KOLB tm- elektrokern Technische account manager io banen zaterdag 17 maart 2012 Qf JobTrack.nl Bedrijfsprofiel Dr.W.Kolb Nederland B.V., onderdeel van de Zwitserse Kolb groep, is gevestigd op industrieterrein Moerdijk. Hier produceren wij grondstoffen voorde was- reinigingsmiddelen, cosmetica en voedingsmiddelen industrie die hun weg vinden naar gerenommeerde afnemers. Om aan de eisen van onze klanten te voldoen is ons bedrijf ISO 9001,14001 en GMP+ gecertificeerd. Daarnaast dienen wij te voldoen aan de hoogste geldende Nederlandse en Europese veiligheids- en milieueisen. Dr. W. Kolb Nederland B.V. is op dit moment bezig met de realisatie van een nieuwe productie-unit, waarmee wij in de komende jaren een belangrijke omzetgroei zullen realiseren. Momenteel zijn wij op zoek naar een: Procesoperator (M/V) 5- ploegendienst Als procesoperator ben je de spil in ons productieproces. Je bent samen met jouw collega's in de ploeg verantwoordelijk voor de kwantitatieve en kwalitatieve productie output en bent gefocust op veilig werken. Wij vragen een veelzijdige teamplayer die interesse heeft in alle onderdelen van de afdeling. Het takenpakket bestaat uit -Vanuit de controlekamer bedienen van de batchreactoren - Uitvoeren van proces- en productanalyses - Actieve bijdrage leveren aan projecten voor procesoptimalisatie en procesbeschrijvingen - Het meewerken aan projecten voor een veiligere werkomgeving - Uitvoeren van klein onderhoud aan procesinstallaties Functie-eisen - Diploma MBO niveau 3 of 4 procestechniek - Enkele jaren werkervaringen de (chemische) procesindustrie - In het bezit van het VCA certificaat - Bekendheid met geautomatiseerde procesbesturingen - Vertrouwd zijn met MS Office Jouw belangrijkste competenties - Kunnen samenwerken en zelfvertrouwen uitstralen - Kunnen organiseren en prioriteiten stellen - Bereid zijn jezelf en de afdeling verder te ontwikkelen Allround onderhoudsmonteur werktuigbouw (M/V) 40 uur per week Voor onze technische dienst zijn wij op zoek naar een gemotiveerde collega die zich thuis voelt in een no-nonsense productieomgeving. Wij vragen een veelzijdige teamplayer die interesse heeft in alle onderdelen van de afdeling. Het takenpakket bestaat uit -Zelfstandig en in teamverband uitvoeren van preventief onderhoud aan procesinstallaties en fabrieksinrichting - Zekerstellen continuïteit en veiligheid van de procesinstallaties en van de benodigde utilities ten behoeve van productie-installaties en gebouwen - Binnen jouw vakgebied bijdragen aan onderhouds-en nieuwbouwprojecten Functie-eisen - Afgeronde opleiding op MBO- niveau 3 of 4 opleiding, richting werktuigbouw en bij voorkeur in bezit van VCA-1 certificaat - Ervaring met rotating equipement en de juiste affiniteit op het gebied van elektrotechniek en procesautomatisering - Ervaring in een (chemische) productieomgeving en kennis van Engels en Duits is een pré Jouw belangrijkste competenties - Flexibel, nauwkeurig en analyserend met een positief kritische werkhouding - Kunnen communiceren met alle lagen van de organisatie l.v.m. deelname in een consignatierooster geldt als maximum reisafstand 25 a 30 km. SHEQ Coördinator (M/V) 32-40 uur per week Ter versterking van onze SHEQ-afdeling (Safety, Health, Environment Quality) zijn wij op zoek naar een gemotiveerde collega die zich thuis voelt in een no nonsense productieomgeving. Wij vragen een veelzijdige teamplayer die kan uitgroeien tot aanspreekpunt voor onze medewerkers op het gebied van SHEQ. Het takenpakket bestaat uit - Interne audits en inspecties coördineren en uitvoeren - Afwijkingen beoordelen en meedenken bij het oplossen hiervan - Rapportages opstellen met betrekking tot milieu en energie - Geven van SHEQ gerelateerde trainingen en toolboxbijeen- komsten - Ondersteunt de SHEQ Manager bij het uitvoeren van het afdelingsbeleid Functie-eisen -MetMBO+ werken denkniveau en 3 jaar functiegerichte ervaring in een (chemisch) productiebedrijf - Bekend met normen (ISO 9001 14001OSHAS 18001 - Beheerst de Engelse taal, kennis van Duits is een pré - Bekend zijn met de meest gangbare computerprogramma's -Zelfstandig initiëren,coördineren en uitvoeren van verbeteringen op SHEQ gebied Jouw belangrijkste competenties - Flexibel, nauwkeurig en analyserend met een positief kritische werkhouding - Gedreven met de wil te verbeteren zonder de grote lijn te vergeten - Kunnen communiceren met alle lagen van de organisatie Wij bieden Dr. W. Kolb Nederland B.V. biedt jou, naast diverse doorgroeimogelijkheden en een prima werksfeer, uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een premievrij pensioen en uitgebreide opleidingsfaciliteiten. Kolb geeft je de kansje verder te ontwikkelen in een groeiend, dynamisch bedrijf. Contact Contact Voor meer informatie kun je contact opnemen met Wim Verschuur, HR Manager, tel. 0168 -38 70 8 Solliciteren? Ben je geïnteresseerd in een baan bij Dr.W.Kolb Nederland B.V. en wil je graag solliciteren? Stuur dan uiterlijk 30 maart 2012 jouw motivatie met cv naar: Dr.W. Kolb Nederland B.V., afdeling HR, Postbus 123,4790 AC Klundert. Per email: Secretariaat_NL@kolb.ch VIERKANT. MAKKELUK. LEKKER. Medewerk(st)er verkoop binnendienst 20-24 uur(M/V) Ritter Sport Benelux B.V. te Roosendaal is een 100% dochteronderneming van het Duitse familiebedrijf Alfred Ritter GmbH Co KG. Ritter Sport is een chocolade-merk wat worldwide in 90 landen wordt verkocht. In de Benelux wordt ons merk o.a. verkocht bij supermarkten, bezinestations en zoetwarengrossiers. Voor onze Benelux-organisatie zijn wij op zoek naar een ervaren kracht voor de afdeling verkoop binnendienst. Na een gedegen inwerkperiode (waaronder 2 weken te Duitsland) zul je de volgende taken behartigen: De functie Begeleiden en ondèrsteunen van verkoopactiviteiten. Ondersteuning directie en account management Telefonisch kontakt met klanten in de Benelux en de moeder-organisatie in Duitsland Diverse administratieve taken. Functieeisen MBO+ met een commerciële richting Meerdere jaren ervaring in een soortgelijke functie Gedegen kennis van Nederlands, Frans, Duits en eventueel aangevuld met Engels. Ervaring met SAP Windows Ervaring binnen FMCG is een pré Zelfstandig, hands-on, sterke commerciële en contactuele eigenschappen Wat bieden wij: jong dynamisch bedrijf en een merk volop in ontwikkeling passende arbeidsvoorwaarden klein enthousiast team Veelzijdige parttime functie Interesse? Als je jezelf herkent in bovengeschetst profiel dan zien wij je reactie graag tegemoet. Je kunt je reactie sturen naar: Ritter Sport Benelux B.V. Bovendonk 5a 4707 ZH Roosendaal of via @mail naar j.homveld ritter-sport.de Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. V, ",V~v V schuurman SAMEN STERK in MENSENWERK W.A. Schuurman Beheer bv is de houdstermaatschappij van 4 dochteronder nemingen met vestigingen in Alkmaar, Amsterdam, Breda, Drachten, Enschede, Helmond, Roermond en Rotterdam. De ondernemingen zijn actief op het gebied van verkoop van elektrotechnische materialen, consumentenelektronica, gebouwbeheersingsystemen en keukens. De elektrotechnisch adviserende groothandel is in de regio Breda op zoek naar een Wij verwachten van u: - hbo/mbo werk- en denkniveau, elektrotechnische opleiding is pré; - minimaal 3 tot 5 jaar ervaring in soortgelijke functie; - team-player; - u bent in staat om kennis over te dragen aan klanten; - goede contactuele eigenschappen en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; - dat u naast het onderhouden van bestaande relaties, ook nieuwe klanten en opdrachten binnen kunt halen. Wij bieden u: Een prettige werksfeer in een informele organisatie. Een functie waarin u alle ruimte krijgt om uw initiatief en commerciële capaciteiten verder te ontwikkelen. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een winstdelingsregeling) Mocht u naar aanleiding van deze advertentie willen reageren dan verzoeken wij u de schriftelijke sollicitatie voor 7 april 2012, voorzien van uw c.v., te richten aan W.A. Schuurman Beheer B.V., t.a.v. de afdeling personeelszaken, Postbus 109, 1800 AC Alkmaar of per e-mail naar mevrouw T. Dekker-, e-mailadres: tdekker@schuurman.nl. Wenst u vooraf nadere informatie dan kunt u contact opnemen met de heer E. de Kort (te bereiken onder telefoonnummer 076-5722100 of 06-51318808). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Fluorietweg 29,1812 RR Alkmaar, Tel. (072) 541 23 00 Internet: www.schuurman.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 54