te rechte overwinning voor ons en zo blijven we tweede," aldus een tevreden MZC-voorzitter Eric Ron- kes. Krabbendijke-Noad'67 1-2 (0-2). Wil jan Lisseveld 0-1, Frank den Engelsman 1-1, Jeroen Bakx 1-2. Seolto-Tholense Boys 1-1 (1-0). Jordy Lokers 1-0, Niels Hopmans 1-1. Vosmeer-Kapelie 2-3 (1-3). Mo Alili 1-0, Jasper Vink 1-1, Ferdi Tilroe 1-2, Jasper Vink 1-3, Bilal Asargan 2-3. spel. Duiveland zakte de tweede helft ver weg." Van goed voetbal was nauwelijks sprake. Kriens: „Maar dat kon ook eigenlijk niet. Zij speelden met een ruit op het middenveld (4-4-2) en wij ook (3-4-3)" Dat zijn ploeg in de slotfase de winst had kunnen grijpen, besefte hij. En vervolgens: „Maar Dennie le Comte had hem ook kunnen ma ken voor Duiveland." Duive- land-trainer Henk Schouten was het daarmee eens. „Wij waren de eerste helft beter, DFS was de tweede helft beter. Het voetbal was er bij ons na rust niet meer. Wij gingen het spelletje van DFS spelen. Op grond van de hele wed strijd is een gelijkspel terecht. Ik Karakteristiek DFS-Duiveland 2-2 (1-2). 3. Den nie Ie Comte 0-1, 5. Lennart Pad mos 1-1, 15. Wouter de Jonge 1-2, 75. Donadoni Warrenaar 2-2. Scheidsrechter: Van Beek (Tiel). Ge le kaart: Marcel Zwager (Duive land). Aantal toeschouwers: 195. DFS: Kevin Verboom, Matthieu Kloet, Martijn Boot, Patrick Ver boom, Kevin Veerhoek, Koen van de Berge, Huib Nortier, Donadoni Warrenaar, Lennart Padmos, Wou ter van de Berge en Jeroen Gref kens. Duiveland: Leon Weeda, Barry Steenpoorte, Marcel Zwager, Al- bert Verhoek, Wilmar van der San- de, Robert de Bruine, Marcel dé Bruine, Wouter de Jonge, Ronald Zwager, Dennie le Comte en We sley Goud. mis drie backs en kon aanvallend ook niets doen." Daar bleek in de openingsfase nog weinig van. Na achttien seconden kopte Wesley Goud al voorlangs en na twee minuten en 22 secon den lag de 0-1 al achter DFS-doel- man Kevin Verboom. Goud glipte langs Patrick Verboom en zette Dennie le Comte vrij die vervol gens de keeper in de korte hoek het nakijken gaf Het antwoord van DFS liet niet lang op zich wachten. Na de eerste Oosterlandse overtreding schoot Lennart Padmos de bal op prachti ge wijze vanaf de zijkant van het veld in de kruising. Padmos: „Die bal was bij de tweede paal be doeld, maar hij ging er schitterend in." Een treffer die het predicaat 'doelpunt van het jaar' verdiende. In de vijftiende minuut kwam Dui veland opnieuw op voorsprong. Wouter de Jonge schoot, na een combinatie met Le Comte, de 1-2 binnen. „Het was een goede aan val, een soort counter. Jammer dat het toch weer zo moet aflopen", reageerde De Jonge na afloop. Hij refereerde daarbij aan de 2-2 van Donadoni Warrenaar, die in de 75e scoorde na een pass van Jeroen Grefkens en zwak verdedi gen bij Duiveland. Vlak daarvoor keerde Verboom op katachtige wij ze een kopbal van Le Comte. „Ik telde hem al", aldus de maker van de eerste goal. Dat deed Kriens ook, toen Jeroen Grefkens in de 87e minuut onder een voorzet van Lennart Padmos heen ging. Padmos „De 2-2-stand is gewoon verdiend. We hebben er als team met zijn allen hard voor geknokt." DFS en Duiveland sluiten de on derlinge derby opnieuw af met een gelijkspel. Na het 4-4-gelijk- spel in Oosterland eindigt het treffen op Sportpark van Zuijen in 2-2. Beide clubs hebben nog iets te winnen in de tweede klas se E van het zaterdagvoetbal. door Klaas Verspoor BURGH-HAAMSTEDE - DFS en Duive land sloten de laatste Schouwse derby In de tweede klasse E van dit seizoen af met een 2-2-gelijk- spel. Het feit dat beide trainers niet aan wisselen toekwamen, was alleszeggend over de situatie waar in de selecties van de eilandelijke teams verkeren. Beide ploegen misten de nodige pionnen. DFS speelde zonder de geschorste Julius Bliek en de ge blesseerden Pieter de Munnik en Anco van der Linde. Duiveland miste Leen IJzelenberg wegens een schorsing en Rudi Koster en Ronald van Vossen wegens blessu res. Roy Quik zat wel op de bank, maar bleef daar ook. Hoewel ze allebei voor de winst speelden, konden de clubs leven met een punt. Door de andere uit slagen houdt Duiveland hoop op de nacompetitie en mag DFS nog steeds hopen op lijfsbehoud. Edwin Kriens vond dat zijn DFS zich gerevancheerd had voor het matige optreden van vorige week bij Internos. Dit keer bleef boos heid bij hem achterwege. Kriens: „Ik kan ze nu geen gebrek aan in zet verwijten. De eerste helft had foto Ronald den Dekker den wij te weinig diepte in het Robin Meertens snelt namens Bruse Boys langs een tegenstander van Internos. foto Ronald den Dekker door Klaas Verspoor S MIDDELBURG - Terneuzense Boys kan komende zaterdag op eigen veld kampioen worden tegen DFS in de tweede klasse E van het za terdagvoetbal. De Zeeuws-Vlaam- se koploper heeft de titelkansen op die dag echter niet eigen hand. Zelf moet de ploeg winnen, ter wijl de enig overgebleven concur rent Klundert punten moet verspe len tegen SSV65. Met nog zeven wedstrijden voor de boeg heeft Terneuzense Boys een voorsprong van zestien pun ten op nummer twee Dinteloord, dat een wedstrijd meer heeft ge speeld. Dat verschil in punten is groter dan het aantal punten dat DFS dit seizoen voorlopig heeft ge haald (vijftien). Duiveland leidt momenteel in de derde periode samen met Klun dert en Arnemuiden. Zaterdag spe len de Oosterlanders tegen Inter nos, dat in een felle strijd tegen de gradatie verwikkeld is. Arnemuiden-Klundert 1-1 (0-0). Mare van Haneghem 1-0, Poger Mukoko 1-1. Rode kaart (2x geel): Michel van de Ketterij (Arnemuiden). Dinteloord-Dauwendaele 1-3 (0-2). Peter van Gorsel 0-1Stefan Joosse 0-2, Peter van Gorsel 0-3, Jacco de Gast 1-3 (strafschop). Rode kaart: Danny Verhoe ven (Dinteloord). Serooskerke-Nieuwdorp 1-1 (0-0). Alex Jobse 1-0, Renco Francke 1-1 (ei gen doelpunt) 1-1. Bijzonderheden: Alex Jobse mist bij 1 -0 een strafschop. Scheidsrechter Bovenkerk geeft Pascal Gakeer in de negentigste minuut zijn tweede gele kaart, maar verzuimt hem uit het veld te sturen. SSV65-Zwaluwe 0-0. Yerseke-Terneuzense Boys 0-1 (0-1). Jeroen van de Broeke 0-1 481390 482984

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 53