gewoon zeeland DNA Arrow van de reepe 7öpform vandE Geen vuurwerk langs kanaal in Tholen-stad design voor 379 Cherryü Coalitie: 'Nog meer steun voor ondernemers uit eigen gemeente' donderdag 22 maart 2012 Arrow eetkamerstoel. Design hoeft niet per definitie kostbaar te zijn. De Arrow heeft mooie strakke lijnen. Uitgevoerd in leer, met metalen pootjes. Introductieprijs van 429 voor 379 Arrow met wieltjes van 449 nu voor 399. v.topform.nl SCHOENMODE Papegaaistraat 8, Goes www.vandereepe.nl Opril Grote Markt 11 4461 AK Goes www.cherryun.nl i 25 maart koopzondag! Het DNA van Vlissingen kent een aantal trefwoorden: kleurrijk, ongepolijst, maritiem en no-nonsens. Met name die eerste twee zijn ook terug te zien in de gevels. Wie wij zijn? Wij zijn de kers op de taart! Wij hebben onze "Lindessa" naam ingeruild voor een nieuwe sprankelende naam, namelijk CherryLin. Om dit te vieren houden v/ij van donderdag 22 maart t/m koopzondag 25 maart 4 "vriendinnendagen" met 20% korting op de nieuwe collectie Het Groenewoud bevindt zich binnen het beschermd stadsgezicht van Vlissingen. Geler kan bijna niet, bij frietzaak Mario in de Vlissingse Bloemenlaan. Maar het mag. THOLEN - De Thoolse coalitiepar tijen willen van het college weten welk aandeel van het jaarlijkse aan bestedingsbedrag naar bedrijven uit de gemeente gaat. Onder leiding van de SGP hebben ze daarover schriftelijke vragen ge steld. Een paar jaar geleden, bij het begin van de crisis, gaf de gemeen te aan zijn eigen bedrijven zoveel mogelijk te willen steunen. Voor zover dat kan natuurlijk, want er zijn wel aanbestedingsregels. De coalitiepartijen (SGP, CDA, WD en PvdA) zijn benieuwd in hoever re aan die wens kan worden vol daan. Ook willen ze weten welke kansen en bedreigingen B en W zien om nóg meer werk aan Thool se bedrijven te gunnen en wat on dernemers zelf kunnen doen om het werk 'binnen te halen'. Het college moet ook aangeven op welke andere manieren ze het Thoolse arbeidspotentieel op peil denkt te houden. deel van de braderie worden ge noemd. Om die reden deed de on dernemersvereniging het verzoek om het vuurwerk te mogen afste ken aan de Schelde-Rijnweg. „In die buurt deden we het vroeger ook", zegt Jansen. „Dat was een prachtlocatie. Duizenden mensen stonden er te kijken." Toen na de vuurwerkramp in En schede de regels werden aange scherpt, mochten de ondernemers het vuurwerk niet meer afsteken langs het kanaal. Ze probeerden het dit jaar nog eens, maar het ver zoek is dus afgewezen. Volgens ge meente en Rijkswaterstaat is het te gevaarlijk in verband met de schepen (al dan niet met gevaarlij ke stoffen) op het kanaal, lansen heeft goede hoop dat als nog een goede locatie wordt gevon den. „Maar wel in de stad en niet zo afgelegen als de Zwarteweg." door Rob Paardekam THOLEN - De Ondernemersvereni ging Tholen mag tijdens de brade rie in augustus geen vuurwerk af steken aan de Schelde-Rijnweg. Volgens de burgemeester kan dit gevaarlijk zijn voor de scheepvaart op het kanaal. Vorig jaar werd de braderie om fi nanciële redenen voor het eerst in jaren niet afgesloten met vuur werk. Dit jaar wil de ondernemers vereniging de traditie in ere her stellen. „Veel mensen hebben het gemist", stelt voorzitter Niek Jan sen. „Bovendien kunnen we de be zoekers beter vasthouden als er nog een vuurwerkshow komt." foto's Ruben Oreel In het recente verleden werd het vuurwerk afgestoken aan de Zwar teweg, maar dat is een behoorlijk eind buiten Tholen. Volgens Jan sen kon het nauwelijks een onder-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 63