Word jij de Rabobank? Istimewa Elektro blijft doorgroeien ISTIMEWA Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is op zoek naar talenten voor diverse functies: 52 banen zaterdag 24 maart 2012 QJobTrack.nl ELEKTRO a stork company Istimewa Elektro Frankrijkweg 3 Vlissingen-Oost Tel: 0113-612840 Fax: 0113-613137 info@istimewa.nl www.istimewa.nl Istimewa Elektro engineert, installeert, onderhoudt en inspec teert elektrotechnische installaties en besturingssystemen. Het is een internationaal opererend elektrotechnisch installatiebe drijf met 150 vaste medewerkers. De activiteiten worden aange stuurd vanuit de hoofdvestiging in het haven- en industriegebied Vlis singen-Oost. De opdrachtgevers van Istimewa Elektro bevinden zich in heel Nederland, maar ook in het buitenland en zijn afkomstig uit in frastructuur, offshore, haven in dustrie. De elektrotechniek is een traditionele branche, waarbinnen Istimewa Elektro zich onderscheidt door haar creatief vermogen in het bedenken en uitvoeren van tech nische oplossingen. De innovatie kracht uit zich in slim en efficiënt ondernemerschap. Naast het oude installatieambacht heeft Istimewa zich ontwikkeld tót een echt ken- nisbedrijf. -De onderneming groeit nog steeds door en er zijn onder andere vacatures voor hard- en software engineers en projectlei ders op HBO-niveau. Sinds 2007 is Istimewa Elektro onderdeel van het wereldwijde concern Stork Tech nical Services, waar bijna 15.000 ménsen werkzaam zijn. Binnen de STS-groep is Istimewa Elektro dè specialist met betrèkking tot offshore en infrastructurele instal laties zoals bruggen en sluizen. Francois Lelieveld is in 2007 grondlegger Scarlett Kwekkeboom opgevolgd als directeur van Istime wa Elektro. Het Vlissingse bedrijf, dat steeds is blijven doorgroeien, is bij uitstek sterk op elektro- en besturingstechniek en werkt nauw samen met andere (externe) disci plines. Klanten, met name over heden zetten steeds vaker grote multidisciplinaire projecten op de markt. Istimewa Elektro werkt in multidisciplinaire partnerships met andere ondernemingen, zo wordt het marktgebied aanzienlijk ver groot. De partnerships genereren een duidelijke meerwaarde, die aan de klant ten goede komt. De partners waarmee Istimewa Elek tro samenwerkt zijn gelijkwaar dige bedrijven met de visie op het aangaan van lange termijnrelaties met de opdrachtgevers en de me dewerkers. elektrische en werktuigbouwkundi ge installaties. Istimewa Elektro was verantwoordelijk voor het ontwer pen, engineeren en realiseren plus inbedrijfstelling van onder meer een geheel nieuwe besturingsinstalla tie voor de nivelleerschuiven in de omloopriolen van de Westsluis. De besturing van twee roldeuren Mid- densluis zijn compleet gerenoveerd en vijf roldeuren van de Westsluis werden voorzien van nieuwe soe pele elektrakabels in kabelrupsen. Het ontwerp van de elektrische in stallatie was op basis van design en construct. Istimewa Elektro heeft een eigen ontwerp uitgewerkt en gerealiseerd waarmee het mogelijk werd gemaakt de renovatie geheel stremmingsloos uit te voeren waar door de hinder voor de scheepvaart werd geminimaliseerd. In opdracht van Zeeland Seaports houdt Istimewa zich onder andere bezig met het onderhoud van nau tische signalering en de camera ob servatiesystemen in het havengebied van Vlissingen Oost. Dolwin Alpha Istimewa was in het recente ver leden, in opdracht van Heerema, verantwoordelijk voor de aanleg, Gasproductieplatform Clipper South Infra Combinatie Zuid West In Infra Combinatie Zuid West (ICZ) hebben zo'n vijf jaar geleden vier sterke Zeeuwse ondernemingen in elektrotechniek, werktuigbouw, weg- en waterbouw en onderwater techniek de krachten gebundeld. De combinatie - bestaande uit Istimewa Elektro, Koninklijke Hol leste! Ie, Van der Straaten en NSea - richt zich met name op multidisciplinaire contrac ten bij de overheid en de industrie. Zo zijn nog geen half jaar geleden in opdracht van Rijkswaterstaat de renovatiewerken van de Westsluis en de Middensluis in Terneuzen vakkundig afgerond. De renovatie bestond uit de modernisering van de realisatie en pre-commisioning van de elektrotechnische- en in strumentatiesystemen van het gas productieplatform Clipper South. Inmiddels is Istimewa druk doen de, als subcontractor voor Hee rema, met het enorme Dolwin Alpha HVDC Transformatorplat form, waarvan de oplevering me dio augustus.van dit jaar zal zijn. Het platform wordt gestationeerd op de Noordzee in het Duitse plat. Istimewa is verantwoordelijk voor de detail engineering, de levering van alle bulk materialen, installa tie van de elektro instrumentatie scope, mechanical completion en inbedrijfstelling. De verwachting is dat ongeveer 150 kilometer kabel zal worden geïnstalleerd. Nieuwe bekabeling Middensluis Terneuzen. Rabobank Maken klantcontacten je enthousiast? Ben jij iemand waarbij relatiebeheer in het bloed zit? Wil jij het beste voor de klant zonder het resultaat uit het oog te verliezen? Dan ben jij misschien wel geschikt voor een functie bij Rabobank Walcheren/Noord-Beveland. Bij onze bank werken ca. 250 medewerkers die in totaal ongeveer 65.000 klanten bedienen met een compleet pakket aan financiële diensten op Walcheren en Noord-Beveland. Wij streven naar groei in ons werkgebied en zijn ervan overtuigd dat lokale betrokkenheid de beste garantie biedt voor ontwikkeling van de regio. Intern Accountmanager Bedrijven met ervaring (m/v, 36 uur) Referentienummer: WNBIAM201203 Rabo bank.£en s et i Kredietbeoordelaar (m/v, 36 uur) Referentienummer: WNBKB201203 Voor diverse functies zijn wij op zoek naar talenten die onze particuliere of zakelijke klanten het beste advies geven. Kijk snel op www.rabobank.nl/werken (zoek op referentienummer) en beoordeel of jij de Rabobank kunt en wilt worden. Verkoop Service Adviseur Particulieren (m/v, 36 uur) Referentienummer: WNBVSA201201 Verkoop Service Adviseur Bedrijven (m/v, 36 uur) Referentienummer: WNBVSAB2012 Je bent proactief en beschikt over overtuigingskracht. Je hecht waarde aan goede samenwerking, de klant staat voor jou centraal. Flexibiliteit en mobiliteit zijn voor jou vanzelfsprekend. Kijk op www.rabobank.nl/werken Je adviseert klanten uit het MKB over hun financiële behoeften. Je bereidt klant- gesprekken voor, zoekt actief naar verkoop kansen en voert effectieve gesprekken. Je voert samen met de accountmanager de regie over een aan jou toegewezen complexe klantportefeuille en het hele verkoop- en adviestraject. Je plant gesprek ken in en bereidt de adviesgesprekken voor, inclusief de financiële- en risicoanalyse. Je beoordeelt individuele kredietaanvragen van zakelijke klanten. Je volgt en analyseert kredietportefeuilles en doet waar nodig voorstellen om bij te sturen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28