Prudent Petrus Lampo 20 maandag 26 maart 2012 0 fHensenlinq.nl Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg die zij ons gaf. hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Francina Maria Verbuijt sinds 24 januari 1977 weduwe van Fieter Geeraard van de Velde Zuidzande, t Terneuzen, 2.7 november 1920 24 maart 2012 Oostburg: Alex en Heieen van de Velde - Snoep Breskens: Peter en Veerle Xander Zuidzande: Mariëlle Correspondentieadres: Castor 10 4501 EZ Oostburg Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij heeft ontvangen van het personeel van "Huize Emmauste IJzendijke. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wegens omstandigheden is autobedrijf Alex van de Velde bv gesloten op 29 maart aanstaande. Mariastraat 3 4505 AT Zuidzande 1 Korintiërs 15:42 en 43 Zo is het ook met de opstanding der doden. Er wordt gezaaid in vergankelijkheid en opgewekt in onvergankelijkheid; er wordt gezaaid in oneer en opgewekt in heerlijkheid; er wordt gezaaid in zwakheid en opgewekt in kracht. Van ons is heengegaan naar zijn Heer en Heiland, mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan van Vliet gehuwd met Jannetje Suzanna Leenhouts Zuilen, 25 december 1921 Breskens, 23 maart 2012 Breskens: J.S. van Vliet - Leenhouts Bilthoven: Suus van Vliet Retranchement: Teunie en Joop Basting - van Vliet Jack en Saskia Janet en Jan Jan, Niels Boulevard 23-101 4511 AA Bre'skens De dankdienst voor zijn leven, die geleid zal worden door ds. J.P. Ende, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. donderdag 29 maart om 15.30 uur in de So W-kerk, Dorpsstraat 50, 4511 EG te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Ringlaan aldaar. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 15.00 tot 15.25 uur in voornoemde kerk. Liever geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Ik? Ik val niet, ik dans" Dankbaar voor alle liefdevolle jaren die wij met hem mochten delen, is vredig ingeslapen mijn lieve pa, schoonpa, onze zorgzame opa, broer, schoonbroer en vriend weduwnaar van Bertha Maria Fijnaut *2 februari 1925 te Aardenburg t 22 maart 2012 te Terneuzen Biervliet: Leanne en Stephan Kieboom - Lampo Utrecht: Marlieke Helmond: Evelien en Jaap Piewie 'II' Eede: Els en Germain Lohman - Lampo Aardenburg: Simonne Marteijn - Lammens Een speciaal woord van dank aan alle mensen die iets in de zorg voor Prudent betekend hebben. Correspondentieadres: Beukelsstraat 22 4521 BG Biervliet De dankdienst voor-zijn leven wordt gehouden op woensdag 28 maart om 10.30 uur in "In den Wijngaard", Smedekensbrugge 34 te Aardenburg. De crematiebijeenkomst is om 14.30 uur in besloten kring in crematorium De Blauwe Toren te Brugge. Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van Henk van Essen in de leeftijd van 75 jaar. Kruiningen: Hester en Remko Tom, Juliët, Sanne Aruba: Willemijn en Ronald Guus, Teun Kloetinge: Annemarie en Ger Madelief Kloetinge: Ineke en Wim Correspondentieadres: Constantijnstraat 14416 BL Kruiningen. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man... Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Piet Roegies weduwnaar van Jo Roegies-de Smidt in de leeftijd van 77 jaar. Jolanda van Os-Roegies Rein van Os -in ons hart- Sybrina en Rens 23 maart 2012 Correspondentieadres: Aletta Jacobsstraat 25 5142 PL Waalwijk Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 28 maart van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in. de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. - enige en algemene kennisgeving - Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn schoonzuster en onze tante en vriendin Antonia Jakob a Merk-Sinke weduwe van C. Merk Middelburg, 31 maart 1922 f Goes, 23 maart 2012 Anna Sinke-Flammang (weduwe van Johannes Hermanns Sinke) Peter Sinke en Mary Lier Rob en Griet Sinke Loet en Els Meeuwse 23 maart 2012 Correspondentieadres Nachtegaalstraat 16 4335 CG Middelburg De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Beetje bij beetje moesten wij je loslaten We konden niet meer alles met je bepraten Die blik, die stilte deed vaak zeer De moeder van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij: Bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan Jij die zoveel van je zelf hebt gegeven. Met grote droefheid in 't hart, maar tevens met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Magdelaine van Opdorp weduwe van Camiel Florimondus van Dierendonck in de leeftijd van 89 jaar. Hoofdplaat: Petrus van Dierendonck Mia van Dierendonck - Scherbeijn Sandra en Rudi Niels Jens Jessica en Jan Dion en Jeannet Hoofdplaat: Emmy Tanghe - van Dierendonck Eddy Tanghe Jacky en Monique Monique en Francois Ylke en Kim Hoofdplaat: Johan van Dierendonck Ina van Dierendonck - Meertens Tamara en Ron Kaylee en Damian Jeffrey en Anita Assenede (B): Joop van Dierendonck Lut van Dierendonck - Dossche Cindy en Bart Evelien Wim en Fien Ame Hoofdplaat, 24 maart 2012 Correspondentieadres: Westlangeweg 1 4513 KM Hoofdplaat De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 27 maart om 19.00 uur. De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 28 maart om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Hoofdplaat. Voor aanvang van de dienst is er van 10.00 tot 10.30 uur gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door de medewerkers van Woonzorgcentrum Huize Emmaus te IJzendijke en de goede zorgen van dokter Dusslier. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20