Voor Middelburg telt nu nacompetitie 4 sport 133 Oostkapelle rolt Arendskerke op MZC11 stelt feest The Gunners uit HVV'24 blijft maar winnen in derde klasse zondagvoetbal maandag 26 maart 2012 Aardenburg won dit seizoen pas vier keer en speelde gisteren voor de vierde keer gelijk. 'Hij lag na dat duel onder mij. Ik kon er niks aan doen en heb hem zeker niet bewust getrapt. Zo zit ik niet in elkaar.' Jelle de Vreeze over de rode kaart van Mitch van Dijk Aardenburg-middenvelder Bart van den Hemel (midden) probeert zich tussen twee verdedigers van RCS door te wurmen. De Zeeuwse derby in de tweede klasse eindigde zoals deze begon: 0-0. foto Peter Nicolai uit de organisatie controleren. We hadden afgesproken om de bal één, twee keer te raken en uit de duels te blijven. Dat lukte in de eer ste helft, maar daarna wilden we allemaal individuele acties maken. Daarmee speelden we Aardenburg in de kaart." De tijdelijke omslag na de hervat ting was ook een gevolg van het feit dat Aardenburg koos voor een voetballende opbouw en met veel meer druk naar voor de strijd aan ging. Waar de bezoekers in de zo ne van dé waarheid voor rust had den gefaald, viel de thuisploeg na een aantal fraaie combinaties over diverse schijven eenzelfde lot in de eerste twintig minuten van de tweede helft ten deel. Van Sprun- del, Tijl Tournois en De Vreeze misten de juiste richting. Jelle de Vreeze: „Normaal is het bij Niek altijd kassa. Mijn eigen kans? Als je in de wedstrijd zit, gaat-ie binnen. Als je het optelt, moeten door Robin Hamelink MIDDELBURG - AZW heeft in de derde klasse van het zaterdagvoet bal op eigen veld met 1-3 verloren van Domburg. Oostkapelle won simpel met 5-0 van Arendskerke. Koploper Heinkenszand boekte een 3-2 overwinning bij Noorman nen. VCK en Veere speelden 2-2 gelijk. Nieuwland-De Meeuwen eindigde zoals de wedstrijd begon en Bevelanders tegen Hoedekens- kerke werd 1-1. AZW-Domburg 1-3: Domburg was veel feller en beter dan het ho ger geplaatste AZW, dat slecht speelde. Via een kopbal van Mauri ce Bernard kwam Domburg op voorsprong. Michiel Bernard zette zijn ploeg op 0-2. Emanuel Pauw els kon de marge verkleinen tot 1-2. Ronald Hendrikse zorgde voor de 1-3-eindstand. Oostkapelle-Arendskerke 5-1: De thuisploeg speelde goed en stond na vier minuten al op voorsprong dankzij Frank Dekker. Robbie de Nooijer knalde de 2-0 uit een vrije trap in de bovenhoek. Wouter Ver- duijn zorgde voor de 3-0 en de 4-0. Giovanni Wattel tekende daar na de 5-0 aan. De eretreffer voor Arendskerke werd gemaakt door Frank Davidse. De Noormannen-Heinkenszand 2-3: Beide ploegen speelden vol op de aanval, maar pas na de rust opende Bart Dekkers de score voor de thuisploeg. Direct na de 1-0 maakte Toni van Damme met een 1-1. Uit een strafschop zorgde Mark Minderhoud voor 2-1, maar Ruud La Grand tekende voor de 2-2. Elco Walhout zorgde met de 2-3 ervoor dat Heinkenszand op kop blijft. VCK-Veere 2-2: Met een droge knal zorgde Richard Dek voor 1-0 voor een beter VCK. De eerste kans voor Domburg werd meteen een doelpunt, Ricardo Telussa maakte met een schuiver 1-1. Veere kwam op voorsprong door dat een schot van Joachim Come- lisse licht van richting werd veran derd. Erik Goudt bepaalde de eind stand op 2-2. Nieuwland-De Meeuwen 0-0: De Meeuwen kreeg veel kansen, maar de bal wilde maar niet in het doel. Twee keer werd de bal van de lijn gered en De Meeuwen raak te nog een keer de paal. Zo hield Nieuwland een punt over aan de ze wedstrijd. Bevelanders-Hoedekenskerke 1-1: De wedstrijd tussen de num mer elf en twaalf ging gelijk op, maar de thuisploeg had de betere kansen. Bij de eerste uitval van Hoedekens- kerke was het meteen raak via Niels Otte. Vijf minuten voor tijd bezorgde A-junior Marcel de Vis ser Bevelanders een punt. we tevreden zijn dat we hebben ge lijkgespeeld." Dennis de Nooijer: „Als er één verdiende om te win nen, dan waren wij het wel. Onze bezetting voor de goal was niet goed. Het enige voordeel is dat Aar denburg niet dichterbij komt." Aardenhurg-RCS 0-0. Scheidsrechter: A. Hesselmans (Hilvarenbeek). Gele kaart: Hielke Stroo (Aardenburg), Davy Ernest, Salim Ben Salim. Rode kaart: 76. Mitch van Dijk (RCS). Aantal toe schouwers: 125. MIDDELBURG - MZC'n bezorgde koploper The Gunners de eerste nederlaag van het seizoen in de derde klasse B: 1-3. Daardoor is die ploeg nog geen kampioen. Kapelle boekte een belangrijke 3-2-over- winning bij Vosmeer. Het duel tus sen WHS en Rillandia ging niet door omdat de scheidsrechter niet kwam opdagen. The Gunners-MZC'11 1-3 (0-1). Frank door Jack Begijn AXEL - De trainers Michel Leon- hart van Axel en Arjo den Dekker van Zeelandia Middelburg waren het over één ding eens: Zeelandia Middelburg had de wedstrijd in het Axelse Bos winnend moeten afsluiten. Maar de hoofdstedelin gen verzuimden de kansen af te maken. Axel ging er daarom met het been vandoor en vierde de 2-1 overwinning luidruchtig. De titel in de derde klasse is weer en stap dichterbij. „Kampioenen, olé, olé', klonk het uit de kleedkamer. De thuisjon- gens namen daarmee een voor schot op de wedstrijd van volgen de week. Dan kan na twee jaar op nieuw de vlag gehesen worden met een promotie. Ditmaal naar de tweede klasse. Maar ook Mid delburg wil graag die stap maken via de nacompetitie. De ambities steekt men in Middel burg niet onder stoelen of banken. Talentvolle jeugd staat op het punt door te breken en de club wil die het liefst laten acteren op een hoog niveau. Alleen dan kunnen spelers behouden worden. Trainer Arjo den Dekker past niet in dat plaatje, omdat hij op zater dag moet werken. De nieuwe trai ner bij Middelburg wordt ook hoofd jeugdopleidingen en dient op de zaterdag beschikbaar te zijn. Den Dekker betreurt zijn vertrek en wil het liefst afscheid nemen met promotie. „Ik ga voor de vijf de keer de nacompetitie in. Bij Pa trijzen, Sluiskil en Zeelandia Mid delburg greep ik er telkens naast. Deze keer gaat me dat niet overko men. Volgende week ga ik twee po tentiële tegenstanders in de na competitie analyseren. Mijn assis tent moet dan het eerste coachen." De Middelburgers regen gisteren legio kansen aaneen, maar wisten daar slecht één keer uit te scoren via Alberto Conde Morgado. De thuisploeg kwam na een kwartier langszij nadat de bezoekers slap hadden uitverdedigd. Middenvel der Maik de Wolf was attent en te kende voor zijn achtste treffer van het seizoen. Daarna was het ge daan met de koopman die Axel heette. Zeelandia Middelburg gooidé er nog een schepje fysiek bovenop en ontregelde daarmee het spel van Axel. „Voor de rust had Zeelandia Mid delburg ons in de houdgreep kun nen nemen", keek trainer Michel Leonhart terug. „Onze keeper be hoedde ons voor een achterstand. Goed was het vandaag niet. Met negen punten voorsprong namen we het net als tegen HW24 te ge makkelijk op en waren we niet gre tig genoeg." Met een veldoverwicht hadden de gasten een hele wedstrijd lang uit zicht op een- tweede doelpunt. maar de kansen waren niet be steed aan Sebastian La Grand, Al berto Conde Morgado en Niels Lu- teijn (twee keer). Ondanks het slechte veld legde Zeelandia Mid delburg Axel de wil op met aanval lend voetbal. Axel kreeg geen kan sen. Maar zoals zo dikwijls kwam de winnende goal uit het niets en in het voordeel van de koploper. De ingevallen Niek de Meijer rondde de enige goede aanval van een su blieme Kjell Vanderhaeghen feil loos af Zeelandia Middelburg treurde, terwijl Axel uitbundig feest vierde. Axel - Zeelandia Middelburg 2-1 (1-1). 4. Alberto Conde Morgado 0-1, 19. Maik de Wolf 1 -189. Niek de Me ijer 2-1Scheidsrechter: W. Engelkens (Tilburg). Gele kaarten: Kjell Vanderhae ghen, Rick Klasen (Axel) en Khalid Bou- frahi, Alberto Condo Morgado (Zeelan dia Middelburg). Aantal toeschouwers: 150. van der Helm 0-1, Remco Oomen (pen) 1-1, Frank Kristelijn 1-2 en Tho mas Vos 1 -3. Vosmeer-Kapelle 2-3 (1-3). Mo Alili 1-0, Jasper Vink 1-1 en 1-3, FerdiTilroe 1-2 en Bilal Asargan 2-3. Krabbendijke-Noad'67 1-2 (0-2). Wil jan Lisseveld 0-1, Frank den Engelsman 1-1 en Jeroen Bakx 1-2. Seolto-Tholense Boys 1-1 (1-0). Jordy Lokers 1-0 en Niels Hopmans 1-1. MIDDELBURG - In de derde klasse A van het zondagvoetbal verzuimde Ria W wat meer afstand te nemen van de onderste posities op de ranglijst. Tegen Victoria'03 wist de ploeg uit Westdorpe ondanks een overtalsi- tuatie de 2-0-voorsprong niet vast te houden en kwamen de Braban ders terug tot 2-2. HVV'24 boekte in Roosendaal tegen Cluzona de vierde zege op rij: hier werd het 1-6. Cluzona-HW'24 1-6 (1-3). Guus Heijmans 1-0, Evert van de Berg 1-1, Dennis Buys 1-2, Evert van de Berg 1-3, Jasper Sulmon 1-4, Den nis Buys 1-5 (strafschop), Niek Lui- me 1-6. Ria W-Vïctoria'03 2-2 (1-0). Ka- rim Abdelli 1-0, Tom Willems 2-0. 2-1, 2-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33