Klaar voor het voorjaar? All Inclusive in het Sauerland Goed voorbereid het voorjaar in met deze frisse voorjaarsselectie! Cinderella Excellent Topmatras Elliptical Crosstrainer Takken- en Snoeischaarset 12 vrijdag 23 maart 2012 BEDDING^' Het gebruik van een topmatras heeft vele voordelen. Het zorgt voor extra comfort en ondersteuning, verlengt de levensduur van het gewone matras en bij een tweepersoonsbed met losse matrassen is de naad niet meer voelbaar. De topmatras is bo vendien uitermate geschikt voor mensen met een huisstofmijt allergie. De hoes is goed ventilerend, wasbaar en gemaakt van anti-allergeen materiaal. Wordt geleverd in handige opbergtas. Comfortabel ventilerend Anti-allergeen Comfortschuim afdekking voor extra ondersteuning 90x200 cm. 180x200 cm. Normaal 109,- Normaal €370, Lezersprijs 149,-* Lezersprijs 299,-* De Elliptical trainer zorgt ervoor dat het hele lichaam in beweging is. De armfunctie heeft zowel een swing-als een vaste armfunctie. In de privacy van uw eigen huis een prettige training. De crosstrainer is voorzien van een moderne computer die meer dere waarden vastlegt. U kunt onder andere de tijd, afstand en hartslag in de gaten houden. Normaal 180,05 Lezersprijs €129,95* GARDENA Met deze set van twee Gardena scharen bent u klaar voor het voorjaar! Detakkenschaaris uitermate geschikt voor het knippen van jong hout en de snoeischaar leent zich uitstekend voor het precieze knipwerk van jonge takken en bloemen. Goede grip dus comfortabel werken. Normaal €40.05 Lezersprijs 39,95* BON Hierbij bestel ik: Exclusief verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 3 werkdagen. Klantenservice: 0900 -2021352 (£0,45 p.g.j Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail doorte geven. Oe PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op pzc.nl treft u nadere informatie aan. x- GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Wegener Media om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven BANK-/GIROREKENING - HANDTEKENING Stuurde volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Binnen en Buitenleven', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. *Prijzen zijn exclusief verzendkosten. categorie/Binnen en Buitenleven Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel JL Jj ff Het arrangement is geldig van 1 april t/m 30 november 2012. Aankomst dagelijks. U kunt ook kiezen voor een 6-daags All Inclusive arrangement vanaf slechts 215,- p.p. (aankomst zondag). Meer informatie en boeken Voor meer informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel. 0900-8847 (0,15 pm) of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Sauerland aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. WEBWINKEL 3 dagen wandelen, wellness Duitse gezelligheid www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (autovakanties) Lezersprijs p.p. per arrangement vanaf 98,- 'Prijs is per persoon, o.b.v. 2 personen per kamer en geldig van 1-26 april, 3-28 juni 28 oktt/m 30 nov. (op=op!) Zie webwinkel voor prijzen ove rige vertrekperiodes. Prijs is excl. toeristenbelasting ca. 1,80 p.p.p.n. Calamiteitenfonds 2,50 per boeking en reserveringskosten; 15,- per online boeking; 29,50 per telefonische of reisbureau boeking. Familiekamers vanaf 112,- p.p. per arrangement. Kinderen t/m 5 jaar zijn gratis; kinderen van 6 t/m 17 jaar krijgen 50% korting (verblijvend bij 2 volbetalenden op een familiekamer). Niet ver van Nederland, dus prima geschikt voor een weekendje weg, ligt het Sauerland. Het landschap is heuvelachtig tot bergachtig, met bossen, heldere beekjes en gezellige, authentieke dorpjes. Deze populaire vakantieregio leent zich uitstekend voor een actieve vakantie. U vindt er wel 1400 kilometer fietspad en 37 trajecten van verschillende afstanden en niveaus. Daarnaast is het Sauerland een echte wandelregio met goed bewegwijzerde paden, door de prachtige natuur. Sporthotel Kirchmeier Geniet nü heel voordelig samen of met een hele gezin van een van een heerlijke All Inclusive break in het Sporthotel Kirchmeier. Het hotel is mooi gelegen op slechts een paar kilometer van het gezellige Winterberg en biedt tal van faciliteiten. Zo beschikt het overeen beauty- en wellness centre met binnenzwembad en sauna, kegel-en tennisbaan, een bar, buffetrestaurant, wintergarten en restaurant. Inbegrepen: 2 overnachtingen in het Sporthotel Kirchmeier 2 x ontbijtbuffet (7.00-10.00) 2 x 3-gangendiner of buffet (18.00-20.00) 1 x lichte lunch (12.00-13.30) (dag 2) 2 x 's middags koffie met gebak (dag 1&2) Van 10.00-20.00 gratis alcoholvrije drankjes (water, appelsap en sinaasappelsap) Van 18.00-20.00 gratis tapbier en huiswijn Gratis gebruik van zwembad en wellness 10% korting op beauty en wellness behandelingen Gratis parkeren (o.b.v. beschikbaarheid)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32