32 I familieberichten donderdag 22 maart 2012 O fnensenlinq.nl Di/s/lailan .Uitliet duister, naar het Licht... Tot het laatst toe wilde hij leven, door een sterke wil gedreven. Zijn geest nog op volle kracht, maar over zijn lichaam had hij geen macht. Bedankt voor al je liefde en geven, 't zal zwaar zijn zonder jou te leven. Met veel verdriet geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden mijn lieve, zorgzame man en vader Marinus Leendert Kloet echtgenoot van Neeltje Maatje de Jonge 31 maart 1928 120 maart 2012 Nelly Kloet-de Jonge Arjan Kloet Zeedahlia weg 12 4325 CV Renesse .De dankdienst voor zijn leven zal zaterdag 24 maart gehouden worden in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Verdrietig vernamen wij het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Leendert Kloet Echtgenoot vanN.M. de Jonge in de leeftijd van 83 jaar. Looperskapelle: J. A. Kloet Burgh-Haamstede: J. Kloet-Verton Neven en nichten 20 maart 2012 'k Wil U, o God, mijn dank betalen, U prijzen in mijn avondlied. Het zonlicht moge nederdalen, maar Gij mijn Licht, begeeft mij niet. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend delen wij u mee dat moegestreden, maar in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is overleden mijn zeer geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Jannetje Jacoba Lindhout-Wisse Jannie 31 maart 1940 20 maart 2012 Krabbendijke: M. Lindhout Goes: Dick en Marjon Naomi en Marijn Hanna Dronten: Els en Jan Tim en Wendy Bart en Frederique Meestoof 14 4413 GN Krabbendijke De dankdienst voor haar leven wordt D.V. zaterdag 24 maart om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Mocht ii door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. God des levens, ach, wanneer zal ik naad'ren voor uw ogen in Uw huis uw naam verhogen? Na een jarenlange dappere strijd tegen haar ziekte is moe gestreden overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Jannie Lindhout-Wisse 's-Gravenpolder: Sam en Minie Wisse-Holtkamp Heinkenszand: Jan en Nel Tolhoek-Wisse (in herinnering) Nw- en St loosland: Neel en Jan Markusse-Wisse 's-Gravenpolder: jaap en Rika Wisse-Meedendorp 's-Heer Arendskerke: Ko en Kobie Wisse-Karman Neven en nichten Wij hebben diep respect voor Rien zoals hij in de jaren van haar ziekte haar zo liefde vol heeft verzorgd. Wij wensen hem samen met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. 20 maart 2012 AL een bloem zo id hel leven 't begin 10 teer en klein. De één bloeit uitbundig, de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang. Weer andere blijven even. Vraag niet bij welke groep je hoort. Dat id het geheim van het leven. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, zus, tante en vriendin Jolanda Neumann Haarlem 30 maart 1968 f Middelburg 20 maart 2012 Mike t Dylan en Evita Jeroen Peter Sanne Lotte Horst en Nicolette Liza Damian Martien en Jan ine Vince Correspondentieadres: van Teylingenstraat 24 4388 CZ Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op maandag 26 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Jolanda hield van witte bloemen. Blijvend is jouw warmte in ons hart. Lieve Jolanda, we zullen je heel erg missen. Ria en Tonny Cindy en Jeroen, Timo, Luka Brenda en Stephan, Danil, Moira Arno Verdrietig zijn we, nu we afscheid moeten nemen van onze lieve en altijd belangstellende schoonzus en tante. Jannie Lindhout-Wisse St. Maartensdijk N. Polderman-Lindhout t H. Polderman t Scherpenisse C.J. van Houdt-Lindhout t J.J. van Houdt Goes J.P. Witte-Lindhout L.J. Witte Middelburg J. Lindhout L.L. Lindhout-de Regt Heist-op-den Berg E.D. Klaar-Lindhout T.R.H. Klaar Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve en altijd meelevende buurvrouw Jannie Lindhout-Wisse We wensen buurman Rien en familie veel sterkte toe. Sjaak, Marlies, Niels en Ruben Wagenaar Ik heb genoten van jouw liefde, je vriendschap en vanjou. Jolanda Neumann Ronald en Vera Lagendijk Bedankt voor wie je was. Jolanda Neumann Ronald en Vera Collega's Bruna Dauwendaele Wij ontvingen het bericht van het overlijden van Jolanda Neumann moeder van Jeroen Schoonheim, leerling van klas B2c Nehalennia ssg. Wij wensen Jeroen en zijn familie sterkte met dit verlies. Namens alle leerlingen en personeel, alle klasgenoten van B2c Mariska Edérveen mentor Ronald Mesu plv mentor Erik van Broekhoven teamleider VMBO BK van Nehalennia ssg, locatie Kruisweg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48