y colofon 0 fTlenseniinq.nl donderdag 22 maart 2012 Altijd was hij in je gedachten. Na die koude februari nachten. Nu je van ons bent heengegaan. Hopen we datje nu naast Piet kunt staan. Moeder hier heb je op gewach t Namens ons allen, rust zacht. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij met veel verdriet afscheid genomen van mijn dierbare vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi Cornelia Janna van Ast-Kristelijn Corrie echtgenote van Anthonie van Ast in de leeftijd van 82 jaar. Bruinisse, A. van Ast Piet in liefdevolle herinnering Sint Philipsland, Ineke en Rien Quist Mireille en Arno Owen, Edy Jürgen en Jacomina Tesse, Mine., Sverre Sommelsdijk, Heieen en Maarten van der Sluijs Carolien en Marco Fleur Neely en Stefan Marleen en Patrick Sommelsdijk, 19 maart 2012 "Nieuw Rijsenburgh" Correspondentieadres: Hobius de Krijgerlaan 35 3245 XE Sommelsdijk Zaterdag 24 maart zal er een samenkomst gehouden worden in het Dorpshuis, Mr. P. Moggestraat 5 te Dreischor, aanvang 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Bogerdweg te Dreischor, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis. Geen bezoek aan huis Heeft u geen kaart ontvangen, dan kimt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Diepbedroefd zijn we dat na een noodlottig ongeval mijn lieve kleinzoon en onze lieve neef Barry de Potter op veel te jonge leeftijd is overleden. We wensen Suzet, Eddie, Jeroen en Sheila heel veel sterkte toe. Zaamslag: L. Bakker-Buijze Yerseke: David en Inge Bakker Rody Terneuzen: Nico en Riet Bakker Marcellina en Wim, Rosalie en Isabel Jordy en Anne Emmen: Anja Bakker en Joël Dimitri Het bestuur van TC Westerschouwen heeft met leedwezen kennis genomen van het overlijden van Willy Rijnberg Willy was jarenlang een enthousiast en toegewijd lid van onze tennisclub, tot het niet langer ging. We denken dankbaar terug aan haar inzet voor de club. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Kees, hun kinderen en overige familieleden. We wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens TC Westerschouwen, Ferry Bakker, secretaris Terwijl ik in mijn angst dacht: ik ben verbannen uit uw oog hebt Gij voorwaar mijn luide smekingen gehoord Hebt de HERE lief, al zijn gunstgenoten; de HERE bewaart de getrouwen, maar ruimschoots vergeldt Hij de trotsen. Wees sterk en uw hart zij onversaagd, gij allen, die op de HERE hoopt. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, harte lijkheid. bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heen gegaan Anna Maria Taelman-Neve Annie wedmve van Helmut Tael man A Hengstdijk, 20 april 1935 f Terneuzen, i 20 maart 2012 Familie Taelmari-Néve Correspondentieadres: DELA o.v.v. Mevrouw A. Taeiman-Neve Van der Maelsledeweg 102 b 4561 GV Hulst U kunt afscheid nerneh yari Annie op zondag 25 maart van 12.00 tot 12.50 uur iri het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg te Hulst: De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 28 maart om w. 30 uur in de aula van crematorium 'Terneuzen, Beliamystilat te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van hefc-crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Naafloop bent u uitgenodigd mde ko#tekamëf i^hTiet crematorium. Indien u geeft rouwbrief ontvangen heeft. gelieve. deze advertentie als zodanig te beschouwen. 't Verlies was er al voor het einde, de rouw al eer het afscheid kwam, toen die ellendige verwarring bezit van je gedachten nam. Wij voelden mee, je stil verdriet. Nu rouwen wij, doch treuren niet. Erg verdrietig, maar dankbaar- voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Clara Aaltje de Visser-van Tatenhove weduwe van Simon Jan de Visser 18 juli 1925 f20 maart 2012 Sluiskil: Ko en Annie de Visser-de Lijser Simon en Chan tal Sjakko en Shirley Terneuzen: Clara Dijkstra-de Visser en Gerrit Dijkstra in herinnering Gerben en Ineke Carla en Tamara Graauw: Beppie en Wilfried Ferket-de Visser Martijn en Suzan Jeroen en achterkleinkinderen Verpleeghuis "Ter Schorre", woning D8 Correspondentieadres: Goesepolderstraat 1 4541 BG Sluiskil Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis "Ter Schorre" met name van woning DS, voor alle goede zorgen aan onze moeder gegeven. De uitvaartdienst, gevolgd door de crematie, wordt gehouden op maandag 26 maart om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is van 10.00 tot 10.20 uur nog gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na afloop kunt u de familie condoleren in de aula van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. familieberichten 133 Op de eerste dag van de lente van 2012 is overleden onze waardevolle en bijzondere moeder, schoonmoeder en lieve oma Janny Verschuure-Kanaar getrouwd geweest met Nico Verschuure Yerseke, 10 januari 1929 Vlissingen, 20 maart 2012 Corry en Peter Gutteling-Verschuure Bouwe en Carolien Tjerk Hans en Heieen Verschuure-van Deursen Gerard en Joëlla Annette en Jan Wondergem-Verschuure Mike en Lilian Dylan Chelsea Correspondentieadres: Corry en Peter Gutteling-Verschuure Singel 242 4382 LT Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 26 maart om 13.00 uur in kerkgebouw De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in De Ark naast de kerk. DÜjJMkriKlr'. De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Annie Verschuur - van de Vijver hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Uit aller naam: Cor Verschuur Goes, maart 2012 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49