werk op maat M C\ best bekeken en beluisterde regionale omroepen van Nederland in een snel veranderend medialandschap. 7 Omroep Zeeland verandert mee, waarbij internet wordt ingezet als centraal medium. Dagelijks werken ruim 100 mensen aan tekst, beeld en geluid uit de provincie Zeeland. PZC Dagbladbezorger 2 Woonbegeleiders/Trajectbegeleiders Zoek jij een nieuwe uitdagende baan in de zorg Kom dan bij ons werken! lid raad van toezicht omroep zeeland Stichting DOOR draagt zorg voor de opvang en nazorg van ex-gedetineerden binnen de provincie Zeeland. Hierbij kan Stichting DOOR rekenen op een breed maatschappelijk draagvlak. Stichting DOOR beheert in Zeeland 2 opvanghuizen, 8 derde fase woningen en een Arbeid- en Trainingscentrum. De Stichting wil aan haar doelgroep tijdelijk onderdak en begeleiding op maat bieden en zo bijdragen aan het verbeteren van kansen voor (ex)gedetineerden om terug te keren in de samenleving en het arbeidsproces. Ten aanzien van de agogische ondersteuning zijn wij op zoek naar: Voor 28 uur per week Voor uitgebreide informatie over deze sollicitatie verwijs ik u naar onze website www.stichtingdoor.nl of de website van Werken en Leren in de Zeeuwse zorg- en welzijns sector wwwzzml Wilt u graag fit blijven? En overdag tijd houden voor u zelf? En vindt u het fijn om bij te kunnen verdienen om zo leuke dingen te kunnen doen? Word dan dag bladbezorger bij de PZC. Wat staat ertegenover? een prima maandelijkse vergoeding gratis de PZC lezen vele interessante extra's Aanmelden? via internet: www.bezorgersml •telefonisch: 0800-0222710 per post: stuur onderstaande bon op Meer bereiken. Met Wegener Ja, ik wil de PZC bezorgen Naam: Geboortedatum: (min. 15 jaar) Adres: Tel: Postcode: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretaresse Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN Wij zoeken voor het verpleeg-, verzor gingshuis en thuiszorg enthousiaste ver zorgende IG-ers en helpenden. Flexibele werktijden en dienstverbanden. Voor de thuiszorg zoeken we een enthou siaste verpleegkundige op mbo niveau en een wijkverpleegkundige op hbo niveau voor minimaal 24 uur. Reacties met je wensen en mogelijkheden kun je mailen naar tioo!se@ei!andzorg. SOKA maakt zich "HART" voor de zorg! Jij ook? Stichting Ouderenzorg Kanaalzone levert verpleeg- en verzorgingshuiszorg in drie woonzorgcentra inde Kanaalzone. Daarnaast levert SOKA thuiszorg door geheel Zeeuws Vlaanderen. Onze visie is: Als thuis.Net iets anders! Hier maken alle medewerkers binnen SOKA zich "hart" voor. Initiatief tonen en betrokkenheid staat bij ons hoog in het vaandel. Werken bij SOKA betekent zorg op maat bieden, de zelfredzaamheid van de cliënt verhogen en een hoge kwaliteit van zorg leveren. Daarnaast betekent werken bij SOKA ook: volop mogelijkheden voor verdere ontplooiing, werken met enthousiaste collega's en een open sfeer. Wij zoeken! Verzorgende niveau 3 (IG) Verpleegkundige Voor deze en onze andere vacatures ziewww.sokazvl.nl of bel 0115-451851 8 banen zaterdag 17 maart 2012 G) JobTrack.nl stichting ouderenzorg kanaalzone Omroep Zeeland is dé omroep van Zeeland en is één van de Wij zijn per 1 juli op zoek naar een betrokken Kijk voor nadere informatie over deze functie op www.omroepzeeland.nl/vacatures. Interesse? Uw schriftelijke motivatiebrief met CV ontvangen I wij, graag vóór 31 maart 2012, gericht aan Omroep Zeeland, I t.a.v. de heer C. Izeboud, voorzitter Raad van Toezicht, Postbus 1090, 4388 ZH Oost-Souburg of via de mail: pbastiaansen@ omroepzeeland.nl CPatricia Bastiaansen). Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Biggekerke en Koudekerke Hoge Molenstraat 13 4301 KB Zierikzee, T. 0111-453410 www.eilandzorg.com Meer weten over werken op maat, kom vandaag langs op onze Open Dag, locatie De Wieken Hoge Molenstraat 13, uan 10.30 - 15.30 uur, of kijk op www.eilandzorg.com,www.zz.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 52