het hoek etalage effeweg.nl Alles in het klein in de Zware Plaatwerkerij effeweg.nl 10529 - 46 96 67 donderdag 22 maart 2012 ii www.pzc.nl/uit de wieg van Prometheus, de Ter- neuzense stichting voor literaire en culturele activiteiten. Prome theus heeft al tientallen schrijvers naar Porgy Bess gehaald, deze week nog Gerrit Komrij. „Ze ko men graag. We ontvangen ze goed en Porgy 8c Bess heeft een grote aantrekkingskracht. Zulke ontmoe tingen geven een extra dimensie aan het vak." Modelauto's, modeltrei nen, modelschepen, mo delhelikopters, modelhui zen. Het is komend weekeinde alle maal te zien in de Zware Plaatwer kerij aan de Houtkade in Vlissin- gen. De Stichting Zeeuwse Model bouw Hobbyisten (SZMH) hou den er zaterdag en zondag het eve nement Modelbouw by the Sea. De organisatoren beloven een gro te verscheidenheid. In totaal zijn er 37 'attracties' te zien in de grote hal. Het is de eerste keer dat het evenement in 'de voormalige werk plaats van scheepswerf De Schelde wordt gehouden. De SZMH hou den al sinds jaar en dag een soort gelijk evenement inde Kruitmo- len in Middelburg. „Maar in Vlis- singen zal het accent minder op modelspoorbanen liggen, al zijn die er natuurlijk wel", zegt Ben Polderman van de organiserende stichting. Naast bewegende model len zijn er ook bijvoorbeeld pop,- penhuizen en diorama's te zien. Er zijn volop demonstraties. Mo delhelikopters vliegen door de lucht, kinderen mogen zelf model bootjes besturen en Lego staat er met een computerspel. Wie wil zien hoe een scheepje in een fles gaat moet zaterdag komen, want dan wordt dat gedemonstreerd. Modelbouw by the sea, Zware Plaatwerkerij, Houtkade Vlissingen, za 10.00-17.00 uur; zo 11.00-17.00 uur. Gratis Comfort Class! Magisch Marokko §1 22 daagse busreis - Vertrek op 2 apr, 24 sept, 8, 29 okt HOOGTEPUNTEN Dagtocht Barcelona Bezoek Tanger en Fes Midden-Atlasgebergte Todrakloof en Ourika vallei Bezoek Marrakech, Casablanca en Rabat - Bezoek Madrid en Sevilla Vermeld bij boeking de boekcode 8512 en maak kans op een stedentrip Alle fouten voorbehouden Prijzen zijn vanaf, oer persoon en inclusief brandstoftoeslag. Exclusief €18,-reserveringskosten per boeking. 1 an Meccano te zien. archieffoto Tamara Reijers supervoordelige busreizen Fietsreis Rijn en Moezel 5 daagse busreis - Vertrek op 30 apr en 27 aug 30 apr gegarandeerd vertrek HOOGTEPUNTEN Fietstocht Rijnroute 'Rhein Express' Mosel Radweg Schinderhannes-Radweg Agrarhistorisch Museum Kasteel Schinderhannesturm Kömgswmter -INCLUSIEF 4 hotelovernachtingen 4x ontbijt en diner Welkomstdrankje - Nederlandse fietsbegeleiding tijdens de gehele reis Fietsroutes Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Brandstoftoeslag Vervoer per Tourist Class touringcar Grande Tour Bella Italia 22 daagse busreis - Vertrek op 2 apr, 24 sept, 8, 29 okt 2 apr gegarandeerd vertrek HOOGTEPUNTEN Bezoek Pisa, Florence, Siena, Rome, Napels, Palermo en Verona Pompei en de Vesuvius Dagtocht Almalfikust Dagtocht Ca pri Bezoek Etna en Taormina Dagtocht Venetië INCLUSIEF 21 overnachtingen 21 x ontbijt en 20x diner Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Brandstoftoeslag Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27