i TECHNISCHE VAKBEURS I IBS PZC EdDeStem Koninklijke Groep Studiedag: Zaken doen in en met België. België biedt volop kansen dicht bij huis! Uniek voor Zuid-West Nederland! Op 25 en 26 april 2012 organiseert Event Services Center de eerste allround Technische Vakbeurs in de Zeelandhallen in Goes. "Een gat in de markt", aldus een drietal enthousiaste standhouders. door Loes van der Hoeven Een goede toekomst in de techniek Danny Hollestelle van Koninklijke Hollestelle: "Ik vind het een positief initiatief van Rein van Vliet om een beurs te organiseren, die zuiver op techniek is gericht. Als technisch bedrijf bereiken wij daarmee zowel onze eigen klantenkring als potentiële afnemers door alle bezoekers van de beursvloer. In Zuidwest-Nederland keren jaarlijks de bedrijvencontactdagen terug. Die trekken steeds vaker uiteenlopende doelgroepen aan, die lang niet allemaal even relevant zijn voor onze bedrijfsactiviteiten. De Technische Vakbeurs voorziet wel in die specifieke behoefte aan het bereiken van een technisch georiënteerde doelgroep. Vanzelfsprekend presenteren wij ons er als Koninklijke Hollestelle Groep, maar onze handelsonderneming brengen wij extra onder de aandacht. Daarbij ondersteunen leveranciers ons in de vorm van productdemonstraties. Tijdens de Technische Vakbeurs kunnen wij onze bestaande contacten versterken en nieuwe aanboren. Ook verwelkomen wij graag technische opleidingsinstellingen. Dit is immers the place to be om jongeren enthousiast te maken voor een goede toekomst in de techniek." Uniek mini-symposium: aanpak ATEX inspecties Arnold Boonman van Cegelec: "De Technische Vakbeurs plaatst techniek in Zeeland voor het voetlicht.- Deze beurs onderscheidt zich in onderwerp en specialisme van andere bedrijvencontactdagen in Zuidwest-Nederland. Als internationaal technisch dienstverlener nodigen wij relaties uit voor een bezoek aan onze stand. Daar brengen wij onze totale dienstverlening in beeld, waarbij wij de nadruk leggen op de samen met IP ontwikkelde ATEX inspectiemethodiek. Tijdens een twee uur durend minisymposium in de ochtenduren van beide beursdagen, zetten wij aan de hand van een simulatie onze aanpak van de ATEX inspecties uiteen. ATEX is een hot item in de industrie. Deze tooi maakt de status van de geïnstalleerde instrumenten op het gebied van explosieveiligheid inzichtelijk. Het symposium is primair bedoeld voor genodigden, maar ook belangstellenden zijn welkom na aanmelding via arnold.boonman@cegelec.com. Maximaal 25 deelnemers per keer. Techniek is de toekomst, de vraag naar technici is groot, de vraag naar slimme technici is nog groter." Overvetd Techniek Overveld Machines Overveld Coating Wij pakken groots uit Stephen Warrington van de Overveld Groep: "Wij juichen dit nieuwe initiatief enorm toe. De regio heeft behoefte aan een eigen technische beurs. Vroeger was Contacta.nl hiervoor het platform, maar deze beurs heeft nu een dienstverlenend karakter met dito deelnemers en bezoekers. De nieuwe Technische Vakbeurs vult deze leegte in voor de totale industriële sector met enthousiaste, vakgerichte deelnemers. Daarom nodigen wij iedereen die affiniteit met techniek heeft uit, de Technische Vakbeurs te bezoeken, want het slagen hangt mede af van de bezoekers."De Overveld Groep is op de beurs aanwezig met drie bedrijven uit Hoogerheide: Overveld Techniek is dé technische groothandel op het gebied van aandrijftechniek en bestaat dit jaar 25 jaar. Zij demonstreren het assembleren van Varvel reductoren; Overveld Coating is reusachtig in poedercoaten tot maar liefst 27x3,7x4 meter. Zij presenteren het complete poedercoatproces; Overveld Machines ontwikkelt en produceert verpakkingsmachines in staal en compleet rvs. Met diverse nieuwe verpakkingsmachines is de presentatie op de Technische Vakbeurs compleet. Event Services Center Postbus 134 4460 AC Goes 1:0113 37 32 22 M: 06 23 04 59 40 info@eventservicescenter.nl www.technischevakbeurs.nl België biedt tal van groeikansen vlakbij voor MKB's met exportplannen. Het succes wordt nog vergroot bij een goede voorbereiding en voorlichting. Als Nederlands bedrijf krijg je nl te maken met een andere mentaliteit, cultuur, regelgeving en voorschriften. Deze studiedag biedt u inzicht in de diverse groei mogelijkheden en aandachtspunten. Gerenommeerde specialisten helpen u op weg gedegen deze markt Deze studiedag wordt georganiseerd door deOndernemer in samenwerking met NKVK (Nederlandse Kamer van Koophandel voor België en Luxemburg.). Datum en locatie 17 april 2012, Middelburg, Hotel Arneville Deze studiedag is bedoeld voor alle ondernemers uit het MKB die meer willen weten over export mogelijkheden naar België en eventueel vestigen in België. De prijs per deelnemer bedraagt 150, (excl btw) De studiedag gaat door bij 40 aanmeldingen Voor aanmelding gaat u voor 10 april naar: www.deOndernemer-pzc.nl en klikt u óp workshop. Annuleren kan kostenloos tot en met 10 april. Daarna is a.nr bedrag voor 100% in rekening gebracht. De workshop gaat doo hierover één dag na sluiting van de inschrijfperiode een mail lering niet meer mogelijk en wordt het nj 40 aanmeldingen of meer. U ontvangt Programma Dagvoorzitter: Johan van den Kieboom Tijd Programma 14.00-15.45 uur Start programma Wat heeft Vlaanderen te bieden? Flsndcrj InvtUmtnl tTr«d« Door Flanders Investment Trade I Fiscale en juridische aspecten bij zaken doen in Belg Door BDO Beta lings- en finacieringssysteem 15.45-16.00 uur Pauze 16.00-17.30 uur Boekhouding en financiële rapportage. lini^a. Door Unit4 Cultuurverschillen in het zakendoen. M Door NKVK Over NKVK De NKVK (Nederlandse Kamer van Koophandel voor België en Luxemburg C.V.B.A.) is het platform voor het uitwisselen van informatie en knowhow. Met haar bijna 100 jaar ervaring is zij de expert op het vlak 'van zakendoen met België en Luxemburg. Daarnaast biedt NKVK de basis voor unieke relaties met officiële instellingen, de distributiemarkten collega bedrijven. Tevens biedt ze diverse gerichte opleidingen aan. Heeft u nog vragen stuur dan een mail naar of bel voor meer info met 0118-434070. deOndernemer is een uitgave van onder andere: www.pzc.nl www.bndestem.ni m BRABANTS DAGBLAD www.brabantsdagblad.nl 13 EINDHOVENS DAGBLAD www.ed.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 98