2 wonen vrijdag 23 maart 2012 LIV IIN STYLE mmm Wegens nieuwe modellen beurs Milaan: ITALIAANSE DESIGNKEUKENS HQGE KORTINGEN! Wie: Dolf Fukken Waar: Appelzakweg 2 in Biervliet Medebewoners: Anki Fukken-Schuttevaer Favoriet meubel: mijn werkbank Laatste aankoop: het bankstel, zo'n 5 jaar geleden Favoriete woonwinkel: Gamma Zo woont Dolf Fukken foto's Mark Neelemans Tramstraat 1-3 (centrum). Koudekerke. Tel. 0118-551681 Vrijdagavond koopavond (zaterdagmiddag gesloten) Opletten met fiscale voordelen bij de verbouwing of plaatsing van een dakkapel. Tholenaren zijn tevreden over hun woonomgeving blijkt uit enquête Uit een enquête over leefbaarheid in west-Brabant en Tholen is naar voren gekom dat je in Woensdrecht het prettigst woont. De responden ten uit alle vier de gemeenten be oordelen hun directe woonomge ving met een ruime voldoende. Ber gen op Zoom behaalt een 7,1. Steen bergen en Woensdrecht scoren een 7,6. Ook de-bewoners uit de ge meente Tholen zijn met een totaal oordeel van 7,4 tevreden over hun leefomgeving. Er is ook kritiek. Zo ervaren bewoners uit de verschillen de plattelandskernen het openbaar vervoer in de gemeenten Steenber gen, Tholen en Woensdrecht bijvoor beeld als onvoldoende. In Tholen stad beoordeelt men de zorgvoorzie ningen als ruim voldoende en in Scherpenisse als ronduit slecht. De bewoners die de enquête invulden zijn grotendeels zelf eigenaar van hun woning. Met 55% is het aandeel kopers uit Bergen op Zoom het kleinst. In de gemeente Woensd recht is dat aandeel eigenaars met 77% het grootst. La Vaca Interieur Verbouwingen en onder houd van de woning stui ten geregeld op misver standen als het gaat om aftrekposten. Wanneer een nieuwe dakkapel uit eigen zak wordt betaald, is dit niet aftrekbaar. Maar is hiervoor een le ning gesloten, dan is de rente hier over wél aftrekbaar. Dan moet wel binnen een halfjaar met de verbou wing begonnen worden. Komt het geld voor het onderhoud of de verbou wing van de dakkapel op een aparte rekening - een verbouwingsdepot - dan mag het gedeelte hoger dan de eigenwoningreser- ve tot maximaal twee jaar gerekend worden tot de eigenwoningschuld. Onder de voor waarde dat dit alleen geldt voor de periode waarin het onderhoud of de verbouwing gebeurt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 22