fDensenlinq.nl vrijdag 23 maart 2012 familieberichten 135 - In plaats van kaarten - Geef ons het geduld om te aanvaarden wat we niet kunnen veranderen. Ma, je zult altijd bij ons zijn. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, zorgzaamheid en liefde is onverwachts van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en mijn oma Suzanna Davidse-Collin -Suus - iri de leeftijd van 78 jaar. Walter Walter en Henny Glenny Marina 21 maart 2012 Mossel kreekstraat 17, 4335 TC Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 27 maart om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium - geen bloemen - - geen bezoek aan huis - Veilig in Jezus armen" Met veel verdriet geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn innig geliefde dochter, mijn lieve tweelingzus, onze schoonzus en unieke tante Catharina Dekker Rina in de leeftijd van 63 jaar. Domburg: J. Dekker (in herinnering) J. Dekker-Bakker Middelburg: Bart Dekker (in herinnering) Neli en Ben de Pagter-Dekker Mathilda en Wim Jolita en Ben Heieen en Vincent Riet en Jo Marinissen-Labruijère Jos en Nella Linda Alex en Hilda Goes, 20 maart 2012 Correspondentieadres: "Simnia" Simniapad 1 Kamer 105 4357 HJ Domburg Zaterdag 24 maart is er gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke van 16.00 - 16.30 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op maandag 26 maart om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg om ongeveer 15.00 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Westerhof voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen Wij zijn ontroerd door het overlijden van Rina Dekker We zijn dankbaar dat wij haar gekend hebben. Woonvorm Westerhof Dagbestedingslocatie 'het Pluspunt' Philadelphia Zorg regio Zuidwest Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze cliënt Rina Dekker We hebben haar leren kennen als een vriendelijk en positief mens. We zullen haar vrolijkheid missen. Medewerkers en cliënten van dagbestedingslocatie 'het Pluspunt' ...bij U schuil ik. Ps. 143 9b Onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve en dappere moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Adriana van den Ende- Nieuwenhuijse weduwe van Anthonij van den Ende overleden 13 juni 2001 Borssele, 10 september 1922 Wilnis Middelburg Waalwijk Geldermalsen Terneuzen Nisse 's-Gravenpolder t Middelburg, 21 maart 2012 Rie Nap-van den Ende Jan Nap Johan van den Ende Janny van den Ende-Kodde Aart van den Ende Wanda Czechowska Joke de Jongh-van den Ende Jan de Jongh Toos Hamelink-van den Ende Theun Hamelink André van den Ende Lenny van den Ende-Butler Nelly Hubregtse-van den Ende Johan Hubregtse Klein- en achterkleinkinderen Touwbaan 93 4331 VB' Middelburg Correspondentieadres Sir W. Churchilllaan 29 4333 BA Middelburg Bezoek in overleg. Op D.V. dinsdag 27 maart om 13.00 uur zal een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Hervormde Gemeente, Markt 10 te Arnemuiden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden - op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden om 14.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot copdoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen "Ik verwacht de HEERE, mijn ziel verwacht Hem en ik hoop op Zijn woord" Ps. 130:5 Onverwachts is onze zorgzame oma en grootoma Van den Ende overleden. Zij genoot intens van ons en leefde erg met ons mee. Arthur Adriana t Haley, Theo, Anthony Frans en Bram Florian Richard en Gertruud Oliver Ruben en Thirza Julia Theodoor en Margreet Sam en Yinthe Jenny en Daan Anja en Jos Sandra en Arjen Sarah en Timo Milou Lucas en Diana Ellen en Pet^r Noa Pieter Anthony en Anja Adriana en Jan Jochanan, Nathan, Matthias en Naomi Thomas en Jiske Wesselien en Faraidoun Pieter en Nina Bagtowar, Bazaji, Job, Tim en Sem Jedidja en Merdan Anton en Karin Arianne en Hanjo Loïs Anne, Joëlle en Inge Huibert en Corine Jacolien en Pieter Marjan en Victor Joas Joost en Naomi Annemarie en Marien Rick en Stijn Gertrude en Matthan David Andrien en Dirk Aamout Mathilde Marion en Hans Verdrietig vernamen wij het plotseling overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Adriana Nieuwenhuijse weduwe van A. van den Ende KJoetinge: J. Nieuwenhuijse A. Nieuwenhuijse-Steketee Neven en nichten Als je moeder doodgaat gaat de deur dicht van een wilde tuin. Dinsdag 20 maart 2012 is overleden Emma Sophia van den Heuvel-de Bruijn Emmy Ze werd 90 jaar. Sophia en Jan Jasper en Ajke Harrie en Henriëtte Apolonia Correspondentieadres Dam 49 4331GG Middelburg U kunt afscheid nemen van Emmy in haar eigen huis aan de Gerbrandylaan 8C te Middelburg op zaterdag 24 maart van 11.00 tot 12.00 uur. Emmy zal in besloten kring worden begraven. Met verslagenheid nameawij kennis van het plotseling overlijden van onze medewerker Hubrecht van der Lijke Wij wensen zijn familie veel sterkte en troost toe. Terneuzen/Goes Directie en medewerkers Nouvall Engineering Services BV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47