Glacier- en Bernina Express PZC PZC Schotland, Lake District en Yorkshire Dales Droomreis met panoramawagon door de Zwitserse Alpen Beleef met uw krant en Mondial Tours de schoonheid van het Zwitserse berglandschap tijdens deze bijzondere lezersreis! De legendarische Glacier Express, de bekendste van de Zwitserse treinen, is een mythe in de moderne spoorweg geschiedenis. Deze nostalgische trein brengt u in vier uur via een schitterende route van Chur naar Brig. De rit voert langs ijle bergtoppen, weelderige alpenweiden en een overdadige kleurenpracht. De Bernina Express is op haar beurt ook een hoogtepunt voor de ware treinliefhebber. U passeert alle ve getatiezones tussen de gletsjers van de Piz Bernina (4049m) en de palmen van Tirano (429 m). Daarnaast is de Centovalli Express nieuw aan deze reis toegevoegd. Een prachtig traject door de zogenaamde honderd valleien, dat het noorden van Italië met het zuiden van Zwitserland verbindt. Bovendien kunt u een boottocht op het Lago Maggiore maken en de Borromeïsche eilanden bezoeken. Laat u verwennen in dit gastvrije Alpenland en geniet ontspannen van prachtige rit ten, die qua landschappelijke en klimatologische contrasten hun weerga niet kennen. Deze prachtige reis is inclusief: Reis per comfortabele touringcar van uw opstapplaats naar Zwitser land enterug 7 overnachtingen op basis van logies/ontbijt in comfortabele hotels Kamers met bad en/of douche, toilet en TV Tocht met de Glacier Express (panoramawagon) 2e klas Tocht met de Matterhombahn Alpenmuseum Zermatt Tocht met de Bernina Express Bezoek Bregenz Deskundige, Nederlandstalige reisbegeleiding pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Reisperiode: 20.05.12 - 27.05.12 03.06.12 -10.06.12 21.07.12 - 28.07.12 18.08.12 - 25.08.12 02.09.12 - 09.09.12 Lezersprijs per persoon 995,- (per persoon op basis van tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoons kamer €200,-) Opstapplaatsen: Almelo, Apeldoorn, Arnhem, Den Bosch, Eindhoven, Enschede, Goes, Nijmegen, Roosendaal, Tilburg, Zwolle Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met Mondial Tours Lezersreizen, tel. 053- 484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur en zaterdag van 10.00-13.00 uur. U kunt ook een e-mail sturen naar: lezersreizen@mondial-tours.com. Mondial Tours >><r - Bon LEZERSREIZEN - Glacier en Bernina Express Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: VOORLETTERSVOORNAAM NAAMO M O V ADRES POSTCODEPLAATS TELEFOON MOBIEL E-MAIL Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaal jorgvuldigom mei persoonsgegevens. Op alle inlormalie die u aan ons versneld is de Wel Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon van de Irant en op www.pic nl treft u nadere inlormalie aan zaterdag 17 maart 2012 13/14-daagse autorondreis door Schotland en Noord-Engeland Ontdek Schotland en Noord-Engeland en geniet van imposante bergen, kristalheldere meren, een glooiend heuvellandschap, schilderachtige dorpen, populaire steden en een afwisselende kustlijn. U verblijft tijdens deze unieke autorondreis in vakantieparken van Haven Holidays. Dag 1: U vertrekt om ca. 17.30 uur per luxe cruiseferry van DFDS Seaways van IJmuiden naar Newcastle. Dag 2: U rijdt door het indrukwekkende Northumberland National Park, langs Jedburgh Abbey en via Melrose Abbey naar Schotland of via de kust en Alnwick Castle, bekend van Harry Potter. U verblijft 4 nachten in Seton Sands Holiday Park in Longniddry. Dag 3 t/m 5: In de omgeving van het vakantiepark kunt u vele leuke uitstapjes maken. Ga bijvoorbeeld naar de prachtige stad Edinburgh, naar de populaire badplaats North Berwick met het Scottish Seabird Centre, het Cairngorms National Park, Loch Lomond of naar Loch Ness waarbij u wellicht een glimp van 'Nessie' opvangt. U kunt ook whisky proeven in één van de vele whiskydistilleerderijen zoals Glen- kinchie distilleerderij of The Famous Grouse. Dag 6: U reist naar het Lake District voor een verblijf van 3 nachten in Lakeland Holiday Park in Grange over Sands. Dag 7 en 8: Lake Windermere is het grootste meer van Engeland. Maak hier een mooie wandeling of bezoek het museum van Beatrix Potter, schrijfster van de Peter Rabbit boekjes! Dag 9: U reist naar Filey voor een verblijf van 4 nachten in Blue Dolphin National Park. Onderweg komt u langs het Yorkshire Dales National Park waar u tevens prachtig kunt wandelen. Dag 10 t/m 12: Bezoek York met de beroemde York Minster, dwaal rond in de kronkelige straatjes met winkeltjes, pubs en restaurants en rust uit in Betty's Tearoom. Energie over? De universiteitsstad Durham is ook een aanrader. Liever naar de zee? Ga dan naar Scarbo rough en Whitby. Dag 13: U reist naar Newcastle via het uitgestrekte North York Moors National Park. De luxe cruiseferry van DFDS Seaways vertrekt om ca. 17.00 uur. Dag 14: 's Ochtends komt u aan in IJmuiden. Speciale lezersaanbieding Vertrek op zo. (14-daagse reis) of do. (13-daagse reis) in de periode 7/6 t/m 25/10 13 dgn 14 dgn Bij 2 personen p.p. vanaf 389 425 Bij 4 personen p.p. vanaf 209 229 Toeslagen overige type stacaravans, andere hutten en ander aantal personen op aanvraag. Tijdens de 13-daagse reis verblijft u 3 nachten in Seton Sands, 4 nachten in Lakeiand en 3 nachten in Blue Dolphin. Haven Holidays Wilt u niet elke dag op pad? Blijf ook eens lekker 'thuis' in uw vakan tiepark van Haven Holidays. Ontdek de vele faciliteiten die elk park te bieden heeft. Inclusief: retourovertocht per ferry IJmuiden-Newcastle incl. auto (max. 1.85 m hoog en 6 m lang) en binnenhut, brandstoftoeslag DFDS Seaways 5 per persoon per enkele reis, 10/11 overnachtingen in Superior stacaravans op basis van logies, elektriciteit, eindschoon- maak, lx per verblijf bedlinnen, Capitool reisgids t.w.v. 36,99. Exclusief: huishoudlinnen en handdoeken (zelf meenemen), Calamitei tenfonds 2,50 per boeking), administratiekosten, reserveringskos- ten 10,- per boeking, reis- en/of annuleringsverzekering. Optioneel: Maaltijden aan boord DFDS Seaways 90 per persoon per retour (2x ontbijtbuffet en 2x 7Seas dinerbuffet). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar uw ANVR-reisbureau of bel 0900 - 8482 0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRGB51 (14-daagse reis) of LRGB52 (13-daagse reis). Haven DS ÜnHaven IR El ZE Nl pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 80