3 6 I familieberichten vrijdag 23 maart 2012 fllensenlinq.nl Ik zal nog altijd grapjes met je maken, we zullen samen door het stille landschap gaan. Nu je mijn handen niet meer aan kunt raken, raak je mijn hart nog duidelijker aan. Zeer bedroefd maar dankbaar voor de bijzondere plaats die zij in ons leven heeft ingenomen, delen wij u mede dat plotseling is overleden onze lieve zorgzame moeder en schoonmoeder Elisabeth Tannetje Ludikhuize-van Goudswaard sinds 24 september 2009 weduwe van Johannes Ludikhuize Wissenkerke, Terneuzen, 30 augustus 1931 21 maart 2012- Kamperland: P. E. Wouters-Ludikhuize A. Wouters Gargonstraat 114353 CD Serooskerke Correspondéntieadres: Knotwilgendreef 2a, 4493 EJ Kamperland Er is gelegenheid afscheid te nemen op maandag 26 maart van 12.45 tot 13.15 uur in De Zandput, Zandput 5, 4353 BA te Serooskerke. De samenkomst waarin wij haar leven willen gedenken zal aansluitend om 13.30 uur worden gehouden. De begrafenis zal omstreeks 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in De Zandput te Serooskerke. Geen woord drukt uit de droefheid, en niets geeft weer de pijn. Aan alles wat wij wensten, en dat niet zo mocht zijn. Toch heeft jouw tere leven, ons in het diepst geraakt. En daarom lief klein ventje, ben jij voor ons volmaakt. Fedde maakte ons vader en moeder. We zullen hem nooit vergeten. Fedde is op 19 maart 2012 levenloos geboren. Nog voor we je konden leren kennen hebben we je weer uit handen moeten geven. Ga, lieve Fedde en vlieg naar de zon. Als een vlindertje boven alle mensen. We hebben Fedde in familiekring begraven. Marcel en Heidie Moerland - van de Velde Meekrap 3, 4413 GR Krabbendijke Lieve Jolanda Ik las een stil verdriet in moe geweende ogen. Ko Heieen Kreikamp Kinderen kleinkinderen Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve zus. schoonzus en tante Elizabeth Tannetje Ludikhuize-van Goudswaard weduwe van Johannes Ludikhuize Delft: M.B. van Goudswaard t J. van Goudswaard-Beswerda Kortgene: B.M. van Goudswaard T.P. van Goudswaard-Schrier Geldermalsen: T.F. van Goudswaard A. van Goudswaard-Hoekwater Geersdijk: J.C. van Goudswaard t Neven en nichten 21 maart 2012 Heden ontvingen wij het droeve bericht dat onze lieve buurvrouw Bets Ludikhuize geheel onverwachts is overleden. Wij wensen dochter Ella en schoonzoon Arno veel sterkte toe. Koos Willeboordse Tosca Sleutel Jannie Sturm Arno en Janke van Winkel Jaap en Gerlinda van de Velde Gerard en Suzette de Visser Andries en Leiny Meulenberg Hannie Jongepier Kees en Wilma Groeneveld Berry en Sylvia van Heeren Kees en Adrie de Visser Dhr. G. Geertse Sonny en Ans van der Koorde David en Jannie Kodde -.ar- Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en trotse oma Riet Polderman-Schippers 18 maart 1947 21 maart 2012 Kruiningen: Rienus Polderman Eindhoven: Peter Biezelinge: Marjo en Ferry Goes: Astrid, Isa, Sjoercl Hans weert: Renéeenlvo Kruiningen: Willeke Kersenweg 3 4416 PT Kruiningen De afscheidsdienst wordt maandag 26 maart om 13.30 uur gehouden in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met diep medeleven hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van Mevrouw M. (Riet) Polderman-Schippers Mevrouw Polderman is vele jaren actief betrokken geweest bij het lokaal openbaar bestuur en heeft zich als vrijwilligster zeer verdienstelijk gemaakt voor de samen leving. Tot haar overlijden was ze secretaris van de seniorenraad van Reimerswaal. Maar, ook op andere plaatsen, waaronder de Stichting Gehandicapten Reimerswaal, zette zij zich in voor de meest kwetsbaren in onze maatschappij. Haar betrokkenheid bij het openbaar bestuur toonde ze de laatste jaren als t rouw en actief fractiéondersteuner van de Partij van de Arbeid in de gemeenteraad van Reimerswaal. Mevrouw Polderman trad niet snel op de voorgrond. Als stille kracht en trouwe ondersteuner heeft ze echter haar tijd en energie op diverse plaatsen ingezet. Hiermee is en blijft zij voor zeer veel mensen van grote waarde. Wij gedenken haar dan ook met veel i;espect en dankbaar heid. Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen en verdere familie en wij wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze droevige tijd. De gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en de medewerkers van de gemeente Reimerswaal De seniorenraad van de gemeente Reimerswaal is diep bedroefd en geschokt door het overlijden van zijn secretaris Mevrouw M. (Riet) Polderman-Schippers Mevrouw Polderman was actief betrokken bij de samen leving. Zowel in het openbaar bestuur, als op sociaal maatschappelijk terrein zette zij zich zeer actief in voor kwetsbaren en zwakkeren in de maatschappij. In haar werken en met haar hele persoonlijkheid was ze het best te omschrijven als een trouwe, zeer betrokken, stille kracht. Voor haar inzet en bijdragen zijn wij haar zeer veel dank verschuldigd. Ons diep medeleven gaat uit naar haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Seniorenraad Gemeente Reimerswaal Diep getroffen zijn wij door het onverwacht overlijden van ons steunfractielid Riet Polderman Riet was een sociaal mens met alleen oog voor anderen, had maatschappelijk grote belangstelling en besteedde daaraan veel tijd. Zij kon slecht tegen onrecht, vooral als dat anderen werd aangedaan. Haar inbreng in de fractie zal moeilijk te vervangen zijn. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Fractie en leden PvdA Reimerswaal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48